0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

DELI - Канцелярські товари для школи та офісу

DELI
1

ТМ Deli — одна з провідних компаній на ринку канцелярських товарів для офісу та школи. Китайський бренд пропонує великий вибір офісної канцелярії та вже майже 30 років працює над створенням якісного асортименту. До вашої уваги, папки з картону та пластику, калькулятори, набори канцелярії та інше. Товари бренду відрізняються оригінальністю та відсутністю аналогів.

Історія компанії та асортимент

DELI GROUP — компанія, засновниками якої є брати Фуджун та Фуань Ло. Один з головних принципів роботи — чітке дотримання технологій виробництва. Бренд Deli — лідер на ринку канцелярії Китаю, а також продукція має підвищений попит в Європі, СНД та на Близькому Сході. Всі товари відрізняються високою якістю та помірною ціною.

Під керівництвом компанії 12 заводів та п'ять представництв в різних країнах. Серед великого асортименту, виділяються наступні сегменти:

  • Офісне та шкільне приладдя;
  • Приладдя для письма;
  • Картонні та пластикові папки;
  • Приладдя для офісу;
  • Демонстраційне обладнання.

З початком шкільного сезону, найбільшою популярністю користуються товари для малювання: фломастери, крейда та олівці, а також різноманітні точилки, лінійки, коректори та пенали. Не популярних товарів у компанії просто немає, адже їх стратегія налаштована на вторинний продаж. Весь асортимент підбирається з урахуванням потреб та бажань клієнтів.

Де купити канцелярію DELI в Україні

Якщо Вам потрібна якісна канцелярія, Deli — найкраще рішення. В інтернет-магазині Час-Пік можна вибрати якісні та функціональні канцтовари для шкільних та офісних потреб. Тут Ви можете замовити канцтовари Deli, які знадобляться для грамотної організації навчального та робочого процесу. Усі речі відрізняються екологічною чистотою та ергономічністю, що робить їх відмінними щоденними помічниками.

Здійснюємо оперативну доставку по Києву та Львову, а також в інші населені пункти України. Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з менеджером магазину.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду DELI доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 3 товарів бренду DELI.