0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Калькулятори Brilliant

Brilliant
1

Історія бренду Brilliant

ТМ Brilliant заснована в 1987 році. Повна назва компанії звучить: Brilliant System Australia Ltd. ТМ Brilliant має вузько направлену діяльність по виробництву електронної продукції, що користується великим попитом серед населення. Головними ринками збуту товарів австралійської компанії є: США, країни Західної Європи, а також країни Південно-Східної Азії. Після багаторічного успіху на Західному ринку компанія Brilliant представила свою продукцію у країнах СНГ. Вироби були спеціально адаптовані під користувачів Росії, України та споживачів інших країн.

Електрона продукція від ТМ Brilliant розподілена на такі сегменти:

 1. Калькулятори.
 2. Електронні записні книжки.
 3. Органайзери.
 4. Словники та перекладачі.

Успіх бренду базується на постійному вдосконаленні існуючих конструкторських рішень, а також на впровадженні останніх винаходів в галузі електроніки. Накопичений досвід за роки успішної праці та втілення найсміливіших оригінальних ідей, безперервна підтримка користувачів, надання сервісних послуг по всьому світу зробили бренд Brilliant успішним та упізнаваним з кришталево чистою репутацією.

Компанія піклується про те, щоб у штаті працювали лише найкращі серед висококваліфікованих програмістів, інженерів-механіків, розробників електронних систем. Команда фахівців за короткі терміни втілює в життя ноу-хау від створення ідеї та розробки макету до готового виробу. Керівництво Brilliant System Australia Ltd слідкує за попитом на ринку товарів електроніки для вчасного презентування новинок зацікавленій публіці.

Технологічні процеси побудовані таким чином, що забезпечують доступну собівартість товарів разом із високою якістю та великим обертом. Виробничі потужності у компанії Brilliant автоматизовані на максимальному рівні. Контроль якості супроводжує кожен етап виробництва, це дозволяє виготовляти якісну та надійну продукцію для кінцевих споживачів.

Виробничі потужності ТМ Brilliant виготовляють за добу більш ніж 10.000 одиниць електронної техніки. На фабриках запроваджені система IQC для контролю поступаючих компонентів та система QOC для контролю продукції на виході. ТМ Brilliant своїм пріоритетом вважає забезпечення як умога вищої якості, яка супроводжується новітніми технічними розробками та швидким процесом випуску товарів.

Які бувають калькулятори Brilliant за призначенням?

Калькулятори Brilliant, як і багато інших брендів розділяють моделі калькуляторів за їх призначенням, а саме:

 • Професійні.

 • Полупрофесійні.

 • Кишенькові.

 • З годинником.

 • Інженерні.

 • З USB-портом.

Калькулятори Brilliant відрізняються поміж собою не тільки за призначенням, а ще за типом живлення. Так, ТМ Brilliant представляє до уваги споживачів калькулятори всіх типів живлення, які існують на сьогоднішній день, а саме:

 • Від сонячної батареї. Даний варіант суттєво економить затрати на підтримку експлуатації пристрою. Вироби на сонячних батареях більш підходять невеликим моделям, здебільшого кишеньковим моделям. Недоліком можна вважати прямий вплив освітлення на роботу пристрою.
 • Від звичайної батарейки. Такий варіант роботи калькуляторів самий поширений серед більшості пристроїв. Його невід’ємною перевагою є праця незалежно від освітлення та присутності у будівлі електромережі. Недоліком можна вважати те, що потрібно змінювати час від часу батарейки. А також те, що батарейки забруднюють навколишнє середовище і для них потрібна спеціальна утилізація.
 • Від електромережі. Калькулятори Brilliant, які живляться від електромережі надійні та стабільні у праці моделі. Як правило, це професійні калькулятори і у них є функція друку паперу. Суттєвим недоліком вважається відсутність мобільності, оскільки вони повністю залежать від електромережі без функції накопичення енергії.
 • Гібридні калькулятори. Створення гібридних моделей калькуляторів – це компромісне та сміливе рішення, дозволяє усунути недоліки вищеназваних моделей шляхом поєднання типів живлення. Наприклад: поєднання живлення від звичайної батарейки та сонячної батарейки або живлення від електромережі та звичайної батарейки.

Чим відрізняються типи калькуляторів між собою? Який калькулятор купити краще для простих і для складних обчислень?

Професійні калькулятори Brilliant відрізняються широким спектром додаткових функцій. Вони створені для рішення складних задач та обчислень. Професійні моделі мають збільшену пам'ять, у них є другий осередок для цифр і кнопки з 00 та 000. Розміри професійних калькуляторів значно більші за кишенькові або звичайні. Коштують вони також більше, ніж звичайні. Підходять для роботи бухгалтерів, інженерів, фінансистів.

Полупрофесійні калькулятори Brilliant на відміну від професійних виконують набагато менше задач та призначені для простих обчислювань. Коштують вони вдвічі або втричі дешевше, мають значно менші розміри та вагу. Також полупрофесійні моделі не мають другого осередку для цифр і не мають функції, щоб робити округлення.

Інженерні калькулятори Brilliant відносяться до класу професійних калькуляторів. Дані моделі мають великий набір функцій для вирішення складних задач. Інженерний калькулятор може видавати кінцевий результат у вигляді построєного графіку та робить розрахунки на основі використаних формул. Сприймає та розрізняє тригонометричні гіперболічні функції, логарифми і експоненти.

Кишенькові калькулятори Brilliant мають стандартний набір функцій. Вони розв’язують прості завдання, можуть визначити квадратний корінь та обчислити проценти. Ідеальний варіант для школярів та простих користувачів.

Калькулятори Brilliant купити в Україні пропонує інтернет-магазин «Час Пік». Широкий вибір модельного ряду, приваблива вартість продукції, а також уважні та ввічливі менеджери інтернет-магазину «Час Пік» справлять приємне враження від замовлення. Доставка обраної продукції здійснюється у кожен куточок України транспортними компаніями.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Brilliant доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 25 товарів бренду Brilliant.