0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 1 з 1 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Стать:
   Форма засобу:
   Призначення:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Стать:
   Форма засобу:
   Призначення:
   1

    Засоби для гоління  

   Засоби для гоління на сьогоднішній час необхідні всім людям, як чоловікам, так і жінкам. При допомозі сучасних станочків для гоління і засобів по догляду за шкірою обличчя, можна досягти значного поліпшення стані шкіри до і після проведення такої процедури. Від того, наскільки правильно буде підібрана косметика для гоління, залежить швидкість та якість проведення цієї процедури. За допомогою косметики для гоління ви позбудетеся неприємних відчуттів під час торкання станка по ніжній шкірі обличчя чи тіла, а саме: позбавите себе від подряпин і роздратування.

   В залежності від типу шкіри, важливо підібрати оптимальний засіб для видалення волосся: пінки і муси для сухої шкіри, спеціальні гелі для жирної шкіри і т. д. Якщо ви користуєтесь бальзамом або лосьйоном відразу після процедури гоління, то зможете істотно заспокоїти шкіру і зняти подразнення, проте варто відзначити, що всі лосьйони виробляються на спиртний основі, а це означає, що ними можна пересушити шкіру. Звертайте на це увагу при виборі засобу для гоління. Найкраще користуватися гелями, які виступають як відмінні заспокоювачі подразненої або пораненої шкіри, миттєво зволожують та загоюють її. 

      У нашому асортименті представлені засоби для безпосереднього гоління, так і бальзами, лосьйони і всілякі гелі після проведення цієї процедури. Асортимент наших товарів представлений провідними світовими виробниками, як жіночої, так і чоловічої косметики.

    Вибрати крем, лосьйон, чи пінку для гоління можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.