0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Ранок - Навчальна література для НУШ

Ранок
Комплект плакатів Ranok "Портрети українських письменників", 12 плакатів 14108008У
Середня оцінка: 3 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
161.10
Плакат Ranok "Члени речення. Будова слова" НУШ 15104146У
Середня оцінка: 4.25 (4 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
45.30

Видавництво «Ранок» – лідер українського ринку навчальної, методичної й дитячої літератури. Воно працює вже понад 20 років: засноване в 1997 році в місті Харків. Асортимент товарів компанії дуже різноманітний і це не лише художня та навчальна література «Ранок», а й розвивальні ігри, канцтовари, продукція для вчителів і вихователів, набори для творчості тощо. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлений величезний вибір товарів від «Ранок» і Ranok-Creative.

Про видавництво «Ранок»

Компанія «Ранок» розробляє, випускає та реалізує продукти для навчання й розвитку дітей із перших днів життя й до закінчення школи. Крім того, у видавництва великий асортимент корисних товарів для батьків і працівників навчальних закладів: вихователів ДНЗ, вчителів, репетиторів, логопедів, психологів. Основна мета видавництва – ефективний розвиток і якісна освіта дітей.

Видавництво має філії у 27 містах України та офіційні представництва за кордоном. Підприємство співпрацює з такими світовими виробниками, як TheWaltDisneyCompany, а також має спільні проєкти з американськими, німецькими, французькими, бельгійськими та іншими видавництвами.

«Ранок» має власну виробничу базу, що дозволяє виготовляти якісну та недорогу продукцію. У її створенні беруть участь досвідчені автори, редактори, художники, дизайнери та інші фахівці. Результатом є різноманітна навчальна та художня література українською, російською, англійською, румунською, казахською і німецькою мовами та безліч інших різноманітних товарів.

Компанія бере активну участь у благодійних проєктах: допомагає дитячим будинкам і інтернатам, сільським і міським бібліотекам, військовим, внутрішньо переміщеним особам.

Що випускає видавництво «Ранок»

Складно перерахувати все, що розробляє та виготовляє видавництво «Ранок», – наочні посібники, художні книги, літературу для батьків, настільні ігри, матеріали НУШ, ігри для розвитку малюків, пазли та безліч іншого.

Кожен продукт виконаний з якісних і безпечних матеріалів, відповідає вимогам педагогів, має привабливий вигляд для дітей. Не менш важливо й те, що ціни на товари «Ранок» демократичні. Кожна родина може дозволити собі регулярно купувати книги та ігри від цього українського видавництва.

Дитяча література

Дитяча література «Ранок» – це понад 4 000 найменувань різноманітних книжок. Батьки можуть придбати книги для найменших: віршики, картонки-іграшки, картонки-розвивайки, картонки-казки, книжки з наліпками.У видавництва є великий вибір енциклопедій, присвячених темі тварин, природи, транспорту, анатомії, спорту тощо. У цій категорії також можна знайти велику кількість книг для читання батьками дитині, а також для самостійного читання. Дитяча література представлена на будь-який смак – кожен зможе вибрати щось цікаве.

Шкільна література

Найкращі фахівці компанії працюють над випуском навчально-методичної літератури, що представлена в кількості понад 6 000 позицій. Підприємство стало першопрохідцем у створенні підручників з електронною версією на вітчизняному ринку.

Продукція цієї категорії – це не лише підручники для 1-11 класівіз різних предметів, а ще й шкільна документація «Ранок», словники, дипломи, грамоти, подяки, довідники, методичні рекомендації. Також вчителі можуть придбати необхідні на уроках плакати та демонстраційні матеріали.

Велику увагу приділяє видавництво «Ранок» НУШ. Воно виготовляє різноманітні посібники для дітей, дидактичні картки, плакати, тести, що підходять до програми Нової Української Школи.

Література для дорослих

У «Ранка» представлена велика кількість художньої літератури: сучасної прози, детективів, фантастики, історичних романів, класики тощо. Також можна купитинауково-популярну літературу танон-фікшн на тему бізнесу, психології, особистісного розвитку. Батьки знайдуть багато корисних книг і про дітей.

