0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 51 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Внутрішній блок:
   Країна виробник:
   Щільність:
   Ширина:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Внутрішній блок:
   Країна виробник:
   Щільність:
   Ширина:
   Довжина:

   Відобразити ще товари (11)

   Спеціальний папір для друку тадля творчостіможе знадобитися як удома, так і в школі або на роботі. Паперова продукціяохоплює такі види матеріалів, як креп-папір, тіш’ю, ватман, калька, блоки листів для фліпчарту. Усе це пропонує за доступними цінами інтернет-магазин «Час-Пік».

   Спеціальний папір — асортимент у«Час-Пік»

   Для малювання професійними художниками, для дитячої творчості, для друку, для створення саморобок, для подарункового пакування – ось для яких цілей може знадобитися папір спеціальний. Його активно використовують діти на уроках праці, прихильники хенд-мейду, просто творчі особистості, співробітники на презентаціях і майстер-класах, інженери для креслення тощо.

   На сайті «Час-Пік» папір для друку та творчості представлений торговими марками Xerox, Axent, «Фолдер», Imago, «РюкзачОК», 2х3. Щоб знайти потрібний товар, скористайтеся фільтрами в лівій частині сторінки, вибравши тип виробу, формат, розміри та інші параметри паперу. Це допоможе швидше знайти та купити папір для друку або малювання, який вам потрібен.

   Папір копіювальний: види та особливості застосування

   Калька або копіювальний папір ще зовсім недавно використовувалися скрізь – у школі, в інституті, в офісі, на виробництві тощо. Завдяки широкому застосуванню принтерів, сканерів і БФП такий матеріал став поступово відходити на задній план. І все ж у деяких сферах калька все ще залишається потрібною.

   Копіювальний папір – це тонкий, майже прозорий папір, покритий фарбою з одного боку. Основні види копірки – це синя (для письма від руки) та чорна (для друкованих текстів).

   Використовувати кальку дуже просто. Її потрібно покласти між двома звичайними листами паперу. На верхньому потрібно писати з невеликим натиском, завдяки чому текст віддрукується на нижньому листі.

   У нашому інтернет-магазині копіювальний папір можна купити від таких брендів, як Axent і «РюкзачОК». Він доступний до замовлення в рулоні або у вигляді листів А4 формату. На сайті можна придбати кальку для креслярських робіт тушшю або простим олівцем.

   Креслярський папір: особливості використання

   Інженери, архітектори, дизайнери – це лише невеликий перелік професій, які пов’язані з кресленням і яким може стати у пригоді креслярський папір. Це може бути як масштабно-координатний папір, так і картон або ватман.

   Папір креслярський відмінної якості не тріскається та не ламається при згинанні, не «куйовдиться», якщо його потерти гумкою. Він повинен бути щільним і білим, з гладкою поверхнею.

   Вибирати тип креслярського паперу потрібно залежно від завдання, яке потрібно вирішити. Для ескізів підходить міліметровий папір, а ось для серйозних креслень – гладкий ватман. Ватман із шорсткою поверхнею краще використовувати для акварелі. Для копіювання креслень слід придбати кальку. М’яка та тонка калька допоможе скопіювати креслення тушшю, а матова та щільна – креслення олівцем.

   На сайті можна вибрати витратні матеріалидля креслень виробників «Фолдер» та Imago. Вони доступні в рулонах, а також у вигляді листів А4, А3, А2 формату.

   Папір для фліпчартів

   Для офісу, в якому регулярно проводять презентації, семінари, наради, майстер-класи, тренінги, може знадобитися мобільне презентаційне обладнання – фліпчарт. У ході презентації або уроку спікер може створювати графіки, малюнки, робити написи для наочного викладення матеріалу та кращого засвоєння нової інформації слухачами.

   Для фліпчарту доведеться періодично докуповувати спеціальний папір. Папір для фліпчарту продається блоками на 10-30 листів формату А1. Внутрішній блок може бути як чистим, так і в клітинку. У «Час-Пік» папір представлений торговою маркою 2х3.

   Креп і Гофропапір

   Гофрований або креп-папір має широке застосування. Його використовують як обгортковий матеріал для подарунків і букетів квітів, для дизайну – у скрапбукингу, оригамі, для оформлення вітрин та інтер’єрів, у дитячій творчості, для створення гірлянд. Креп чудово підходить і для виготовлення штучних квітів – вони надовго зберігають початкову форму та колір.

   Декоративний папір продається у великому виборі кольорів – від стандартних білого та чорного до фіолетового, рожевого, блакитного, жовтого, червоного та навіть тигрового забарвлення. Ці аксесуари для творчості зазвичай доступні до замовлення пакуванняміз кількох рулонів різного кольору. На сайті представлений папір кольоровий бренду Fantasy.

   Інші види спеціального паперу

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна вибрати й інші матеріали для друку. Серед них інженерний папір для плотера в рулоні та крафтовий папір. Якщо вам потрібен такий варіант, купити його можна на цій сторінці від виробника XeroxтаImago. Матеріал представлений у рулоні або листами А4 формату зі щільністю 80 або 90 г/м².

   Як купити спеціальний папір і матеріали для друку онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо Ви шукаєте папір для друку, ціна на який не виявиться надто високою, перегляньте асортимент продукції на нашому сайті. У нас можна замовити папір та канцелярські товари з доставленням по території України: у Львів, Київ, Луцьк, Черкаси, Вінницю, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич.

   Купити матеріал для друку для струменевих принтерів та інших видів техніки можна онлайн, при цьому забрати його самостійно в нашому магазині. Торгові точки доступні в шести містах: Львові, Луцьку, Стрию, Самборі, Червонограді та Дрогобичі. В інші населені пункти ми відправляємо замовлення транспортними компаніями.

   Поширені запитання