0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Калькулятори Citizen

Citizen
1

Історія розвитку бренду CITIZEN

Компанія бере свої витоки з країни висхідного сонця – Японії. Датою заснування столітньої компанії вважається 1918 рік. Тоді назва звучала як Sokosha Watch Research Institute. Рік 1924 для майбутньої світової компанії ознаменувався виходом у продаж кишенькових годинників вже під назвою CITIZEN.

Назву для компанії, яку сьогодні знають мільйони людей по всьому світу запропонував мер міста Токіо – Шимпі Гото. Акцент ставився у першу чергу на охоплення як умога більшої кількості цільової аудиторії, а також на поєднання практичності з розкішшю та втілення останніх відкриттів у даній галузі. Рік 1930 став визначним для бренду СІТІЗЕН, оскільки заснувалось світове ім’я – Citizen Watch Company.

Успіх та розвиток компанії тісно пов’язані між собою. Приклад СІТІЗЕН демонструє успіх за рахунок охоплення широких прошарків населення та задоволення їх споживчих потреб на даний час. Годинники Сітізен розраховані на середній клас населення і вище до самої еліти суспільства. Висока якість продукції разом із доступною вартістю годинників класичного дизайну збільшували попит та зацікавленість споживачів до продукції бренду.

В 1931 році світ побачив перший наручний годинник Citizen. Він був механічним, з металевим корпусом та шкіряним ремінцем. Рік 1941 для компанії Сітізен видався трансформаційним, вона почала займатися виготовленням промислового обладнання та спеціалізованих станків. Перший наручний годинник зі встроєним календарем від бренду  CITIZEN побачив світ у 1952 році.

Стрімкий зріст компанії CITIZEN 

В 1964 році засновники бренду Сітізен організували роботу дослідницької лабораторії, паралельно з цим відкривається дочірнє підприємство Citizen Business Machines, мета якого – випуск обчислювальної техніки в Японії та вихід на світовий ринок.

В березні 1966 року на світ з’явився перший електронний годинник CITIZEN Х-8. Це справило революційне враження на суспільство того часу. А через рік відкривається нове дочірнє підприємство Citizen Jeverly, яке вливається до ринку ювелірної галузі. Пізніше дане дочірнє підприємство об’єднується з Citizen Trading Co.

З 1968 року компанія СІТІЗЕН виходить з успіхом на ринок Південної Америки. В Мексиці відкривається підприємство по виготовленню та продажу годинників спільних компаній Citizen de Mexico S.A. de C.V.

З кожним роком обрій розширюється і компанія СІТІЗЕН починає впроваджуватися в галузь машинобудівництва. Так, у 1970 році винахідники та фахівці спроектували і втілили в життя прецизійний токарний верстат під назвою «Cincon». На основі успіху у машинобудівництві керівництво приймає рішення про заснування цілого підрозділу у даній галузі.

Бренд CITIZEN зміг здивувати суспільство навіть у ХХІ столітті тим, що випустив у 2003 році годинник з прихованою радіоантеною. Вона вмонтована в металевий корпус та може автоматично налаштовуватись, визначаючи часовий пояс.

На сьогоднішній день здобутки компанії вражаючі. Сітізен – один з самих великих світових виробників годинників та калькуляторів. До складу входить багато дочірніх підприємств. Головною компанією вважається Citizen Holdings Co., Ltd. Виробничі потужності знаходяться не тільки в Японії, фабрики працюють в Німеччині та Китаї.

Які калькулятори CITIZEN виготовляє для користувачів?

Всі калькулятори CITIZEN розподіляються на основні чотири групи, а саме:

  1. Калькулятори з функцією друку.
  2. Калькулятори наукові.
  3. Калькулятори настільні.
  4. Калькулятори кишенькові.

Настільні та кишенькові калькулятори найбільш поширені серед споживачів у різних країнах світу. Їх цінують за бездоганну якість, помірну вартість, комфорт у використанні. Широкий модельний ряд пропонує обрати класичні чорні та сірі моделі або кольорові вироби. Для особових поціновувачів розроблені моделі з корпусом, який складається.

Настільні калькулятори CITIZEN включають такі серії:

1. Дизайнерські калькулятори. Дана серія відрізняється стильним сучасним дизайном, яскравими привабливими відтінками, що відображають Ваш індивідуальний смак. Живлення забезпечують сонячна батарея та звичайна батарейка водночас.

2. Еко калькулятори. Серія Eco Comolete – нове покоління обчислювальної техніки, яка піклується про довколишнє середовище. Чорний колір та лаконічний дизайн поєднуються із необхідною кількістю функцій для виконання простих та середніх по складності задач. Процес живлення забезпечує сонячна батарея.

3. Калькулятори Business Line. Бізнес серія призначенна для користування виробами в офісах, як помічниками для обчислень середньої складності. Процес живлення відбувається за рахунок звичайної батарейки та сонячної батареї. Чорний колір та строгий лаконічний дизайн лише підкреслюють належність до сфери бізнесу.

4. Калькулятори Business Pro Line. Дана серія є вдосконаленою варіацією попередньої. Більш розширений функціонал та змога вирішувати складні обчислення разом із зручним дисплеєм – ідеальне рішення для сучасних підприємців. Живлення відбувається за рахунок звичайної та сонячної батареї. Серія включає сім традиційних кольорів на вибір користувачам.

Кишенькові калькулятори CITIZEN також складаються з декілька окремих серій, а саме:

1. Дизайнерські калькулятори. Стильні моделі металевого відтінку зі зручним однолінійним дисплеєм і стандартний набір функцій компактно розміщені на корпусі округлої форми, яку зручно носити у кишені та робочій сумочці.

2. Еко калькулятори. Серія розроблена з турботою про природу тепер і в кишеньковому варіанті. Моделі оснащені всіма необхідними для роботи функціями.

3. Калькулятори бізнес лінія. Чудова альтернатива настільним моделям з повним комплектом функцій для не складних обчислень.

4. Калькулятори бізнес лінія про. Вдосконалений варіант кишенькових моделей з розширеним функціоналом та лаконічним стриманим дизайном.

Калькулятори CITIZEN купити пропонує інтернет-магазин «Час Пік». У зручному каталозі або пошуку по бренду представлено широкий вибір моделей та серій калькуляторів Сітізен. Зробити замовлення можна з будь-якого куточка України. Діє швидка доставка кур’єрськими службами у Львові, Луцьку, Києві та інших містах.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Citizen доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 32 товарів бренду Citizen.