0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 3 з 3 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Матеріал:
   Висота:
   Виріб:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Матеріал:
   Висота:
   Виріб:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   1

   Банки для зберігання продуктів

   Кожна людина стикається з необхідністю підбору оптимального місця для зберігання продуктів. Крупи, кава, приправи, макарони, та інші сипучі продукти не можна залишати на полиці відкритими. Тому важливо підібрати герметичну, компактну й презентабельну ємність, яка дасть змогу зняти цю проблему.

   Щоб крупа не «задихнулася» й не розсипалася, справжні господині рекомендують користуватися банками для сипучих продуктів. Вони захистять від вологи й комах, оскільки їхні кришки щільно закриваються, тому часто використовують для спецій, цукру, каш. Вони абсолютно не мають запаху, легко чистяться та миються.

   Також скляний посуд для зберігання продуктів послужить стильним елементом інтер'єру на кухні. Але поводитися з такою продукцією треба акуратно, оскільки скло — крихкий матеріал. В цьому розділі магазину представлені банки відомих виробників, різної форми, розміру й дизайну.

   Вибрати скляну банку для продуктів можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.