0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 43 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Інтерфейс:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Інтерфейс:
   Довжина:

   Відобразити ще товари (3)

   В епоху комп'ютеризації нашого життя, коли персональний комп'ютер, ноутбук або нетбук є практично в кожному будинку, без кабелів і перехідників просто не обійтися. Адже дуже часто ми потребуємо підключити до ПК додаткові пристрої, щоб вважати інформацію або просто розширити можливості користування.

   Основне завдання, яке вирішують кабелі та перехідники

   Це - з'єднання різних пристроїв між собою, саме тому вони є невід'ємним елементом кожного власника ПК.

   В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» кабелі та перехідники для будь-яких потреб. Вам потрібен USB-кабель, щоб підключити до комп'ютера фотокамеру, mp3-плеєр, диктофон або будь-який інший пристрій? У нас в наявності тільки якісні кабелі USB різної довжини, які протягом довгих років незмінно вірно служити вам на користь. Щоб підключити модем до комп'ютера потрібен USB-подовжувач? Його Ви теж без проблем можете замовити на нашому сайті.

   Купуйте у нас аудиоуподовжувачі, і Ви без проблем зможете насолоджуватися улюбленою музикою і фільмами. А якщо потрібно підключити до ПК, принтер, сканер або інші додаткові пристрої - Ви знайдете відповідні кабелі в нашому асортименті. Кабель блоку живлення, мережевий кабель, кабель монітора і багато інших-ми подбали про широкий асортимент кабелів і перехідників, щоб Вам не довелося годинами бігати по магазинах у пошуках потрібного Вам товару.

   Якщо ж Ви хочете переписати фотографії або подивитися на комп'ютері відео з захоплюючої поїздки, що Ви зняли на мобільний телефон, купуйте у нас кабелі для мобільних телефонів. І це стане можливим.

   Наші кабелі та перехідники зроблені з якісних матеріалів, вони надійні стійкі до механічних пошкоджень. Ми співпрацюємо тільки з якісними виробниками, тому Ви можете не сумніватися, що купуєте дійсно якісну продукцію.

   Купуйте кабелі та перехідники в інтернет-магазині «Час-Пік», і Ви на власному досвіді переконаєтеся, що співпраця з нами - це завжди вигідно і надійно.