0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Кожен з нас час від часу стикається з проблемою, коли потрібно залишити цінні речі, гроші або документи без нагляду на час в автомобілі, офісі або будинку. Краще всього зберігати цінності і готівка в сейфі, але він не завжди є. Тому ідеальною альтернативою стануть спеціальні кеш-бокси – металеві ящики-контейнери з кодовим замком, в яких Ваші цінності і гроші завжди будуть у безпеці від сторонніх рук.

Купити кеш-бокси високої якості пропонує інтернет-магазин «Час-Пік». В нашому асортименті кеш-бокси на будь-який смак. Маючи оригінальний сучасний дизайн і різну кольорову гаму, кеш-бокси – це не тільки надійне місце для зберігання банкнот, але і цікавий, стильний елемент іміджу їх власника. Крім того, де Ви знайдете більш практичний і надійний спосіб для транспортування або тимчасового зберігання цінностей?

Виготовлені з якісних металевих сплавів, кеш-бокси є протиударними і стійкими до будь-яких механічних пошкоджень. Вони практично не зношуються і завжди мають естетично привабливий зовнішній вигляд, тому прослужать вам протягом довгих років.

Для зручності користування найчастіше кеш-бокси продаються зі знімним лотком, який дозволяє компактно скласти в нього всі цінні речі. Кеш-бокси – це фактично 2 в 1: мініатюрний сейф для цінностей та готівки та чудовий аксесуар. Тому купити кеш-бокс можна як для себе, так і в подарунок. Можете не сумніватися, такий презент приємно порадує Ваших близьких, колег і друзів і дозволить їм істотно підвищити рівень безпеки при транспортуванні цінних речей.

Ми продаємо продукцію тільки перевірених досвідом виробників, про яку позитивно відгукнулися тисячі клієнтів по всьому світу. Тому будьте впевнені, що наш товар Вас не підведе.

Ви ще сумніваєтеся купити чи кеш-бокс в нашому інтернет-магазині? Не варто! Адже де ще ви знайдете таке ідеальне поєднання оптимальної ціни і високої якості. В нас Ви можете купити кеш-бокси за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.