0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Письмове приладдя Schneider

Schneider
1

Schneider — провідний міжнародний бренд письмового приладдя з Німеччини. Картриджі, ручки, маркери та багато іншого розробляється і виготовляється компанією. В цьому каталозі Ви можете підібрати та купити ручки Schneider, а також іншу канцелярію з доставкою по Україні.

Про компанію Schneider

Schneider Schreibgeräte GmbH є виробником письмового приладдя зі Шрамберг-Тенненбронна. Компанія має близько 500 співробітників в трьох містах Німеччини (Шрамберг, Вернигероде та Вайльхайм).

Історія компанії Schneider 

Сімейний бізнес, заснований в 1938 році, спочатку виробляв гвинти та точені деталі. Після закінчення Другої світової війни та у зв'язку з падінням продажів їх існуючих продуктів, Schneider перейшли на виробництво кулькових заправних чорнил до нового винаходу — кулькових ручок. Бренд був одним з перших у світі виробників кулькових ручок та вніс значний внесок у впровадження стандарту DIN 16554 в 1958 році, який створив стандартні розміри кулькової ручки. Так компанія стала лідером ринку.

З 1957 року бренд виробляє не тільки заправні чорнила, а й самі кулькові ручки. Пізніше були додані інші інструменти для письма.

У 1991 році компанія придбала східно-німецького виробника авторучок VEB Heiko в Вернігероде.

Schneider зараз

Сьогодні бренд виробляє кулькові ручки, авторучки, маркери, ручки-ролери, різні маркери, заправні чорнила та картриджі. Виробництво цих продуктів відбувається виключно в Німеччині.

Виробник приділяє особливу увагу захисту навколишнього середовища та сертифікований відповідно до Системи екологічного менеджменту та аудиту EMAS.

Де купити ручки Schneider в Україні

Інтернет-магазин Час-Пік пропонує великий асортимент письмового приладдя Schneider. У цьому розділі представлені виключно сертифіковані товари, серед яких:

  • Ручки-ролери, кулькові та перові
  • Стержні, картріджи
  • Маркери

Оперативно доставляємо товари по всій території України, включаючи Київ та інші населені пункти. У Луцьку та Львові діє кур'єрська адресна доставка та можливий самовивіз зі складу.

З таким надійним дизайном та розумними цінами, Schneider — відмінний вибір для людей з обмеженим бюджетом.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Schneider доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 18 товарів бренду Schneider.