0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 96 товарів

  Відобразити ще товари (36)

    Посуду в домі, багато не буває - хоча б тому, що тарілки, салатники, блюда не відрізняються високою стійкістю до ударів. Інша причина – це естетична - прагнення господині купити посуд такого типу. Салатники і тарілки, різної конфігурації застосовуються для подачі різних страв. Навіть салати з різними інгредієнтами красиво виглядають в салатниках різного дизайну і розмірів.У комплект повноцінного набору посуду входять різнотипні тарілки і блюда, всі вони мають певне своє призначення. Розрізняють такі основні види тарілок: для подачі страв, глибокі супові, столові, та десертні.

  Підставні варіанти тарілок слід використовувати при сервіруванні столу з урахуванням існуючого етикету. Вони залишаються на столі до закінчення банкету, являючи собою підставку під основні страви що подаються. Це можуть бути великі, круглі або квадратні тарілки до 300 мм в діаметрі, прозорі або кольорові, виготовлені зі скла, порцеляни та інших матеріалів.

  Глибокі супові тарілки від 200 до 300 мм в обємі, призначені для подачі перших страв. До цієї категорії також відносяться миски, миски-салатники круглої або квадратної форми зі скла, склокераміки, порцеляни.

  Столові - це звичайні обідні тарілки, що використовуються для подачі других страв: картоплі, каш, відбивних, та інше. Вони дещо менші в об’ємі, ніж сервірувальний посуд і можуть використовуватися в якості підставки для більш дрібних тарілок (десертних).

  Десертні тарілки - аналог столових варіантів зменшеного розміру, до 200 мм. Застосовуються для подачі солодких страв, тортів, тістечок та іншого.

     Кожен вид матеріалу має свої переваги і недоліки. Склокерамічний посуд має більш високу міцність, порцеляновий швидко б'ється, але вважається вишуканішим. У скляній тарі їжа зберігає свої первинні смакові властивості.

     Великий вибір обіднього і сервірувального посуду, представлений в нашому каталозі,що задовольнить бажання найвибагливіших клієнтів. Вибрати блюдо, тарілки, салатники за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.