0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 297 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Матеріал:
   Кількість штук:
   Кількість листів:
   Призначеня:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Матеріал:
   Кількість штук:
   Кількість листів:
   Призначеня:

   Відобразити ще товари (40)

   Гра для дитини – не лише розвага. За допомогою гри вона пізнає світ, здобуває нові знання, вчиться жити в соціумі тощо. Розвиваючі ігри допомагають розкрити особистість і здібності дитини, тренують дрібну моторику, сприяють розумовому й емоційному розвитку. Не завадить уже з народження малюка подумати, які корисні ігри можна придбати для нього. В інтернет-магазині «Час-Пік» великий вибір товарів для розвитку для різних вікових категорій.

   Настільні ігри, пазли, ігри для розвитку дітей: що можна придбати

   Розвиваючі ігри для дітей допомагають із самого початку життя скерувати розвиток малюка в потрібному напрямку. Вони розважають, розкривають здібності й таланти. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент товарів для розвитку, тому нескладно знайти оптимальний варіант, що підходить за віком, потребами та вподобаннями дитини.

   В нашому інтернет-магазині можна купити розвиваючі ігри для дітей такого плану:

   • кубики – це можуть бути прості кольорові кубики для малюків або ж набори для вивчення букв, цифр, складання картинок, англійської абетки тощо. Кубики можуть виготовлятися з пластику, дерева, тканини з м’яким наповнювачем. Будувати вежі – найкраще знайомство з цією грою;
   • пазли – найпростіші набори мають лише 2-4 елементи, тому такі пазли купити можна навіть 1-річним хлопчикам і дівчаткам. Складність потрібно підвищувати дуже поступово, щоб дитина не втратила інтерес до гри. Використовуючи пазли, можна складати прості картинки з мультфільмів або казок, вивчати абетку, професії, арифметику, тренувати логіку, увагу, пам’ять. Для підлітків можна купувати вже складніші набори на 1000-1500 деталей;
   • доміно –якщо цікавлять настільні ігри для дітей 3 років, доміно – хороша ідея. Воно виконане в кількох варіантах, тому, граючи, можна попутно вчити овочі та фрукти, тварин, дієслова, рослини тощо. Доміно цікавить і старших діток, якщо грати у колі сім’ї або друзів;
   • конструктор –не існує більш універсальної гри, ніж ця. Такі розвиваючі ігри для дітей купити можна як для 2 років, так і для 12, просто підібравши відповідний набір. Для малюків це може бути простий комплект із великими деталями, для старших – складні набори, в яких є схема для збирання робота, машини тощо. Конструктор розвиває дрібну моторику, допитливість, мислення, терпіння, творчі навички;
   • дитячі настільні ігри –ходилки, стратегічні, карткові, економічні. Є дуже багато різновидів настільних ігор для різного віку дітей. Це чудовий варіант, як провести час із дитиною, якщо набридло гратися ляльками чи машинками. До того ж вони допоможуть розвинути увагу, спостережливість, пам’ять;
   • книги –яскраві, цікаві, пізнавальні книги –теж хороші розвиваючі ігри для дітей 5-6 років, 2, 10 років або будь-якого іншого віку. Перші картонні видання можна купити дитині вже змалечку, поступово прищеплюючи їй любов до розглядання малюнків, а надалі – і читання;
   • шнурівочки – якщо Ви не знаєте, які купити розвиваючі ігри для дітей 2 років, шнурівки будуть вдалим вибором. Просовуючи шнурок в отвори, малеча розвиватиме дрібну моторику рук і тренуватиме терпіння;
   • лото – нескладні настільні ігри для дітей 3-4 років передбачають використання лото. Воно тренує візуальну пам’ять, увагу, допомагає розвивати концентрацію, зосередженість, логіку. Також ця проста настільна гра для дітей 4 років покращує навички спілкування з дорослими, розширює кругозір і лексикон.

   Що б Ви не вибрали – пазли, книги, конструктори або настільні розвиваючі ігри для дітей 5 років, купити їх можна на сайті нашого магазину. Відмінна якість, безпечні матеріали, привабливий дизайн – основні переваги продукції від виробників, представлених на chaspik.ua.

