0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

ТМ «FANTASY» лінійка шкільних канцтоварів

TM FANTASY

ТМ«FANTASY» - шкільні канцтовари та товари для дитячої творчості.

Моделі геометричних фігур, набір 7 фігур, матеріал-пластик, НУШ E-GS7
новинка
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Не оцінено
370.44 грн.
Мікроскоп учнівський, кратність збільшення 100-1200 разів НУШ E-MIC
новинка
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Не оцінено
840.00 грн.
Лінійка для шкільної дошки, 100 см, пластикова, з тримачем, жовтий E-SBA-1
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Не оцінено
180.00 грн.

Продукція ТМ «Fantasy» – це, переважно, канцтовари для школи. Їх асортимент, представлений в Інтернет-магазині «Час-Пік», дозволяє забезпечити школяра майже усім необхідним для навчального процесу.

Шкільний рюкзак чи ранець – один з перших предметів, в якому виникає потреба дитини у підготовці до школи. Серед нашого асортименту представлений великий їх вибір саме даного бренду. Ви неодмінно зможете обрати модель, що буде до смаку Вашому школяру, буде зручною та функціональною. Обравши для своєї дитини рюкзак чи ранець від ТМ «Fantasy», Ви залишитесь задоволені не тільки оригінальним стильним дизайном, але й відмінною якістю за помірну ціну.

Пропонуємо найрізноманітніші варіанти папок для зошитів. Представлені також папки, що призначені для уроків праці. З їх допомогою учень зможе впорядкувати усе необхідне для заняття приладдя.

ТМ «Fantasy» пропонує матеріали для дитячої творчості. Серед них – фарби акварельні, гуаш та пластилін. Завдяки відмінним характеристикам та яскравим кольорам, школяр з легкістю зможе реалізувати свої творчі ідеї. Пензлики даного бренду виготовлені з натуральних матеріалів та мають різну товщину. Для малювання Ви також можете обрати набір олівців та фломастерів. Альбом чи зошит для малювання – те без чого не обійтись на уроках праці чи образотворчого мистецтва. Для усіляких аплікацій та композицій пропонуємо яскраву палітру креп паперу та паперу тіш’ю.

Продукція бренду представлена й іншими паперовими виробами. Серед них – шкільні зошити, блокноти та нотні зошити. Усі вони мають відмінні характеристики, зокрема щільність та гладкість поверхні, що забезпечує красиве письмо будь-яким видом ручки.

Ви також знайдете необхідне шкільне письмове приладдя та усілякі не менш важливі дрібнички від ТМ «Fantasy».

Уся продукція бренду відповідає санітарно-гігієнічним нормам України та є абсолютно безпечною для дітей. А її яскравий дизайн, зображення улюблених мультиплікаційних героїв неодмінно сподобаються дитині, стимулюватимуть та надихатимуть на навчання та творчість.