0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

TM Axent - функціональність, простота і універсальний дизайн

Axent

ТМ Axent – компанія з німецьким характером

ТМ Axent увійшла до українського ринку канцелярського приладдя у 2007 році. Вона входить до складу німецької компанії-гіганта Axent-Gruppe. ТМ Axent – молоде та амбіціозне підприємство, яке показало стрімкий розвиток та охоплення європейського та українського ринку канцелярської продукції за 13 років. Частина успіху полягає в оснащені виробничих потужностей передовими європейськими технологіями найвищої якості, новітнє устаткування та набору лише висококваліфікованих робітників та керівників.

ТМ Axent виробляє канцелярське приладдя  комфортне у використанні та функціональне, безумовно якісне. Компанія проводить обов’язкове тестування канцтоварів на гігієнічну експертизу, яка кожен раз підтверджує, що продукцію можна використовувати абсолютно всім без будь-якої шкоди для здоров’я.

Що чекають сучасні користувачі канцелярським приладдям, купуючи чергову продукцію? – У першу чергу якість та комфорт у щоденному використанні. Працівники офісів та інші професії цілий день контактують та використовують багато найменувань канцелярських виробів постійно і тому дуже важливо, щоб ручка, папір або ножиці були зручними та комфортними. Саме такими якостями володіє ТМ Axent, це приладдя, з яким не хочеться розставатися. Широкий асортимент задовольнить кожні потреби та наповнить офіс справжніми помічниками для натхненної праці.

Перед тим, як компанія Axent увійшла на український ринок канцелярського приладдя, спеціалісти бренду провели дослідження потреб споживачів на даний час, їх фінансову спроможність та смакові уподобання. На основі отриманих висновків канцелярська продукція стала повністю адаптованою до українських покупців. З боку законодавчих питань компанія має повну відповідність стандартам якості та санітарним нормам. Ручка гелева Axent, гумка, клей ПВА, блокнот чи папка на блискавці Axent мають яскраву упаковку та забарвлення, що дуже до вподоби українським користувачам, особливо молодшого і шкільного віку.

Канцелярське приладдя Axent – якість у кожній деталі та великий асортимент

Компанія виготовляє повний спектр канцелярської продукції. Для більшої зручності вони поділені на групи, з яких складається весь канцелярський світ:

Письмове приладдя. До складу даної групи входять: ручки, олівці, маркери та змінні стрижні до них.

Ручка кулькова Axent  або ручка гелева Axent для школярів і студентів має яскраве забарвлення та безліч відтінків корпусу, починаючи із прозорого і закінчуючи складними візерунками, неоновими відтінками.

Олівці Axent представлені двома категоріями на світовому та українському ринку:

 • Олівець механічний Axent.
 • Олівець графітний Axent.

Маркери ТМ Axent випускаються таких видів:

 • Перманентні маркери.
 • Текстові маркери.
 • Лак-маркери.
 • Маркери для дощок.
 • Маркери для CD або DVD.

Паперова продукція. До неї входить: тижневики, блокноти, записні книжки, папір для копіювання та етикетки з клейким шаром.

Канцелярські інструменти.До них відносяться: ножиці, дироколи, стиплери, ножі канцелярські та точила.

Канцелярські товари для облікових потреб. Серед них: візитниці, папка-сегрегатор А4, папки для архівації, розмежувальники сторінок роздільники, планшети, папки для документації, файли.

Подарункова продукція. Компанія Axent пропонує авторські подарункові пакети з логотипом компанії.

Продукція для організації зберігання.До неї входить: лотки для зберігання документації, килимки для нарізання, підставки настільні, корзини для зберігання письмового приладдя та таблички для написання потрібної інформації.

Письмове приладдя Axent – з любов’ю у кожну українську родину

Ручки від ТМ Axent розподіляються на:

 • Кулькові.
 • Масляні.
 • Гелеві.

Кольори чорнил використовуються найбільш затребувані серед споживачів, а саме: синій, чорний, фіолетовий, червоний та зелений. У деяких моделях колір корпусу може співпадати з кольором чорнил. Серії, які розроблені спеціально для використання їх в офісах та державних установах мають стриманий лаконічний дизайн та лінії корпусу.

