0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 129 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Матеріал:
   Кількість листів:
   Призначеня:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Матеріал:
   Кількість листів:
   Призначеня:

   Відобразити ще товари (40)

   Якщо немає ідей, як урізноманітнити дозвілля з дитиною, напольні ігри точно стануть вам у пригоді. Величезний вибір розваг дозволяє знайти щось підхоже і за віком, і за інтересами. Дитячі настільні ігри – це ще й чудовий спосіб ненав’язливо розвивати та навчати дошкільників і школярів. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити такі товари за демократичними цінами.

   Настільні та напольні ігри для дітей і сім'ї від «Час-Пік»

   На нашому сайті настільні дитячі ігри представлені десятками варіантів на будь-які інтереси та фінансові можливості. У нас можна знайти продукцію відомих виробників, як-от «Ранок», DankoToys, «Розумний Лис», Strateg, «ТехноК» тощо.

   Настільні ігри українською використовують не лише в сімейному колі, а й у дитячих садках, школах, центрах розвитку дитини. Їх можна побачити в кафе та інших закладах, де обладнаний куточок для дітей з іграшками. У цілому, це прекрасний варіант для веселого та цікавогопроведення часу. Окремі види ігор також направлені на розвиток і навчання, причому в такий спосіб отримувати нові знання дитині подобається значно більше, ніж під час звичайних занять.

   Навіщо потрібні настільні дитячі ігри?

   Сімейні настільні ігри несуть безперечну користь для дітей будь-якого віку. Вони допомагають зблизити їх з однолітками, однокласниками та налагодити або зміцнити емоційний зв’язок із батьками.

   Ось основні причини, чому ігри настільні відіграють важливу роль у житті кожної дитини:

   • дозволяють весело проводити час із сім’єю та друзями;
   • тренують зосередженість і посидючість;
   • покращують дрібну моторику;
   • розвивають мовлення, словниковий запас, прокачують навички комунікації;
   • тренують пам’ять, просторове мислення та уяву;
   • зміцнюють зв’язок із батьками та близькими людьми;
   • навчають спілкуватися з однолітками.

   Ігри для дітей настільні настільки різноманітні, що кожен зможе знайти розвагу за своїми інтересами та віковими критеріями – для малюків, для молодших школярів, для підлітків і для дорослих.

   Різноманіття та критерії вибору ігор

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити настільні ігри у великому асортименті – понад 100 позицій, які постійно поповнюються новинками. Серед них є інтелектуальні настільні ігри, розвиваючі іграшки, наукові та логічні розваги тощо. На що звернути увагу при їх виборі?

   Вік і стать дитини

   Іноземні або українські настільні ігри слід підбирати, враховуючи вік дитини. Надто складні для неї розваги можуть швидко викликати нудьгу – інтерес і бажання грати зникне. Надто прості можуть дати такий самий ефект. Тому важливо орієнтуватися на вікові критерії, які зазвичай вказують на коробці.

   Для найменших можна вибрати прості сортери та пазли на 4-12 елементів, поступово ускладнюючи завдання й переходячи до більшої кількості деталей. Малюкам також подобається грати в доміно або в ігри з демонстраційними карточками: останні є у виробника «Така Мака».

   Настільніігри для дівчат шкільного віку – це можуть бути «Ферма Люкс», «Модниці», «Гіпермаркет» або «Веселий шопінг» від DankoToys. Якщо ви шукаєте настільні ігри для хлопчиків, зверніть увагу на «Правила дорожнього руху», ігри-вікторини як-от «Тварини нашої планети», а також «Кльова рибалка», тетріс та ін. Однак усе ж краще орієнтуватися не на стать дитини, а на її інтереси, аджеякийсь ігровий набір може бути орієнтований на дівчат, хоча виявиться цікавим і для хлопців, і навпаки.

   Настільна градля дітей і дорослих, які мають більш-менш однаковий рівень, – це «Ерудит», «Монополія», «Великий бізнес», шахи, різноманітні карткові ігри.

   Кількість гравців

   Подумайте, скільки людей зможе грати в ту гру, яку ви хотіли б купити. Якщо вам треба просто зайняти малюка, поки ви самі вирішуєте якісь домашні справи, купіть для нього книжку з рухливими елементами, пазли або яскравий сортер. Плануєте грати вдвох із дитиною старшого віку? Тут підходять як шашки, так і дженга, ходилки, «Морський бій», пазли з великою кількістю елементів та інші ігри для двох.

   Для компанії можна купити «Менеджер», «Салон пана Фарта», «Хто я?», «Ферму», вікторину «Історія світу» тощо. Чудовий варіант – це також усім відомий «Твістер».

   Найкращі сімейні настільні ігри

   Щоб життя дитини було ненудним, а веселим, вам точно варто дитячі ігри купити. Грати можна й один раз у тиждень: тут головне – не кількість, а якість.

   Якщо Вам цікаво, яка настільна гра для дітей і всієї сім’ї визнана кращою та отримала захоплені відгуки користувачів, вивчіть цей список:

   • «Імаджинаріум»;
   • «Еліас»
   • «Каркасон»;
   • «Монополія»;
   • «Хто я?»;
   • «Доббль»;
   • «Твістер»;
   • «Дженга»;
   • «Ферма».

   Підбираючи розвагу, вивчіть її опис, відгуки, інструкцію – це допоможе зрозуміти, чи зможе дитяча настільна гравикликати інтерес у вашої дитини та інших членів сім’ї. Однак найкраще все ж купити та спробувати зіграти, адже у всіх смаки різні.

   Де купити настільні ігри для дітей та сім'ї з доставкою по Україні

   Якщо ви шукаєте настільні ігри українського виробництва, розвивальні іграшки для малюків та інші товари для дітей, перегляньте асортимент нашого сайту. У нас представлена продукція на різні інтереси та за вигідними цінами. Будь-які дитячі іграшки та ігри можна купити з доставленням по Україні: у Львів, Київ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич і т. д.

   Самостійно забрати замовлення можна в наших фізичних магазинах, які розташовані в Луцьку, Львові, Дрогобичі, Червонограді, Самборі та Стрию. В інші міста продукцію доставляє транспортна компанія.

   Поширені запитання