   Які ігри для розвитку вибрати за віком дитини

   Розвивальні й настільні ігри для дітей– це чудовий спосіб навчити малечу потрібним навичкам в ігровій формі. Вибирати ігри потрібно залежно від віку дитини. Це гарантія того, що вони будуть їй цікавими, а, отже, принесуть користь і бажаний ефект. На які товари варто звернути увагу, враховуючи вікову групу?

   Від 6 місяців до 2 років

   До року діти починають освоювати рухові навички, що відкривають для них нові й захопливі способи гри. Навчившись сидіти, дитина грається тим, що можна катати, кидати, відкривати, закривати, стукати тощо. Коли вона починає повзати й ходити, вона отримує ще більший вибір іграшок для розвитку.

   Малюки від 1 до 2 років – це вже повноцінні дослідники. Їм потрібні іграшки, що заохочують експерименти й маніпуляції. Діти починають любити ігри, якими можна гратися наодинці, рольові ігри й ті, де можна наслідувати дорослих.

   У такому віці можна запропонувати малюкам кубики, картонні книги, великі блоки конструктора, театр, шнурівки тощо. Також можна купити пазли для дітей:Україна випускає набори і для найменших на невелику кількість елементів.

   Від 2 до 3 років

   Старші малюки люблять досліджувати свої фізичні навички: їм підходять іграшки, які спонукають стрибати, лазити, кидати. Цій віковій групі також підходять творчі заняття, наприклад, малювання, ліпка, аплікація. Хороший варіант – ігри, які розвивають уяву. Якщо Вам потрібні розвиваючі ігри для дітей 3-4 років, купити можна прості конструктори, кубики з цифрами та буквами, рамки-вкладиші, сортувальники, книги. Також ви можете вже трішки складніші пазли купити: Львів – це місто, де можна забрати товар із нашого магазину самостійно або ж замовити доставку.

   Від 3 до 6 років

   Діти починають активно гратися один з одним. Для цієї вікової категорії чудово підходять іграшки, які надихають на творчі та спільні ігри. Розвиваючі ігри для дітей 5 років – це також набори для дослідів і творчості, оскільки дошкільнята досліджують світ через практику. Їм можна купити конструктори, намисто для нанизування, шнурівки, картки на різні теми, пазли на 10-30 елементів, доміно, лото, інші цікаві та прості настільні ігри для дітей 4-5років.

   Якщо не знаєте, як розважити дитину старшого дошкільного віку вдома або в дорозі, можна запропонувати їй розвиваючі ігри для дітей 6 років у вигляді різноманітних головоломок. Головне – вибрати не надто складні.

   Від 6 до 9 років

   Діти шкільного віку люблять ігри, які вимагають стратегії й майстерності. Повітряні змії, залізна дорога, настільні ігри для дітей 6 років і старшого віку. Молодші школярі шукають нові знання і досвід через гру, із задоволенням займаються творчістю, грають наборами для дослідів і фокусів.

   Якщо Вас цікавлять розвиваючі ігри для дітей 8 років, можна купити досить складні конструктори зі схемами, паперові ляльки з нарядами, книги з наліпками, набори для моделювання, головоломки. Також можна спробувати пазли 1000, купити варто ті, що мають просту картинку, адже пейзаж на таку кількість елементів дитині ще важко зібрати.

   Від 9 до 12 років

   У підлітків починають розвиватися їхні власні захоплення й інтереси: одні люблять малювати, інші – читати книги, ще комусь подобається збирати складні моделі конструкторів, вивчати тварин або ставити досліди. Розвиваючі ігри для дітей 9-10 років потрібно підбирати залежно від вподобань конкретної дитини, не орієнтуючись на загальні норми. Можна запропонувати наукові набори, книги, комплекти для творчості тощо.

   Стратегічні настільні ігри – чудові розвиваючі ігри для дітей 11-12 років. Вони подобаються і дорослим. Це чудовий спосіб знайти спільну мову з підлітком. Також для цього віку можна пазли картини художників купити:Україна пропонує якісну продукцію за прийнятною ціною.

   Що б ви не шукали – настільні ігри для дітей 7-8 років, пазли для найменших або ж розвиваючі ігри для дітей 6-7 років, купити потрібний товар можна в нашому інтернет-магазині. Перевірені виробники, якісна й безпечна продукція, демократичні ціни, акції й розпродажі, доставка по всій Україні – основні причини зробити замовлення на сайті «Час-Пік».