0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 57 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Об`єм:
   Особливості:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Об`єм:
   Особливості:
   Розмір:

   Відобразити ще товари (17)

   Поліетиленові пакети – один із найпоширеніших видів упаковки. Пакувальні пакети використовують для харчових продуктів, для сміття, для сортування та зберігання різноманітних предметів, для заморожування фруктів і овочів тощо. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлені десятки видів пакетів за доступними цінами.

   Поліетиленові пакети для упаковки

   Пакети поліетиленові мають широке застосування, тому попит на них завжди високий. Популярності сприяє й те, що ціни на них більш ніж доступні.

   Залежно від різновидупакети упаковочні можуть застосовувати для тих чи інших цілей. Фасувальні пакети використовують для зручного фасування та перевезення товарів. Прямокутні поліпропіленовіпакети із замком підходять для багаторазового використання – для зберігання речей, для захисту документів або дрібної техніки від вологи або для заморожування продуктів. Також є пакети з ручками або «майки», які використовують для одноразового пакування м’яса, овочів, вагових круп і не тільки під час походу до супермаркету або магазину.

   Які переваги мають целофанові пакети:

   • зручне застосування;
   • універсальність – можуть використовуватися і як упаковка для харчових продуктів, і як пакет для одягу чи інших речей;
   • низька ціна – харчові пакети коштують зовсім недорого;
   • багаторазове використання – щільні пластикові пакетидля упаковки можуть прослужити досить довго;
   • легка вага та компактність – у складеному вигляді полімернийпакет займає мало місця.

   Пакет-майка настільки популярний, що знайти його можна практично в кожному домі.

   Пакувальні пакети: асортимент від «Час-Пік»

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити пакети для пакуваннярізних видів і для різних цілей. У цій категорії сайту ви можете знайти пакети для сміття різного об’єму. Мішки для сміття доступні в широкому виборі – від 20 до 160 літрів. Також тут представлені харчові упаковки – це такі фасувальні пакети, як маленькі та великі «маєчки», вакуумні пакети, упаковочні пакети із замком для заморожування, пакети для льоду.

   В асортименті є й такий поліетиленовий пакет, як гріпер. Целофановий пакет, який також називають «струна», доступний до замовлення у 18 варіантах розмірів. Такі упаковки чудово підходять для сортування дрібних речей, для зберігання спецій та інших сипучих продуктів.

   Целофанові пакети купити можна від таких торгових марок, як «Мелочи Жизни», «Добра Господарочка», SuperLux, Stark, Proservice, «Ядро», «Вірпак».

   Як купити пакети для пакування онлайн із доставкою по Україні?

   Купити пакети пакувальні та різноманітні господарські товари можна в нашому інтернет-магазині за демократичними цінами. Усі товари для особистого користування або виробництва можна замовити з доставленням по Україні. Ми відправляємо продукцію кількома транспортними компаніями в такі міста, як Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Черкаси, Рівне, Дрогобич, Червоноград, Стрий, Самбір та ін.

   Ви можете купити герметичні пакети та інші види пакування також у наших фізичних магазинах. Мережа «Час-Пік» представлена у Львові, Луцьку, Самборі, Червонограді, Дрогобичі та Стрию. У наших торгових точках ви також можете самостійно забрати товари, які замовили на сайті.

   Поширені запитання

   ✅ Які є недорогі види поліетиленових пакетів?

   ✅ Які можна купити пакети для сміття за низькою ціною?

   ✅ Які харчові продукти можна використовувати для заморожування продуктів?

   Для заморожування овочів, фруктів та інших продуктів зручно використовувати харчові пакети із замком:

   ✅ Які можна купити пакети-струна?

   У нас представлений великий вибір гріперів у різних розмірах, які можна замовити упаковками по 100 штук: