0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 36 з 36 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   1

   Набори  для дослідів та експериментів для дівчаток та хлопчиків   

   Набори  для дослідів та експериментів дозволять дітям зануритися в світ наукових пригод, в які вони відправляться завдяки історіям вчених. Вони навчаться робити літаючий стакан і експериментувати з рідиною, створювати величезні мильні бульбашки і літаючу тарілку, вогняні гойдалки і вибухові каністри, а також розуміти природу хімічних складових, вивчити правила виготовлення розчинів. Ці набори допоможуть зрозуміти, як поводитися з хімічними реагентами і як вони взаємодіють між собою, що стане в нагоді їм на уроках хімії.

      Набір для експериментів - це чудовий подарунок на будь-яке свято, оскільки допоможе дитині зрозуміти і вивчити багато нового, зануритися в світ науки і полюбити її, незважаючи на труднощі і складність.

   Захоплюючі наукові набори бувають на такі цікаві теми:

   - набір юного хіміка;

   - молодий науковець;

   - досліди зі світлом, енергією сонця, астрономічними та іншими явищами;

   - досліди з кристалами, мильними бульбашками, рідинами що світяться;

   Великі набори для дослідів складається з декількох маленьких. Для хлопчиків і дівчаток підходить набір божевільні вчені, що складається з декількох пригод: в загублене місто, на острові Дикунів, і вчені з доктором Торнадо.

   Набір вибухові досліди може поставити весь будинок на вуха від цікавих і гучних дослідів, туди входять такі досліди: різнокольоровий дощ, вогненний напис, вулкан на столі і багато інших.

      Вибрати та купити набори для експериментів можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».