0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 28 з 28 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Особливості:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Особливості:
   1

   З появою пакетів для сміття життя стало комфортнішим. Тепер по дорозі на роботу чи в магазин можна просто захватити з собою мішок з відходами й викинути його в найближчий бак. А ще більше не потрібно відмивати відро від залишків їжі та іншого бруду.

   Величезний вибір сміттєвих пакетів дозволяє підібрати найкращий варіант, що повністю відповідає потребам споживача. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлений широкий асортимент мішків від перевірених виробників за демократичними цінами.

   Основні види сміттєвих пакетів

   Нині можна купити сміттєві пакети будь-якого розміру та об’єму. Великі найчастіше використовують для будівельних та інших габаритних залишків, а також у закладах громадського харчування, у готелях і на підприємствах. Середні підходять для побутових відходів, їх купують для квартир і приватних будинків. Вироби маленьких розмірів можна придбати для офісу.

   Виробники також розділяють пакети для сміття за міцністю. Споживачам пропонують купити звичайні або міцні чи надміцні мішки. Якщо відходи мають значну вагу, варто віддати перевагу останнім варіантам або ж хоча б виробам із міцним дном.

   З підвищенням інтересу людства до питань екології зростає попит на екологічні речі, зокрема пакети, які мають властивість розкладатися. Таку продукцію можна знайти не у всіх торгових марок, однак її асортимент поступово розширюється. Екологічні мішки можуть виготовляти, наприклад, з рослинного крохмалю, який розкладається на 100% і не наносить шкоди навколишньому середовищу.

   Виробники виготовляють мішки, що відрізняються один від одного кольорами. Найлегше знайти в асортименті магазину продукцію чорного, білого, синього, фіолетового кольорів. Якщо немає бажання, щоб сторонні спостерігали вміст пакунка, краще вибрати темні відтінки.

   Для зручного перенесення сміття можна придбати набір пакетів з ручками-зав’язками або ж із затяжками.

   Як вибрати якісні та надійні пакети для сміття

   Досить мало людей задумуються над тим, які краще придбати кульки для сміття. Більшість купує перше, на що впав погляд і ціна якого влаштувала на той момент. Однак у не зовсім зручний момент саме такий пакет може розірватися і його вміст висиплеться як не у самій квартирі, так у ліфті чи на вулиці. На що звернути увагу, щоб купити надійні та якісні мішки?

   Розмір і об’єм

   Розміри сміттєвого пакета повинні перевищувати місткість відра. Інакше останнє доведеться щоразу мити. Найпоширеніші варіанти мають ємність від 20 до 300 літрів.

   Якого об’єму краще купити сміттєві мішки:

   • 20-30 літрів. Таку тару використовують для дрібного побутового сміття, харчових відходів. Кульки розміщують у невеликих відрах чи в контейнерах в офісах, установах, квартирах. Висота цього мішка може коливатися від 20 до 80 см залежно від його ширини;
   • 60 літрів. Це міцніша та місткіша тара, яку можна використовувати не лише вдома, а і в різних закладах (кафе, готелі, лікарні, торгові центри тощо). Вони також досить зручні у приватних будинках для великих сімей;
   • 90-120 літрів. Це професійний інвентар, що використовують клінери, організатори масових заходів, прибиральниці у великих компаніях. Також вони підходять для прибирання прибудинкових ділянок. Висота мішків може досягати 150 см, ширина – 65 см;
   • 180-300 літрів. Великі сміттєві пакети використовують для перенесення великогабаритного, важкого й нестандартного сміття. Їх купують великі ресторанні мережі, торгові комплекси, автосервіси, будівельники, виробничі підприємства. Висота мішка може складати до 200 см, ширина – до 95 см.

   Матеріал

   Для виготовлення сміттєвих пакетів виробники використовують поліетилени, різноманітні добавки та інші матеріали. Залежно від типу сировини мішки бувають міцнішими чи тоншими, можуть розкладатися в землі або ж не розкладатися.

   З яких матеріалів можна купити пакети для сміття:

   • поліетилен низького тиску. Такі вироби мають невисоку щільність – близько 20 мкм. Вони не розтягуються, мають матовий блиск і шурхотять під час використання. Ця продукція підходить для дрібного побутового сміття в туалетах, офісах, лікарняних палатах. Оскільки вони здатні пропускати незначну кількість вологи, їх майже не використовують для збору харчових відходів;
   • поліетилен високого тиску. Цей сміттєвий пакет, ціна якого відносно демократична, має високу щільність – 70-100 мкм. Він не шурхотить, має приємний блиск, у наповненому вигляді може розтягуватися. Такі кульки підходять для збору та транспортування будівельного сміття, харчових і паперових відходів;
   • поліетилен середнього тиску. Для їх виготовлення використовують ПНТ і ПВТ у різних співвідношеннях, хоча частіше продукція має характеристики поліетилену низького тиску. Такі мішки універсальні, їх можна купувати для домашнього чи побутового використання;
   • біорозкладний матеріал. Для виробництва екологічних пакетів використовують сировину на основі крохмалю і різних добавок. Готова тара розкладається на відкритому повітрі вже через 35-60 днів, тому ідеально підходить для утилізації залишків їжі та рослинного сміття. Біорозкладні мішки не можна переповнювати, адже вони не витримують велику вагу. Щільність кулька досягає 10 мкм. Ціна такої продукції досить висока, гуртом купувати вигідніше.

   Додаткові елементи

   Зручними в експлуатації вважають пакети для сміття із затяжками. Вони практичні для транспортування відходів і акуратно виглядають на відрі. Також є варіанти з ручками – вони теж зручні у використанні й менше притягують комах до сміття.

   В асортименті сміттєвих мішків можна знайти також варіанти з міцним дном. Посилене дно врятує від розриву пакета по дорозі до баку.

   Які мішки для сміття можна купити в інтернет-магазині «Час-Пік»

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити сміттєві пакети гуртом або ж у роздріб за привабливими цінами. Великий асортимент продукції дозволяє знайти варіанти, які підходять за розмірами, об’ємом, матеріалом тощо.

   На сайті представлені пакети для сміття від відомих виробників. Серед них Фрекен Бок, Мелочи жизни, Чисто, Добра Господарочка, Блиск, SuperLux, Novax, Тріо, Stark, Maestro. Торгові марки постійно розширюють свій асортимент і пропонують якісні сміттєві мішки, які мають чудове співвідношення надійності та вартості.

   У нашому інтернет-магазині можна замовити гуртом чи за роздрібними цінами пакети для збору сміття маленького об’єму – від 20 до 35 л, середнього об’єму – від 40 до 90 л, великого об’єму – від 120 до 240 літрів. У комплект може входити від 5 до 100 штук. Зазвичай набори на маленьку кількістьмістять мішки великого розміру, тоді як найпопулярніші пакети середнього об’єму можуть продаватися і комплектами по 50-100 штук.

   На www.chaspik.ua можна недорого придбати якісні сміттєві пакети та мішки з доставкою по Львову та в будь-яку точку України. Якщо Вам потрібна консультація з вибору продукції та інших питань, зверніться до наших менеджерів за номерами, вказаними у верхній частині цієї сторінки.