Ручка кулькова Axent для школярів і студентів має яскраве забарвлення та безліч відтінків корпусу, починаючи із прозорого і закінчуючи складними візерунками, неоновими відтінками. Технологія виробництва забезпечує високу якість письма та сучасний стильний дизайн. Асортимент постійно оновлюється, опираючись на зміни в потребах користувачів.

Пишучі вузли компанія розробляє сама. До уваги споживачів представлені такі розміри: 0,5 мм, 0,7 мм, 0,38 мм, 1 мм. Чорнила до ручок бренд також розробляє та виготовляє самостійно на новітньому обладнанні. Ручка кулькова або ручка гелева Axent має корпус, який також виготовлено на підприємстві з гіпоалергенного матеріалу. Таким чином компанія повністю виготовляє всі комплектуючі до ручок та збирає їх власноруч на потужностях заводу. Тільки так можна досягти бездоганної якості і контролю за виробничім процесом на кожній його стадії.

Олівці Axent представлені двома категоріями на світовому та українському ринку:

 • Олівець механічний Axent.
 • Олівець графітний Axent.

Корпус олівців виготовляється переважно з натуральної деревини, у меншій кількості з пластику. З деревини виготовлені корпуси до графітних олівців. Олівець графітний має такі кольори корпусу: жовтий, чорний, синій, червоний, зелений, фіолетовий, рожевий, сірий. Товщина грифелю у графітних олівцях 0,5 мм. Кольорове забарвлення залежить від серії олівців. Є моделі стриманого простого дизайну, які краще підійдуть до офісів та державних установ. Також розроблені яскраві моделі з рисунками для діточок, які підіймають настрій, підвищуючи бажання вчитися та пізнавати світ. Розділяють олівець графітний на модель з ластиком та без нього.

Олівець механічний Axent має пластиковий корпус та автоматичний механізм подачі грифелю. Якщо потрібно проводити тоненькі лінії, то олівець механічний Axent – це саме те, що треба. Його не потрібно заточувати. У деяких моделях ластик знаходиться одразу в корпусі, що додає ще більшого комфорту при використанні. Область захвату механічного олівця рукою має резинову вставку, щоб уникнути ковзання при кресленні чи малюванні. Олівець механічний Axent представлено у двох серіях: Delta та Axent Business.

Маркери – це дуже потрібний вид канцелярського приладдя у сучасному світі. Технології постійно вдосконалюються і канцелярські бренди підлаштовують свою продукцію під нові запити з боку покупців. За 60 років свого існування маркери пройшли шлях вдосконалення та перевтілення.

Маркери текстові Axent купити можна поштучно та в упаковках по чотири штуки. Вони пишуть яскравими неоновими кольорами: жовтим, рожевим, зеленим та помаранчевим. Мають товстий та твердий грифель зі скошеним кінчиком. Корпус виготовлено з якісного пластику, колір якого співпадає з кольором грифелю.

Маркер перманентний Axentпредставлено у зручних наборах по чотири кольори та поштучно. Маркер перманентний має грифель круглої форми та пише чорним, синім, зеленим та червоним кольором. Перманентні маркери виготовлено за новітньою технологією, яка продляє строк служби виробу та робить подачу кольору безперебійною.

Маркери для дощок надзвичайно потрібні в офісах компаній, тренінгових агентствах та всіляких курсах. Вони прийшли на зміну крейді, чудово справляючись зі своїми обов’язками. Маркери для дощок представлені у класичних кольорах: чорний, синій, зелений та червоний. Вони мають круглий грифель, зручний круглий пластиковий корпус, щільний ковпачок та шапочку зверху, яка міцно утримує грифель в середині корпусу.

Інтернет-магазин «Час Пік» пропонує канцелярське приладдя Axent купити оптом та вроздріб у Львові, Луцьку, Києві та всіх інших містах України. Менеджери інтернет-магазину «Час Пік» знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, задовольняючи потреби кожного.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Axent доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 272 товарів бренду Axent.