0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 2 з 2 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Інтерфейс:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Інтерфейс:
   Країна виробник:
   1

   Акустичні системи для комп'ютера, динаміки, колонки(АС)

   Якою б гарною і приємною не була музика, її неякісне відтворення може зіпсувати навіть саму нашу улюблену пісню. Адже справжні меломани знають, в музиці важлива якість кожної ноти і звуку, щоб вона звучала ідеально і тільки радувала вухо слухача. Те ж стосується і фільмів. Якісне відтворення звуку забезпечує ефект присутності, що робить перегляд фільму ще цікавіше, зате поганий звук істотно псує загальне враження про кінострічці.

   Якщо Ви любите якісне звучання музики або хочете влаштувати у себе вдома перегляд фільмів, як у кінотеатрі, придбайте на нашому сайті акустичну систему, яка забезпечить чіткий, насичений і якісний звук. Пропонуємо вам як стаціонарні акустичні системи для персонального комп'ютера, так і портативні, компактні, які чудово доповнять ваш телефон або планшет. Можете не сумніватися, ми продаємо продукцію тільки надійних і всесвітньо відомих виробників, якість якої підтверджено і досвідом, і часом.

   Параметри АС

   Основними параметрами акустичної апаратури є:

   • мінімальне і максимальне значення потужності;
   • діапазон відтворюваних звукових частот;
   • граничне значення гучності без викривлення;
   • чутливість, необхідна при прослуховуванні складного музичного відтворення;
   • амплітудно-частотна характеристика;
   • вхідний опір, узгоджується з підсилювачем.

   У нас Ви можете купити акустичні системи з різними характеристиками: матеріал, розмір, потужність, за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. У нас в наявності як бюджетні, але в той же час, якісні варіанти, так і професійні акустичні системи відомих виробників, які неодмінно забезпечать вам збалансований і якісний звук.

   Вибираючи колонки акустичні системи, зверніть особливу увагу на потужність, чутливість і частоту, адже саме ці три критерії будуть визначати якість звуку. Для рядового користувача ідеальна чутливість - 85дБ, а оптимальний діапазон частоти - від 1000 до 20 тис Гц. Також акустичні системи поділяють на пасивні і активні. Різниця в тому, що пасивні вимагають додаткового зовнішнього підсилювача звуку.

   Купуйте акустичні системи і колонки на нашому сайті, і Ви отримаєте якісний звук і довговічну, надійну продукцію, яка Вас не підведе і повністю виправдовує свою вартість. Тому не зволікайте, замовляйте колонки в «Час-Пік» прямо зараз.