0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Канцелярські товари Тм РюкзачОК

Рюкзачок

Канцтовари від ТМ «Рюкзачок»: великий асортимент до вашої уваги

Якісні канцелярські товари є об’єктом інтересу багатьох людей. Вони – неодмінна передумова злагодженої роботи будь-якого офісу, навчальної установи чи дошкільного закладу для дітей. А ще вагомою частиною асортименту такої продукції є товари, які призначені для різних видів рукоділля. Одним словом, канцелярський сегмент сучасного ринку розмаїтий та багатогранний. У цьому розділі нашого онлайн-магазину пропонуємо ознайомитися з продукцією торгової марки «Рюкзачок».

Розмальовки ТМ «Рюкзачок»

Якісні, естетичні та пізнавальні за своїми сюжетами розмальовки можуть стати чудовим подарунком для Вашої дитини, племінника чи когось з юних родичів. А їх оптове придбання – гарний вибір для дошкільних навчальних та позашкільних закладів. Розмальовки згаданого бренду відзначаються доволі широким асортиментом, тож Ви можете обрати саме той варіант, який вважатимете оптимальним.

Кольоровий папір та картон ТМ «Рюкзачок»

Кольоровий папір широко використовується не лише під час уроків образотворчого мистецтва у школі. Він є важливим елементом у різних видах традиційного та сучасного рукоділля – починаючи з аплікації та завершуючи виготовленням листівок. Аналогічне можна сказати про картон, який представлений в асортименті компанії «Рюкзачок» широкою кольоровою гамою.

Папір для квілінга від компанії «Рюкзачок»

Останнім часом квілінг набуває великої популярності як мистецтво на наших теренах. Його опановують як дорослі майстри рукоділля, так і численні гуртківці, що відвідують позашкільні навчальні заклади й розвивають свої навички. Для того, щоб заняття квілінгом приносило радість та гарний результат, варто придбати спеціальний папір для цієї справи. У нас Ви можете його побачити, зробивши своє вигідне придбання.

Папір для орігамі ТМ «Рюкзачок»

Окрім паперу для квілінга, Ви знайдете у нашому асортименті також папір для орігамі. Це мистецтво може бути цікавим як для дітей, так і для дорослих. Його позитивний та заспокійливий ефект є загальновідомим, а результати роботи майстрів надихають і дивують око. Тож якщо Ви вирішили опанувати орігамі та шукаєте папір для нього, у нашому онлайн-магазині Ви можете його купити.

Блокноти та нотні зошити від ТМ «Рюкзачок»

Вагомою частиною асортименту компанії є блокноти. Вони виготовлені з якісного паперу, а розмаїття вибору їх форматів та обкладинок дає чудові можливості для придбання саме тих варіантів, які Вас найбільше зацікавлять. А ще ТМ «Рюкзачок» пропонує своїм клієнтам нотні зошити, покриття для столів та багато іншої цікавої продукції. В нашому інтернет-магазині и знайдете її за лояльними цінами, а великий вибір відкриє можливості для вигідної купівлі.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Рюкзачок доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 110 товарів бренду Рюкзачок.