0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 92 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Ширина:
   Довжина:
   Розтяжність:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Ширина:
   Довжина:
   Розтяжність:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (40)

   Для творчості використовують велику кількість різноманітних товарів. Серед них не останнє місце займають гофрований папірі креп-папір, за допомогою яких можна створювати цікаві саморобки, букети квітів, гарну упаковку тощо. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити матеріали для різних видів творчості за демократичними цінами.

   Гофропапір (креп) — для творчості та декору

   Креп-папір, гофрований папір набули великої популярності у творчості. Пояснити це можна досить простою технікою виконання та оригінальним видом готового виробу. Штучні квіти, дрібний декор, подарункові коробки та новорічні пакети – все це можна створити, якщо під рукою є необхідні інструменти та папір кольоровий креповий.

   Ціна гофрованого паперу також сприяє високому попиту на цей матеріал і різноманітним експериментам у творчості. Його купують для рукоділля, для декору, для подарунків і для квітів, для пакування тощо. У нашому інтернет-магазині такий матеріал коштує від 8,70 грн за штуку.

   Переваги гофрованого паперу

   Є кілька причин, чому варто купити гофропапір і використовувати його у творчості. Ось основні переваги цього матеріалу:

   • виготовляється не лише з первинної, а також із вторинної сировини чи переробленого паперу;
   • показує високу ефективність як внутрішній наповнювач або зовнішня упаковка;
   • відрізняється невисокою вартістю, що дозволяє заощаджувати на виготовленні декору та інших виробів;
   • має досить високу щільність, тому не псується й не деформується під час транспортування та зберігання;
   • мало важить, тому з ним просто працювати та реалізовувати різні завдання;
   • добре розтягується та скручується, відрізняється еластичністю, що дозволяє створювати оригінальний декор;
   • пружинить, тому здатний надійно захищати вміст упаковки;
   • не завдає шкоди здоров'ю та життю людини;
   • є екологічно безпечним матеріалом і не забруднює навколишнє середовище.

   Гофрований папір має широку сферу застосування. Близько 200 років тому його використовували лише як підкладку для капелюхів. Зараз же гофрований та креповий папір підходить для виготовлення декоративних виробів та використовується як пакувальний матеріал.

   Гофро папір застосовують у хендмейді, як новорічний декор або весільний декор. Також він стане у пригоді для скрапбукінгу, для декупажу, длясвіт-дизайну, для флористики, для декоруванняподарунків і сувенірів,для дитячої творчості,для виготовленнятопіарійі пакувального гофрокартону. Матеріал може використовуватися як подарунковий папір для зовнішньої упаковки, і як внутрішній наповнювач коробки для подарунка. Сфера застосування гофропаперу залежить від розміру складок. Чим глибше складки, тим краще матеріал за своїми амортизаційними властивостями.

   Різноманіття гофропаперу в «Час-Пік»

   У цій категорії інтернет-магазину «Час-Пік» представлений папіргофрований торгової марки Fantasy. Тут доступний до замовлення як крепований папір, так і папір тіш’ю, який теж відмінно підходить для подарунків, для квітів або інших декоративних виробів.

   Якщо Вам потрібно гофрований папір купити, на сайті його можна знайти з різними параметрами: розміри та розтяжність. В асортименті представлена ​​продукція шириною 10 см та 40 см, довжиною 10 см, 70 см, 2 м. Розтяжність виробу коливається від 20 до 100%. Чим вище відсоток, тим краще матеріал піддається розтягуванню, що може бути корисним у деяких видах творчості при виготовленні складного декору.

   Супутні товари для роботи з креп-папером

   Папір креповий не використовують як самостійний атрибут для творчості. При роботі з цим матеріалом можуть знадобитися різні інструменти та аксесуари для виготовлення декору або упаковки:

   • ножиці – можна вибрати дитячі ножиці із закругленими кінцями або звичайні канцелярські ножиці з пластиковими ручками;
   • глітери та блискітки – ці декоративні елементи зроблять упаковку або декор більш святковим та яскравим;
   • клей-пістолет – допоможе приклеїти до паперу будь-який декор або склеїти частини упаковки;
   • клейка стрічка – може стати у пригоді при упаковці подарунків для фіксації паперу.

   Вибирати товари для творчості потрібно залежно від поставленого завдання. На першому етапі можна купити креп-папір потрібного кольору, розміру та розтяжності.

   Як купити гофрований (крепований) папір онлайн із доставкою по Україні?

   Є кілька варіантів, де купити гофрований папір за доступною ціною. Перший – замовити матеріали для творчості в нашому інтернет-магазині. У каталозі є різноманітна паперова продукція за демократичними цінами. Купити папір та інші матеріали можна з доставленням до будь-якого населеного пункту. Якщо вам потрібно таку продукцію, як гофрований папір, купити, Україна – це вся географія доставлення «Час-Пік». Ми надсилаємо замовлення в Київ, Львів, Вінницю, Івано-Франківськ, Рівне, Черкаси, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич тощо.

   Інтернет-магазин – не єдиний варіант, де можнанедорогокупити креп-папір. Ви можете зробити це також у наших фізичних магазинах у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Дрогобичі та Червонограді. Тут можна самовивозомзабратитовари, замовлені через сайт. В інші міста України доставлення здійснюється за допомогою транспортної компанії.

   Поширені запитання