0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Ручка Parker. Оригінальне письмове приладдя, олівці, чорнила

PARKER

Торгова марка Parker не потребує особливого представлення, складно знайти людину, яка б не знала про цю компанію. За документами, на яких авторучки Parker залишили свої сліди, можна в буквальному сенсі слова простежити історію за останні сто з гаком років.

Вже більше 125 років компанія PARKER займає перше місце у застосуванні інноваційних технологій та дизайну в області ексклюзивних пишучих інструментів. Заснована простим шкільним вчителем Джорджем Сэффордом Паркером, втомленим від ненадійних пишучих інструментів він вирішив створити надійну ручку. Компанія PARKER домоглася успіху завдяки тому, що завжди прагнула зрозуміти потреби своїх покупців. Джордж Сэффорд Паркер колись стверджував: «Зроби кращу ручку, і люди її куплять». Адже ручки PARKER – Ваш постійний партнер у прагненні досягти в житті чогось путнього написати історію Ваших власних досягнень.

Інновації в технологіях і дизайні не тільки забезпечили бренду PARKER місце у всесвітній історії, але і продовжують дивувати споживачів сьогодні.

Першим найбільш важливим інноваційним проривом в категорії пишучих інструментів був 1894 рік, коли ручка PARKER вийшла на ринок з революційною технологією Lucky Curve - новою системою подачі чорнила у пір'яний ручки. Передова технологія безперервної подачі чорнила вперше дозволила споживачам брати з собою пір'яну ручку на дальні відстані без яких-небудь проблем. Компанія Parker на цьому не зупинялася і продовжила свій шлях інновацій, вивівши в 30-ті роки на ринок нову модель ручок - Vacumatic. З'явилася нова можливість спостерігати за рівнем чорнила в картриджі, що він був виготовлений з прозорого пластика, чорнила стало в 2 рази більше, і користувачі змогли писати ручкою в 2 рази довше. А в 1954 році Паркер створив ручку Jotter - інновацію, яка дозволила компанії продати більше 3,5 мільйонів одиниць продукції в перший же рік - як ручку зі знаменитим дизайном.

Сміливий інноваційний дизайн Duofold привернув споживачів і відновив статус-кво марки в 20-ті роки минулого століття. Його автентичність, збільшений розмір корпусу ідеально відобразили тенденції тієї епохи, а в 1940 році Parker 51 отримав приз Академії за Кращий Дизайн завдяки своєму обтічному і оригінального дизайну.

В 2011році, дотримуючись віянь ультра сучасного дизайну, Parker представив інноваційний спосіб письма - Parker 5th Technology, ексклюзивно запропонований в колекції Рагкег Ingenuity. Ця нова технологія пропонує абсолютно нову якість письма, легку і чисту заміну стрижня, ультра м'який і адаптуючий пишучий вузол, який підлаштовується саме до Вашого стилю письма.

Parker випускає чотири види письмового приладдя: пір'яні ручки, кулькові ручки, ролери та механічні олівці. Це ручки чудового дизайну і якості, які добре виглядають, а робота з ними доставляє задоволення. 

Купити ТМ PARKERВи можете у нас в Час-Пік за найкращою ціною.