0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 4 з 4 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Масштаб:
   Розмір карти:
   Матеріал:
   Тип Карти:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Масштаб:
   Розмір карти:
   Матеріал:
   Тип Карти:
   Країна виробник:
   1

   Загально-географічна карта Європи

   На карту Європи нанесено західний регіон материка Євразія. Він охоплює площу близько 10 млн км2, на якій проживає населенням понад 800 млн осіб. Фізична карта зображає рельєф: гори, рівнини, западини, ріки, водойми. Європа омивається водами Атлантичного та Північного Льодовитого океанів, її берегова лінія значно розчленована. Площа півостровів складає четверту частину всієї площі континенту, а на острови припадає понад 700 тис. км2. Деякі північні частини Європи розташовані за Полярним колом, а південні лежать у субтропічному поясі.

   Тематичні карти Європи

   На тематичних картах Європи Ви можете знайти інформацію щодо природних ресурсів цієї території. Найбільше господарське значення мають мінерально- сировинні, земельні та рекреаційні ресурси. Європа – один з найбільш розвинутих регіонів світу. Вона завжди мала вплив на світову економіку та політику, була центром економічних і соціальних нововведень.

   Політична карта Європи

   На політичній карті Європи нині існує 44 незалежні суверенні держави (без Кіпру та Туреччини), які об’єднані міцними економічними та політичними зв’язками. За формою правління 34 держави є республіками, інші 10 – монархіями. Проте у межах Європи є й федерації, серед яких Австрія, Німеччина, Бельгія. Політична карта Європи формувалася та змінювалась упродовж століть. Останні суттєві зміни були внесені наприкінці 80-х – на початку 90-х років ХХ століття, коли була зруйнована соціалістична система та розпалися такі держави, як СРСР, Югославія, Чехословаччина. У європейському регіоні з’явилися незалежні молоді держави, серед яких і Україна. Вони почали відігравати суттєву роль у політичному та економічному житті не лише Європи, а й усього світу.

   Де купити карту Європи?

   Купити карту Європи можна у нашому інтернет-магазині «Час-Пік». Тут Ви знайдете карти Європи, Світу та інших його частин, окремих держав та регіонів. В асортименті карти настінні, настільні, з планками та без, картонні та ламінованим покриттям.