0Кошик

Креп-папір, гофро-папір купити, ціна

Показано: 12 з 12 товарів
1

Гофрований або жатий папір - вид паперу для виробів, які з'явились в Англії, де спочатку використовувалися як підкладка для капелюхів. На сьогоднішній дуже великий асортимент гофрованого паперу різних видів, в залежності від розмірів гофри/ступеня стислості є просто гофрований папір і крепований папір.Крепований або креп папір - папір дрібного гофрування, він значно м'якший, ніжніший і бархатистий на дотик. Гофрований і креповий папір є прекрасним декоративним і виробним матеріалом.

Креп папір широко використовується в дитячій творчості. Він розвиває дрібну моторику рук, дитячу посидючість і фантазію. А подарунки, зроблені дітьми, не тільки прикрасять стіни Вашого будинку, але і будуть першими дитячими досягненнями, що важливо для дитячої самооцінки і подальшої реалізації в майбутньому.

Вам необхідно лише зробити замовлення, щоб купити гофропапір або креп папір на нашому сайті «Час-Пік», адже ми дбаємо про свій імідж і про Вас, пропонуючи тільки якісні товари за максимально доступною ціною.