0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 32 з 32 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Кубики Гамма "Свійські Птахи" Випуск №1, набір з 4 кубиків у поліпропіленовій упаковці 104082
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   24.30
   1

   Якщо ваша дитина старше ніж 2-3 роки, то звичайні пластмасові машинки і брязкальця для нього вже пройдений етап. Вам варто переходити до цікавих і пізнавальних ігор, які будуть сприяти розвитку логічного мислення, допоможуть отримати нові знання на різноманітну тематику, покращать пам'ять і мову.

   Дитяче лото та доміно 

   Щоб допомогти дитині пізнати світ під час цікавої та захоплюючої гри, Ви можете придбати на нашому Інтернет-магазині кубики, лото і доміно.

   Згадаємо своє дитинство, де в настільні ігри, такі як лото і доміно могли грати тільки батьки. Сьогодні виробники попіклувалися про те, щоб адаптувати ці прості ігри для найменших дітей. Просто замість цифр на доміно зображені геометричні фігури, кольори, тварини, види транспорту або мультяшні герої. Граючи в доміно Ваш малюк отримає море позитивних емоцій і нові знання, що не менш важливо.

   Поєднати приємне з корисним допоможе також і лото. Набір яскравих кольорових картинок і фішок допоможе Вашій дитині отримати свої перші знання з математики, вивчити букви, назви рослин, тварин та багато іншого, просто граючи в забавну гру.

   Розумні кубики

   Звичайні банальні кубики, якими бавились ще наші батьки, сьогодні удосконалилися до невпізнання. Ви можете купити кубики різної форми, величини і функціональності. Велику популярність на ринку сьогодні завоювали так звані розумні кубики, які допомагають вашій дитині вивчати нові для нього поняття і назви. Крім того, ніхто не відміняв стандартну функцію кубиків – будівництво будинків, стін, мостів та інших конструкцій. Таким чином, за допомогою кубиків Ваш малюк розвиває моторику, логіку, просторове мислення і отримує нові знання.

   Не зволікайте— купуйте розвиваючі іграшки для дітей на нашому сайті в місті Київ, Львів, Луцьк, і Ви допоможете своєму малюкові отримати свої перші знання про навколишній світ легко і приємно.