Ігри та творчість

Українська компанія випускає величезну кількість ігор і наборів для творчих занять. Ігри та творчість «Ранок» – це цікаві наукові, навчальні та розвивальні ігри, набори з піском, для творчості, для дівчат, розмальовки, гравюри, поробки й аплікації.

Розвивальні ігри видавництва «Ранок» для дітей, дитсадка купити можна на будь-який вік: від ясельної до старшої групи. Є багато ігор і для школярів: оригамі, лото, розмальовки тощо.

Товари для раннього розвитку та підготовки до школи

Дітям, які ходять до дошкільних навчальних закладів, також може запропонувати багато цікавого видавництво «Ранок»: дидактичні ігри, посібники для підготовки до школи чи вивчення англійської мови, навчальні пазли, популярні зошити Kumonта безліч іншого.

В асортименті можна знайти видання для вихователів, вчителів, викладачів образотворчого мистецтва та музики, методистів, психологів. Тему інклюзивної освіти теж розкриває видавництво «Ранок»: плакати, книги, посібники та іншу продукцію можна знайти серед пропозицій компанії. Видавництво «Основа»також пропонує багато навчальних посібників і плакатів, що дозволяють зробити заняття з дітьми цікавішими й ефективнішими.

«Ранок-Креатив»: набори для творчості та розвивальні ігри від українського виробника

У 2007 році видавництво «Ранок» відкрило компанію «Ранок-Креатив». Ось уже понад 10 років батьки та діти мають змогу цікаво проводити час, купуючи набори для творчості, наукові та настільні ігри, досліди «Ранок-Креатив». Асортимент продукції дуже різноманітний і охоплює безліч видів занять. Є навіть книги й ігри з AR – доповненою реальністю.

Мета компанії – показати дітям і дорослим, що можна вивчати науку завдяки цікавим практичним завданням, весело розвивати свої творчі здібності та креативне мислення. Виробник виготовляє продукцію і для вчителів і вихователів, щоб допомогти їм організувати легкий та ефективний навчальний і виховний процес.

Асортимент продукції від Ranok-Creative

При виготовленні товарів компанія використовує найсучасніші тенденції й технології та щільно співпрацює з освітніми інституціями. Це дає змогу створити продукцію, яка принесе дітям справжню користь, чи то робочі зошити й настільні ігри, чи то наліпки «Ранок-Креатив».

Усі охочі можуть придбати товари Ranok-Creativeз таких категорій:

 • НУШ, для вихователів, педагогів – робочі зошити та книги для вивчення англійської мови, творчості, малювання, наліпки, розфарбовки;
 • наукові ігри й експерименти – комплекти наукових ігор, кристали, конструктори, міні-ігри;
 • настільні ігри – «Ранок-Креатив» настільні ігри пропонує як для дітей, так і для всієї сім’ї, є варіанти в дорогу;
 • розвивальні ігри – IQ-club для найменших,пазли, магнітні, дидактичні та навчальні ігри;
 • для читання, розвитку, навчання– різноманітні книги для читання дітьми та дорослими дітям;
 • «Ранок-Креатив» набори для творчості – гравюри, поробки з гіпсу, мозаїки, наліпки, розмальовки,екосерія, розпис по полотну;
 • для дитячої кімнати – зростоміри, інтер’єрні наліпки;
 • фокуси – дитячі набори фокусника з картами й не тільки.

Продукція вітчизняного виробника «Ранок-Креатив» – розпис по полотну, доміно, експерименти, картинки з піску, мозаїка – дає можливість урізноманітнити дозвілля дитини та позитивно вплинути на розвиток її творчих здібностей, фантазії, креативного мислення тощо. Завдяки іграмRanok-Creative батьки мають змогу весело провести час із дітьми та відволікти їх від екрана телевізора чи телефону.

Інтернет-магазин «Час-Пік» постійно поповнює асортимент сайтуновинками від виробників «Ранок» і «Ранок-Креатив». Знайти вигідні пропозиції від цих торгових марок можна в розділах «Акційні товари» та «Розпродаж». Замовити книги та інші товари можна з доставкою в будь-який населений пункт України.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Ранок доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 360 товарів бренду Ранок.