0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 4 з 4 товарів

  1

     Колекціонуванням називається цілеспрямований збір, як правило, однорідних предметів, що зазвичай мають наукову, історичну або художню цінність. У основі цього хоббі лежить пізнання, збір, вивчення, задоволення певних інтересів. Предметом колекціонування можуть бути пам'ятники матеріальної і духовної культури, такі як рукописи, монети, книги, поштові марки, значки, твори образотворчого мистецтва та інше, також об’єкти природи, такі як рослини, комахи, мінерали тощо.

  Альбом для монет - найкращий подарунок людині, котра захоплюється збиранням та колекціонуванням монет. Це також статусна прикраса будь-якого столу чи полички, та незамінний помічник в упорядкуванні колекції справжнього професійного нумізмата. Виготовляють з високоякісної натуральної або штучної шкіри з оздобленим тисненням або без. Альбом містить швидкозшивач переважно з 4 - кільцевим механізмом. Листи-файлики знімні - Ви зможете їх добаляти, міняти місцями, прибирати, що дуже зручно для роботи.

   Альбом для марок - найкращий подарунок людині, котра захоплюється збиранням та колекціонуванням марок. Це також статусна прикраса будь-якого столу чи полички, та незамінний помічник в упорядкуванні колекції справжнього професійного філателіста. Виготовляють з високоякісної штучної або натуральної шкіри з оздобленим тисненням або без. Альбом або клясер містить аркуші з кишеньками та захисну кальку. Бувають листи-вкладиші знімні - Ви зможете їх добаляти, міняти місцями, прибирати, що дуже зручно для роботи.

     Вибрати та купити альбом для марок, чи альбом для монет за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.