0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Антисептики для рук | Дезинфектори і Санітайзери


  Показано: 2 з 2 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Призначення:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Призначення:
   Країна виробник:
   1

   Зовсім недавно дезінфекція рук була звичною дією лише для медичних працівників, зараз же вона стала необхідним заходом і для всіх інших людей. Різноманітні санітайзери та антисептики для рук нині мають величезний попит. Широкий вибір цих засобів пропонує інтернет-магазин «Час-Пік».

   Антисептичні та дезінфікуючі засоби в будь-яких умовах від «Час-Пік»

   Мікроби, збудники багатьох захворювань, існують на всіх поверхнях, з якими доводиться контактувати людині. Найпоширеніший канал зараження організму – це руки, якими люди торкаються з навколишніми предметами та своїм обличчям. Не у всіх ситуаціях є можливість вимити руки з милом. У цьому випадку на допомогу прийде хороший антисептик, який легко впорається із забрудненням шкіри.

   Невеликий антисептичний засіб зручно носити з собою в сумочці, щоб у будь-який момент можна було використати його за призначенням для себе або дитини. Правильна та своєчасна гігієна рук веде до зниження ризику підхопити інфекцію.

   Антисептик для рук чи санітайзер: що вибрати?

   Помилково вважати, що антисептичні та дезінфекційні засоби – це одне й те саме тільки з різними назвами. Різниця між цими продуктами все-таки є.

   Антисептики – це хімічні речовини для обробки шкірного покриву з метою знищення або пригнічення росту хвороботворних мікроорганізмів. Засіб зменшує ризик інфекції, сепсису та інших захворювань. Антисептик із дозатором можуть використовувати для очищення шкіри при хірургічних маніпуляціях, обробки порізів і подряпин для знищення мікробів. Гелевий антисептик для дезінфекції рук допускається застосовувати як антибактеріальний засіб, коли немає можливості вимити руки.

   Санітайзери– цезасіб для дезінфекції, що призначений не для шкіри, а для нанесення на предмети та поверхні з метою зниження шкідливих мікроорганізмів. Такі антисептичні та дезінфікуючі засоби можуть використовувати під час прибирання дому, в операційних у медичних установах, для миття стільниць і підлоги, а також, щоб дезінфікувати інструменти для манікюру.

   Якщо підсумувати, антисептичні засобизастосовують на живих тканинах (шкірі) або для нігтів, тоді як санітайзер наносять на неживі предмети та поверхні. Однак важливо зазначити, що багато виробників стали іменувати звичайний антисептичний засіб для гігієни рук, як санітайзер, тому недивно, що багато хто плутає ці два поняття. При купівлі обов’язково потрібно читати опис та призначення продукту.

   Види антисептиків для рук і поверхонь

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити різні види антисептиків, з якими догляд за шкірою буде простим і водночас надійним:

   • гель для дезінфекції рук – такий антисептик зазвичай представлений у компактному об’ємі, щоб можна було носити його з собою;
   • санітайзердля дітей – відрізняється безпечним складом, тому його цілком можна застосовувати як засіб для дезінфекції рук дитини під час прогулянки на вулиці, у кафе або в інших ситуаціях;
   • антисептичний гель із дозатором – його часто випускають в об’ємі 1 л для зручної дезінфекції рук і шкіри у місцях із великим потоком людей, наприклад, у супермаркетах, закладах громадського харчування;
   • антисептик 5 літрів, 3 літри – використовують як «запаску» для засобів із дозатором;
   • антисептик для гігієни рук з екстрактом алое вера зі спреєм – такий засіб не лише вбиває мікроби, а й підходить для догляду за шкірою, особливо, якщо тип шкіри – сухий і потребує постійного зволоження.

   На нашому сайті ціна антисептика для рук стартує з 37,50 грн.

   Де купити антисептик для рук з доставкою по Україні

   У «Час-Пік» можна антисептики та санітайзери купити за вигідними цінами. Наш каталог товарів містить також інші товари для догляду за шкірою та аксесуари для гігієни всієї сім’ї. Продукція з цієї категорії доступна до замовлення з доставленням по всій Україні. Ви можете придбати товари для дезінфекції з відправленням у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, Тернопіль, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Якщо Ви хочете забрати замовлений онлайн антисептик самостійно, Ви можете зробити це в наших магазинах. Торгові точки розташовані у Львові, Луцьку, Стрию, Самборі, Дрогобичі та Червонограді. В інші міста ми відправляємо продукцію транспортними компаніями.

   Поширені запитання

   ✅ Які антисептики для рук зручно носити з собою?

   У нас представлені компактні антисептики для гігієни рук у невеликому об’ємі:

   ✅ Скільки коштує антисептичний засіб хорошої якості?

   ✅ Які є антисептики у великому об’ємі?

   ✅ Який можна купити засіб для дезінфекції рук з рослинними екстрактами?