0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 13 з 13 товарів

1

Хоч на дворі третє тисячоліття і комп'ютеризація заполонила всі сфери, паперові документи і цінні папери ніхто не відміняв. Вони сьогодні є в кожному офісі, бібліотеці, приватному підприємстві або держустанові. А щоб цінні документи зберігалися впорядковано і були доступними лише певним працівникам, існують спеціальні картотеки.

В інтернет-магазині «Час-Пік» Ви можете придбати картотеки на будь-який смак. В нашому асортименті Ви знайдете картотеки у формі скриньок, шаф, антресолей з сучасним дизайном і зовнішнім виглядом, який ідеально впишеться в інтер'єр Вашого офісу. Пропонуємо картотеки високого рівня захисту і надійності. Стійкі до зносу, механічних і біологічних пошкоджень, вони будуть служити Вам довгі роки і стануть ідеальним сховищем для цінної інформації.

Конструкція ящиків забезпечує їм легке і безшумне висунення, який зробить вашу роботу набагато приємніше. Замовляйте картотеки різних розмірів, з різними кількістю клітинок, з ключами до шухлядках або без них залежно від ваших потреб. А для ще більшого захисту Ви можете купити картотеки з замками підвищеної безпеки.

Крім того, в нашому асортименті є також і вогнестійкі картотеки, які вбережуть документи від пожежі та вибухів. Спеціальний вогнетривкий шар дозволить Вашим цінним паперам залишитися неушкодженими навіть у таких аварійних випадках.

Ми пропонуємо Вам лише кращі картотеки, які стануть домівкою для важливої інформації на тривалий час, забезпечать її конфіденційність та надійний захист за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Не зволікайте, замовляйте картотеки для офісу вже зараз, і Ви на власному досвіді переконаєтеся в надійності і довговічності нашої продукції. В інтернет-магазині «Час-Пік» якісна продукція за оптимальними цінами, тому не хвилюйтеся, Вам не доведеться переплачувати.