0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Товари для НУШ | Канцтовари ТМ Атлас

Атлас
Набір учнівський Атлас "Розбір слова та речення" К-7709, AS-0046
Середня оцінка: 3 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
24.00
1

Про компанію Атлас

Великий вибір навчально-методичних засобів для Нової Української Школита канцтоварів представлений в українського виробника «Атлас». Навчальні матеріали для НУШ, акрилова фарба в асортименті, приладдя для креслення, продукція для творчих занять – це та багато іншого можна знайти у популярного бренду.

Компанія «Атлас» заснована 1993 року в Харкові. У 2001 році виробник почав випускати пластикові вироби для початкової школи. Надалі компанія продовжила розвиватися та виробляти не лише канцтовари, а й товари для хобі, дитячої творчості, ігри. З початком реформи української освіти бренд розширив асортимент, додавши до нього все для НУШ 1 клас, 2, 3 і 4 класи. Це підвищило попит на продукцію торгової марки серед українських споживачів.

Все для вчителя початкових класів (НУШ 1 та 2 класи) від ТМ «Атлас»

Український виробник пропонує канцелярію та демонстраційний матеріал для початкової школи, який обов’язково знадобиться на уроках незалежно від того, яка освітня галузь береться до уваги – чи то математична освітня галузь, чи то літературна галузь.

Ось це все для вчителя початкових класів може знадобитися в роботі:

 • віяла з абеткою та цифрами;
 • указки;
 • учнівські набори «Вчимося рахувати», «Розбір слова та речення»;
 • учбово-розвивальний матеріал для вивчення дробів, геометричних фігур;
 • рахункові палички;
 • лінійки, трикутники та транспортири;
 • дошка для ліплення пластиліну зі стеками;
 • палітра для малювання.

Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує все для 1 класу НУШ і для 2-4 класів за вигідними цінами. У нас можна придбати засоби навчання за ціною від 3,15 грн.

Переваги матеріалів НУШ і канцтоварів від «Атлас»

Товари для НУШ від українського бренду «Атлас» відрізняються яскравим дизайном, що приваблює дітей і мотивує їх до отримання нових знань. Цікаві матеріали для НУШ вчать критично мислити та створюють правильну навчальну атмосферу, в якій дитині самій хочеться розвиватися та постійно пізнавати нове.

Навчальний процес не проходить без спеціального приладдя для учнів, з яким значно простіше пояснювати новий матеріал. Познайомити дітей із дробами помітно простіше, якщо під рукою є набір навчальних дробів «Атлас», зроблений з яскравого пластику або фанери. Наочно пояснюючи школярам нову тему, можна бути впевненим, що вони все зрозуміли. Дошкільна освіта теж активно використовує цей підхід.

Усе для початкових класів виготовляється з безпечних і якісних матеріалів, що не шкодять здоров’ю маленьких школярів. Продукція для навчання також відрізняється практичністю та довговічністю: навіть при активному використанні вона не втрачає привабливого вигляду.

Одна з основних переваг товарів від ТМ «Атлас» – демократичні ціни на них. Якщо вам знадобилося все для 2 класу НУШ, ви неодмінно знайдете в асортименті виробника потрібні вироби.

Де купити товари НУШ ТМ «Атлас» в Україні

Придбати навчально-розвивальні матеріали можна за помірними цінами в нашому інтернет-магазині. Уся продукція доступна до замовлення з доставленням по Україні: у Львів, Київ, Луцьк, Черкаси, Вінницю, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич тощо. Наші фізичні магазини розташовані у Львові, Дрогобичу, Луцьку, Стрию, Самборі та Червонограді, де можна забрати товар самостійно.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Атлас доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 36 товарів бренду Атлас.