0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Видавництво Crystal Book | Розвиваючі книги для дітей

Crystal Book

Про видавництво CrystalBook

Пізнавальні книги для дітей українського видавництва CrystalBook давно завоювали любов малюків і їх батьків. Наразі видано понад 4 000 найменувань різноманітних книг, що свідчить про великий попит серед пошановувачів якісної літератури для дошкільнят і старших діток.

Видавництво «Кристал Бук» успішно працює вже понад 25 років, при цьому постійно розширює асортимент книжкової продукції. CrystalBook книги пропонує дуже різноманітні: енциклопедії для підлітків, дитячі книжки для найменших, навчальні та розвивальні посібники, збірники казок, словники, розмовники тощо. Видання випускають українською та російською мовами.

Інтернет-магазин «Час-Пік» має в асортименті продукцію «Кристал Бук»: дитячі книги для розвитку, серії зі стандартними та багаторазовими наліпками, звичайні та водяні розмальовки, книги-картонки «Віммельбух», атласи, демонстраційні матеріали, фотоенциклопедії, книги для найменшихіз механізмами та з віконцями.

Розвиваючі книги для дітей українською мовою від CrystalBook

Розвивальні дитячі книжки українською мовою – це чудовий спосіб тренувати та покращувати здібності дитини, не докладаючи особливих зусиль. Як показує досвід багатьох батьків, розвиваюча література подобається малюкам більше, ніж спеціальні заняття, тому процес навчання проходить ефективніше.

Видавництво CrystalBook випускає велику кількість книг для розвитку дитини будь-якого віку. В асортименті можна знайти видання, що сподобаються маленькому пізнайкові, а також є навчальна література для старшокласників і студентів.

Розвиваючі книжки для дітей дозволяють швидко навчитися читати, писати, рахувати, малювати,допомагають вчити англійську мову й розширювати словниковий запас. Дитячі книги українською мовою розвивають мислення, тренують пам’ять, готують дитину до школи.

Дитячі книжки для найменших

CrystalBook – видавництво, яке пропонує широкий вибір видань для найменших читачів.

Якщо Вас цікавлять книжки для найменших, перегляньте наступні серії:

 • «Великі водяні розмальовки для малюків»;
 • «Мої перші прописи», «Прописи-тренажер»;
 • «Школа чомучки» (з наліпками);
 • «Знайди, покажи, полічи, розкажи»;
 • «Великий віммельбух» (книжка-картонка з яскравими ілюстраціями);
 • «Розумні картки»;
 • «Пливемо, їдемо, летимо» (аплікації та розмальовки);
 • «Модна майстерня»;
 • «Захопливі лабіринти для розумників і розумниць»;
 • «Багаторазові водяні розмальовки»;
 • «Складайка-відгадайка» (книги-картонки);
 • «Знайди, назви, покажи» (з віконцями);
 • «Веселі крутилки» (з механічними елементами).

Це далеко не всі дитячі розвиваючі книжки, що пропонує видавництво. Серій дуже багато, тому нескладно знайти саме ті книги для розвитку дітей, що будуть відповідати віку малюка та зацікавлять його тематикою.

У «Час-Пік»можна купити дитячі книги для найменших за привабливими цінами – від 9,45 грн. Асортимент постійно оновлюється, можна вибрати для малюка перші книжки й регулярно поповнювати домашню бібліотеку.

Пізнавальні книги для дітей

Пізнавальні книги для дітей українською мовою від CrystalBookчудово підходять для знайомства з навколишнім світом. Вони допоможуть у легкій та ігровій формі дізнатися про все на світі: про звіряток, про анатомію людини, про бактерії та віруси, про транспорт, про космос, про динозаврів, про зброю, про різні народи тощо. Така дитяча література може стати чудовим рішенням для сімейного дозвілля: маленькі дослідники з радістю будуть пізнавати нове й ділитися враженнями з батьками.

Українські книги для дітей на різноманітні теми – найкращий подарунок. Вони мають привабливі ілюстрації, цікавий сюжет, міцну тверду обкладинку, тому діти з радістю переглядають їх знову і знову.

Де купити дитячі розвиваючі книжки від «Кристал Бук» в Україні

В інтернет-магазині «Час-Пік» можна недорого придбати розвиваючі книги для дітейіз доставленням по Україні. Будь-які дитячі книги, чи то сучасна українська проза для підлітків, чи то водяні розмальовки та віммельбухи, можна купити з відправленням у Львів, Київ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Самбір, Дрогобич, Стрий, Червоноград тощо.

Книги українською для дітей представлені також у наших фізичних магазинах. Ви можете замовити дитячі розвиваючі книги онлайн і забрати їх самостійно у крамниці «Час-Пік» у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Стрию, Червонограді або Самборі.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Crystal Book доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 68 товарів бренду Crystal Book.