0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Карта Європи та Євразії

Показано: 2 з 2 товарів

  Фільтри

  Торгова марка:

  Виріб:

  Масштаб:

  Розмір карти:

  Тип Карти:

  1

     Європа це західний регіон материка Євразія, який охоплює площу близько 10 млн км2 з населенням понад 800 млн осіб. Омивається водами Атлантичного і Північного Льодовитого океанів, берегова лінія значно розчленована. Площа півостровів складає четверту частину всієї площі континенту, а на острови припадає понад 700 тис. км2. Частини Європи північні розташовані за Полярним колом, а південні лежать у субтропічному поясі. Європа багата на різноманітні природні ресурси, серед яких найбільше господарське значення мають мінерально- сировинні, земельні та рекреаційні ресурси. Є одним з найбільш розвинутих регіонів світу. Вона завжди впливала і продовжує впливати на світову економіку та політику, була і є центром економічних і соціальних нововведень.

     На політичній карті Європи нині існує 44 незалежні суверенні держави (без Кіпру і Туреччини), які об’єднані міцними економічними і політичними зв’язками. За формою правління більшість (34) держав є республіками, інші (10) - монархіями. Проте у межах Європи є й федерації, серед яких Австрія, Німеччина, Бельгія.Політична карта Європи формувалася впродовж тривалої історії,останні суттєві зміни на ній відбулися в кінці 80-х - на початку 90-х років ХХ столыття, коли була зруйнована соціалістична система і розпалися такі держави, як СРСР, Югославія, Чехословаччина. У європейському регіоні з’явилися незалежні молоді держави, серед яких і Україна, і почали одразу відігравати суттєву роль у політичному та економічному житті не лише Європи, а й усього світу.

     У нашому інтернет магазині «Час-Пік» можна придбатикарти Європи настінні, настільні, з планками і без, з картонним або ламінованим покриттям.