0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Mondi | Папір кольоровий А4 (офісний)

Mondi

Mondi – провідний світовий виробник паперу та упаковки. Австрійське підприємство приділяє особливу увагу екологічності в дизайні та випускає кілька лінійок продукції. Інтернет-магазин «Час-Пік» реалізує широкий асортимент білого та кольорового паперу за демократичними цінами.

Про компанію Mondi

Папір Mondi вперше запустили у виробництво 2004 року, після того, як компанію Neusiedler перейменували на MondiBusinessPaper. Ось уже майже 20 років підприємство успішно випускає бездеревний некрейдований папір. Виробничі потужності компанії розташовані не тільки в Австрії, а й в Угорщині, Ізраїлі, Словаччині, РФ, ПАР. Представництво Mondi є і в Україні.

Папір А4 кольоровий «Монді» користується великою популярністю в українських споживачів завдяки гарному співвідношенню якості та ціни. Непрозорість, високий рівень білизни, рівномірна структура, гарні відтінки, хороша щільність – основні переваги продукції австрійської торгової марки. При бездоганній якості товарів бренду Mondiпапір офісний кольоровий продається за відносно невисокою ціною.

Папір Монді А4: якість та інші характеристики

Великий асортимент паперу Mondi формату А4 дозволяє підібрати варіанти під різні потреби. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлені кілька десятків варіантів паперової продукції. Ось із якими характеристиками можна замовити товари на сайті.

Кількість аркушів

У торгової марки Mondiпапір А4 випускають в невеликих, стандартних і великих пачках. На сайті «Час-Пік» ви можете купити матеріали для друку та творчості в упаковках на 100, 250, 500. В асортименті також є кольоровий папір канцелярський у наборі, в який входять 5 кольорів по 20 аркушів. Це гарне рішення, коли потрібна невелика кількість сторінок, але різних відтінків.

Різноманіття кольорів

Кольоровий папір А4Mondi випускають у великій кількості варіантів. У нас можна купити паперові вироби для друку таких кольорів, як неон помаранчевий, золотий, рожевий, блакитний лід, зелена липа, старе золото, рожевий фламінго, цегляно-червоний, ванільно-бежевий. Виробник також виробляє папір кольоровий А4 кремового та темно-кремового, сірого, яскраво-зеленого, жовтого, зеленого, коралово-червоного, блідо-лілового та інших відтінків.

Сфера використання

У виробника «Монді» папір має універсальне застосування. Біла паперова продукція використовується для офісних потреб: друку документів та інформаційних матеріалів. Купити кольоровий папір А4 можна для друку листівок, рекламних брошур та іншої поліграфічної продукції. Він корисний для ведення бізнесу та оптимізації документообігу в компанії: різні кольори аркушів дозволяють зручно систематизувати документацію.

Папір австрійського бренду використовується для швидкісного друку. Він підходить для лазерного та струменевого принтера.

Папір MondiColorCopy високої щільності призначений для друку планів презентацій, рекламних проспектів, буклетів, кольорових зображень. Збільшена щільність аркушів MondiColorCopy робить їх чудовим рішенням для оформлювальних робіт і різних видів творчості. Папір підходить для скрапбукінгу та створення вітальних листівок.

Як купити папір Mondi А4 онлайн із доставкою по Україні? 

Якщо вам потрібен хороший папір кольоровий А4, ціна якого не буде надто високою, «Монді» запропонує продукцію бездоганної якості незалежно від лінійки. Купити витратні матеріали

австрійського виробництва можна в нашому інтернет-магазині з доставленням по всій Україні. Ми можемо надіслати замовлення транспортною компанією в Київ, Львів, Тернопіль, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Вінницю, Рівне, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

Папір для офісу,аксесуари для БПФ та інші товари для бізнесу можна купити в наших фізичних магазинах. Мережа «Час-Пік» представлена ​​у Львові, Луцьку, Самборі, Дрогобичі, Червонограді та Стрию. Якщо ви мешкаєте в іншому населеному пункті, ви можете скористатися послугою доставки.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Mondi доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 72 товарів бренду Mondi.