0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Самоклеючі етикетки та офісний папір Crystal

Crystal
1

ТМ Crystal — український виробник самоклеючих етикеток та офісного паперу. Бренд поставляє висококласну продукцію, який відповідає необхідним стандартам якості та безпеки, що підтверджено відповідними сертифікатами. У цьому розділі Ви можете підібрати та купити канцелярські товари марки Crystal з доставкою по території України.

Асортимент канцелярського приладдя Crystal

Усі товари бренду Crystal можна умовно розділити на чотири напрямки — офісний папір, папір для записів, самоклеючі етикетки та плівки для ламінування:

  • Етикетки самоклеючі Crystal представлені в особливо великому асортименті. В каталозі зібрано понад 25 позицій, що відрізняються за розміром етикетки. В кожній упаковці 100 аркушів. Також є екземпляри з прямими або заокругленими кутами. Вони призначені для дрібносерійного друку на принтерах та копіювальних апаратах.
  • Офісний папір Crystal поставляється в найпоширенішому форматі — А4 та має щільність 80, 160, 170 або 190 г/м2.
  • Папір для записів Crystal має стандартний розмір 85*85 мм, може бути білим або різнокольоровим, проклеєним з однієї сторони або розсипним, а також продається упаковками по 300 або 400 листів.
  • Плівка для ламінування Crystal має формати А4 або А3, глянцева та відрізняється антистатичним покриттям. У нашому магазині Ви можете купити плівку для ламінування Crystal щільністю 75, 80, 100 та 125 мк.

Де придбати офісний папір та самоклеючі етикетки Crystal в Україні

У цьому розділі інтернет-магазину Час-Пік представлена вся продукція бренду Crystal, включаючи папір офісний, етикетки самоклеючі, плівки для ламінування та папір для записів. Щоб замовити та купити канцелярію Crystal, виберіть відповідні позиції та додайте у кошик. Також Ви можете зв'язатися з нашим менеджером та здійснити замовлення телефоном.

Для всіх клієнтів Час-Пік доступна оперативна доставка товарів по Україні, включаючи місто Київ та інші населені пункти. Жителі Луцька та Львова можуть забрати замовлення самовивозом або скористатися кур'єрською доставкою по місту.

При виникненні питань, зв'яжіться з нашим фахівцем по одному із зазначених на сайті номерів.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Crystal доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 23 товарів бренду Crystal.