0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

KONEX — господарчі товари

Konex

KONEX — відомий польський виробник і дистриб’ютор пластикових і дерев’яних господарчих товарів протягом більше ніж 30 років. Завод компанії розташований у центральній частині Польщі, у місті Лодзь. Виробник реалізує товари на польському та зарубіжному ринках. В асортименті представлені швабри, віники, щітки, совки та інші вироби. Купити господарчі товари бренду KONEX можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

Про компанію KONEX

Підприємство KONEX засноване в 1990 році в польському місті Лодзь. Компанія, що зараз представлена на ринках кількох десятків країн, починалася як невеликий сімейний бізнес. Наразі KONEX випускає вже близько 2,5 млн виробів щомісяця. Штат підприємства налічує 110 працівників, а виробництво має сучасне обладнання для виготовлення пластикових виробів.

Компанія постійно розширює асортимент товарів. Щороку у продаж надходить від 20 новинок. Продукція популярного польського бренду є на полицях гіпермаркетів Польщі та за кордоном. Тепер купити господарчі товари KONEX можна також і в Україні.

Запорукою успіху виробника KONEX на внутрішньому та зовнішньому ринках є висока якість продукції, стабільні та конкурентоспроможні ціни. Компанія експортує свої товари в Австрію, Болгарію, Данію, Фінляндію, Францію, Німеччину, Румунію, Швейцарію, Україну, США, Великобританію та інші країни.

Підприємство KONEX має кілька торгових марок, під кожною з яких випускається певний сегмент продуктів.

Товари торгової марки KONEX

KONEX — провідна лінія продукції польської компанії, що відрізняється високою якістю виготовлення та довговічністю. Виробник використовує матеріали найкращої якості, знання та багаторічний досвід, щоб отримати товари, які будуть адаптовані під потреби покупців і служитимуть в їх домівках протягом довгого часу.

У лінійці KONEX можна вибрати:

 • відра з віджимом для швабри;
 • швабри різного типу та змінні мопи;
 • віники та совки;
 • щітки для миття посуду та пляшок;
 • ручні щітки для підмітання;
 • йоржики для унітазу та стійки;
 • щітки для одягу та взуття тощо.

Усі ці товари можна вибрати та замовити за демократичними цінами на сайті «Час-Пік».

Товари торгової марки EKONEX

EKONEX — це екологічна лінійка продуктів. Для виробництва товарів цієї категорії використовують вторинну сировину. Компанія також впроваджує технології, за допомогою яких можна зменшити кількість пластику в кінцевому продукті. Товари лінії EKONEX виробляють із турботою про довкілля.

У лінійці EKONEX представлені:

 • відра;
 • вставки у відра для віджиму швабри;
 • запаски для швабр (мопи);
 • мітли;
 • ручні щітки для чищення;
 • щітки з пемзою тощо.

В інтернет-магазині «Час-Пік» доступна до замовлення і продукція екологічної лінійки EKONEX.

Товари торгової марки FAVORITA

FAVORITA — лінійка товарів, орієнтована на професіоналів. У цій категорії представлене спеціалізоване обладнання для клінінгових компаній та прибиральників, які працюють на підприємствах.

Спеціалізоване обладнання FAVORITA — це звичайні та промислові відра, швабри, ракель для підлоги, візки для прибирання, змінні рукоятки, віники та ін. Їх також можна знайти на сайті «Час-Пік».

Де купити господарчі товари KONEX в Україні

Замовити товари польського виробництва ТМ KONEX, EKONEX, FAVORITA можна за вигідними цінами в інтернет-магазині «Час-Пік». На сайті можна купити відра, віники, швабри, змінні рукоятки та мопи, серветки для прибирання, щітки, совки, йоржики для туалету та інші господарські товари. Оформити замовлення на продукцію KONEX можна з доставкою по Україні: в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Самбір, Вінницю, Тернопіль, Червоноград, Стрий, Луцьк, Чернівці, Дрогобич та інші міста.

Купити товари KONEX, EKONEX, FAVORITA можна також офлайн, завітавши в магазини мережі «Час-Пік». Торгові точки працюють у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Самборі, Червонограді та Стрию. Потрібну продукцію можна також замовити на сайті, а забрати самостійно в магазині.

Купуйте господарські товари виробника KONEX за доступною ціною в інтернет-магазині «Час-Пік», щоб прибирання стало комфортним і легким з якісним обладнанням.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Konex доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 44 товарів бренду Konex.