0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Ручки Parker. Оригінальне письмове приладдя

PARKER
Ручка Parker, Паркер IM Black хром, кулькова 22 132
хіт
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
1901.70

Історія заснування та розвиток компанії Parker

ТМ Parker була офіційно зареєстрована 8 березня 1892 року під назвою «Parker Pen Company». Але цій події передувала історія життя Джорджа Паркера – засновника та власника однойменного бренду.

Коли Джорджу Сеффорду Паркеру виповнилось 17 років він почав працювати в Телеграфній школі Велентайна, яка знаходилася в місті Джейнсвіл, штат Вісконсін. Додатково Джордж Сеффорд підробляє агентом з продажів пір’яних ручок від компанії « The John Holland Fountain Pen Company». Під час роботи агентом з продажів Джорджу доводилося вислуховувати невдоволених клієнтів та приймати повернення пір’яних ручок. Основними недоліками були часті протікання, ламкість корпусу, одноманітний не цікавий дизайн та важке заправляння чорнилами. У свій вільний від роботи час Джордж Паркер ремонтував несправні вироби, стаючи потрохи кваліфікованим майстром. Окрім здобутих навичок Джордж Сеффорд вивчає потреби ринку канцелярського приладдя та все більш приходить до думки про створення власного виробництва якісних ручок.

Історія виникнення першої ручки Parker

 • У 1889 р .була запатентована перша власна модель пір’яної ручки PARKER, яку власноруч розробив та зібрав Джордж Сеффорд. Його філософією став вислів: «Зроби щось краще, і люди це придбають».
 • У 1903 р. з’являється перший в Європі дистриб’ютор у Скандинавії. Таким чином продукція перетнула Атлантичний океан. Через два роки після заснування власної компанії Паркер запатентував фідер Lucky Curve, він практично виключав імовірність потрапляння чорнил назовні.
 • У 1905 р. робота над покращенням письмового приладдя не зупиняєтся  і світ побачила запатентована кнопочна система заправки Button Filling System. Вона дозволила значно спростити процес заправляння чорнилами пір’яних ручок.
 • У 1916 р.  Джордж Сеффорд винайшов затискач, який згодом став візитною карткою бренду PARKER.
 • 1927 р. ознаменувався розширенням кольорової гами та заміни виробничого матеріалу для корпусів ручок. Ебоніт, який використовувався до того замінився на новий матеріал целулоїд під комерційною назвою Перманіт.
 • У 1954 році світ побачили перші шарикові ручки, у яких шарик виготовлявся з вольфраму. Компанія ПАРКЕР займає лідерські позиції постійно задовольняючи потреби цільової аудиторії.

Ручки Parker як символ статусу

Перші ручкиParker коштували 7 доларів. А в 20-х роках ХХ століття серія Parker Duofold стала справжнім бестселером. Вони мали помаранчевий корпус та здобули шалену популярність серед населення. З тих часів почала діяти гарантія на вироби строком у 25 років.

Через декілька років креативний власник компанії запустив революційну рекламу, у якій ручкиParker кидали з літака і вони залишались неушкодженими. Ця реклама спільно з самим великим гарантійним строком на той час почали приносити компанії доходи в 5 мільйонів доларів щороку. Джордж Паркер згодом передав керівництво компанією своєму молодшому сину Кеннету Паркеру. Грамотне керівництво нового спадкоємця, вірність розпочатому курсу батька та наявність бізнесової жилки зробили ручкиParker одним із лідируючих брендів у світі. Філіали компанії були відкриті в Германії, Австралії, Мексиці, Бразилії, Аргентині, Колумбії та Перу. В теперішній час компанія ПАРКЕР виготовляє свою продукцію у чотирьох країнах: Англії, Франції, Індії та Китаї. Купити її можна в більше ніж 100 країнах світу. Щоб купити ручку паркер у Львові достатньо завітати до наших магазинів. Якщо Ви бажаєте купити Parker в Києві або іншому місті Украіни - наш інтернет магазин до Ваших послуг 

За більш ніж сторічну історію ручкиParker майже незмінили зовнішній вигляд та стиль. Ними користуються політики та бізнесмени у більшості країн. Отримати у подарунок або подарувати ручку від компанії Паркер – ознака гарного смаку та гарного тону. Компанія ПАРКЕР випускає чотири види письмового приладдя: пір’яні ручки, шарикові ручки, олівці та ролери. Найбільш затребувані серед споживачів шарикові ручки. Однак, кожен колекціонер і цінитель обов’язково має в своєму арсеналі пір’яну ручку.

Види письмового приладдя PARKER

 • Олівці механічні мають такий же стильний та неповторний дизайн, як і ручки. Корпуси виконані у білому, чорному, синьому кольорі та є повністю металеві моделі. Їх можна придбати окремо по одному, а можна у зручному наборі із шариковою ручкою. Олівці механічні представлені такими серіями: Jotter, Jotter Core, Vector Standart, Urban, Esprit, Inflection, Sonnet.
 • Чорнила для ручокPARKER представлені такими кольорами: чорним, синім, синьо-чорним, червоним та зеленим. Вони упаковані в стильну коробочку сіро-білого кольору з фірмовим золотим логотипом компанії. Флакон для чорнил виготовлено зі скла, а зручна кришечка із пластика. Також не менш популярні чорнила у зручних картриджах по п’ять штук в упаковці. Чорнила для ручокPARKER дуже довго не засихають після відкриття, їх легко змити з будь-якої поверхні. На них, як і на іншу продукцію розповсюджується довгострокова гарантія.
 • Ручки чорнильні (пір’яні) – головна та найбільш відома продукція бренду Parker Pen Company. Вони стали справжньою легендою за понад сторічну історію компанії. Вироби розподіляються на такі колекції: Duofold, Premier – це серії преміум класу, пір’я до них виготовляються із золота, а корпус – із ювелірної латуні. Є моделі, які виповнені повністю із чистого стерлінгового срібла 925 проби. Серія Sonnetта IngenuityParker 5THналежать до середнього класу вартості. Urban, Jotter, Vector, IM – продукція для щоденного використання за доступною вартістю. Абсолютно всі ручки з будь-якої серії бренду можна заправляти лише оригінальними чорнилами від компанії PARKER. Тільки у цьому разі діє гарантія на вироби та їх експлуатація буде максимум ефективною. Кулькові ручки Parkerвироблені у стилі та традиціях компанії. Представлені у серіях JOTTER PREMIUM, JOTTER, IM, JOTTER STANDART, JOTTER LUXURY. У кулькових ручках допускається виготовлення корпусу із пластика високої якості у різних кольорах. Спеціально для України були створені кулькові ручки із зображенням тризуба та надписом «Слава Україні».
Купити ручки PARKERВи можете у нас в Час-Пік завітавши в один з Магазинів у Львові, Луцьку, Києві або зробивши замовлення в інтернет магазині
Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду PARKER доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 81 товарів бренду PARKER.