0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Памперси і підгузники

Підгузки - це предмет першої необхідності для новонародженого малюка. Краще вибрати памперси і підгузники, які не викликають алергії і дають дитині можливість відчувати себе якомога довше сухою. Підгузники значно спрощують догляд за малюком, але треба пам’ятати, що навіть при своєчасній зміні підгузника шкіра під ним схильна до негативного впливу. Процедура зміни підгузника не потребує надмірних зусиль, але потребує дбайливої уваги. Тому якомога частіше влаштовуйте «повітряні» ванни: коли шкіра вільно «дихає», вона швидше загоюється та відновлюється. Важливим фактором якості є м'якість, ніжність, і щоб шкіра в підгузниках "дихала". А це означає, що у вашого малюка не буде ні попрілості, ні почервоніння, ні роздратування, малюк не буде невдоволено плакати, відчуваючи, що йому спекотно, жорстко, тисне і так далі. Форма має прилягати до тіла малюка, немов друга шкіра. Тому фіксація підгузника на тілі має бути чіткою, що вони не сповзали і не збивалися. Оскільки малюк не просто мирно спить - він активно дригає ніжками, намагається вставати, а потім почне і повзати. Існують підгузники з індикатором заповнюваності, який допомагає повністю уникнути підтікання. Це – кольорові смужки, які змінюють колір, коли підгузник час змінювати.

 призначені для використання в якості додаткового захисту, що дозволить утримувати в чистоті постільну білизна та ліжко.

Пелюшки складаються зазвичай з трьох шарів:

  • верхній шар - нетканий матеріал дуже м'який та приємний на дотик, не викликає алергії;
  • всмоктуючий шар - розпущена целюлоза, екологічно чистий матеріал, що добре вбирає рідину і запах, і рівномірно розподіляє вологу всередині пелюшки;
  • захисний шар зроблений з непромокаючої поліетиленової плівки.

Одноразові пелюшки бувають трьох основних розмірів: 60х90, 60х60, 40х60.

Вибрати дитячу підгузники та одноразові пелюшки можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.