0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 76 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Внутрішній блок:
   Ширина:
   Довжина:
   Розтяжність:
   Щільність:
   Колір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Внутрішній блок:
   Ширина:
   Довжина:
   Розтяжність:
   Щільність:
   Колір:

   Відобразити ще товари (36)

   Папір спеціального призначення

   Папір спеціального призначення - це матеріал щоденного користування архітекторів, художників, поліграфістів, дизайнерів, без якого їх робота деколи просто неможлива. Для інженерних, креслярських і графічних робіт потрібний спеціальний, великоформатний папір відповідної якості.

   Враховуючи великий попит, сьогодні в магазинах і на оптових торговельних точках папір спеціального призначення знайти дуже просто, але не завжди її ціна буде збігатися з якістю. Дешевий папір не забезпечує хороший друк, а при кресленні вручну фарби і туші по ній розтікаються через недостатню щільності або перебиваються на іншу сторону листа.

   Щоб цього не сталося, не втрачайте часу на пошук якісної великоформатного паперу, купуйте папір спеціального призначення та матеріали для друку в інтернет-магазині «Час-Пік». У нас Ви знайдете кращий масштабно-координаційний папір для креслення, папір для візиток, плівки, кальку для креслярських робіт за максимально доступними цінами. Потрібний інженерний папір форматів А1, А2, А3 або хочете придбати ватман А1, А2, А3 - замовляйте його у нас.

   Ми гарантуємо Вам спеціальний папір вищої якості. Гладка поверхня і практична відсутність так званого паперового пилу сприяють якісному, ідеальному друку з адекватним відтворенням всіх ліній, кольорів, відтінків і тіней. Ідеальна білизна і непрозорість забезпечать якісні і чіткі креслення, графіки і малюнки без вибиття зображення. Виробники врахували і оптимальний показник вологості паперу, завдяки якому ваші креслення завжди будуть зберігати задані пропорції.

   Хочете надрукувати партію візиток, але не знаєте, де придбати якісний папір? В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» папір для візиток перевірених досвідом і часом виробників, що гарантує Вам якісний друк без спотворення шрифтів, кольорів або вибиття. Також у нас Ви можете замовити плівки і кальки для друку, які підходять для принтерів, плоттерів та нанесення інформації вручну - олівцем або тушшю.

   Купити папір спеціального призначення та матеріали для друку в місті Київ, Львів, Луцьк.