0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Набори для малювання‚ письма купити, ціна


  У дитячому віці дуже важлива можливість всебічного розвитку малюка. Особливо якщо він має задатки до того чи іншого ремесла, це не можна залишити без уваги. Насамперед, це стосується малювання, любов до якого є у більшості дітей. Комусь більше подобаються розмальовки, хто любить створювати власні шедеври на папері, але якою б не була творча пристрасть вашого чада, не давайте їй згаснути на ранньому етапі.

  Кращий спосіб заохотити творчі задатки вашої дитини - це купити набір для малювання. Кольорові олівці, фломастери, воскові олівці, акварельні фарби, красиво упаковані в коробочку або пенал з зображенням улюблених мультяшних або казкових героїв вашого малюка зроблять малювання його улюбленим щоденним заняттям. Адже діти так люблять все кольорове і яскраве.

  Купити дитячий набір для малювання Ви можете на сайті інтернет-магазину «Час-Пік». В нашому асортименті як яскраві набори для дівчаток у формі серця і з казковими персонажами, так і набори для хлопчиків у формі розфарбованої книги або автомобіля. В набір входять не тільки якісні і цілком безпечні для здоров'я дитини фломастери, олівці та акварельні фарби, які зроблять малювання захоплюючим і незабутнім процесом.

  Хіба може бути кращий подарунок для вашого малюка на день народження, іменини чи Новий рік, ніж красивий, якісний набір для малювання. Розвивайте таланти свого чада, відкривайте в ньому маленького Пікассо за допомогою наборів для малювання від нашого інтернет-магазину. Можете не сумніватися, ми пропонуємо Вам тільки якісні товари перевірених часом і досвідом тисяч споживачів виробників, тому Ви неодмінно залишитеся задоволені.

  Не зволікайте, порадуйте свого малюка приємною мистецьким подарунком вже зараз, дайте йому шанс реалізувати в собі маленького художника.