0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Ручки BIC – якісне письмове приладдя

BIC
1

Про компанію BIC

Щодня по всьому світу продається близько 24 млн канцтоварів «БІК». Сотні тисяч людей постійно використовують удома, на роботі, у школі або в інституті ручки BIC, дизайн яких легко впізнати. В Україні популярність французької торгової марки «БІК» не менш висока. Попит на канцтовари цього виробника продовжує зростати завдяки бездоганній якості та лояльним цінам.

Компанія BIC Cristal запустила перші кулькові ручки у виробництво в 1950 році. Через 3 роки підприємство продавало понад 250 тис. ручок за день, і ця цифра продовжувала збільшуватися. 1975 року «БІК» представила свою одноразову бритву, а 1979 року асортимент торгової марки розширився лінійкою кольорових олівців. 1992 року канцелярські товари BIC поповнились новинкою – штрих-коректорами, зокрема коректувальною стрічкою.

Фірма BIC стала завойовувати ринок у країнах СНД лише в 90-х рр. У той самий час компанія випустила багато нових продуктів, серед яких маркери, нові олівці, ручки-стирачки. 2004 року з’явилися товари для дітей: кольорові олівці, ручки, фломастери тощо. Їх випускають під брендом BIC Kids.

BIC – фірма, що продовжує активно розвиватися та пробувати себе в різних напрямках. Не виключено, що лінійка канцтоварів буде й надалі поповнюватися новими продуктами.

Асортимент товарів від BIC

Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує письмове приладдя дляофісу та школи й інші товари від виробника BIC. Канцелярія представлена такими виробами, як ручки «БІК», прості, механічні та кольорові олівці, клей-олівець, маркери для дощок та фломастери, коректори, зволожувачі для пальців. В асортименті можна знайти також засоби особистої гігієни, зокрема одноразові бритви та леза для станка.

Кулькові ручки

На нашому сайті можна вибрати кулькові ручки від BIC: компанія випускає їх у різному дизайні, з різним кольором чорнил та товщиною лінії. Ручка «БІК» доступна до замовлення в синьому, чорному, зеленому, червоному кольорах. Діаметр писального вузла коливається від 0,5 до 1 мм.

У «Час-Пік» можна купити ручки BIC за ціною від 6,90 до 85,05 грн. Найдорожчі моделі – це навчальні ручки для дітей. Завдяки особливому дизайну корпусу дитина вчиться правильно розміщувати пальці під час письма, не перенапружуючи руку та зберігаючи достатній огляд написаного. Це шкільне приладдя підходить для письма правою або лівою рукою.

Фломастери та маркери

У нашому інтернет-магазині можна вибрати різноманітні фломастери та маркери, серед яких також є продукція «БІК». Фломастери продаються наборами на 10, 12, 18, 24 штуки з яскравими та насиченими кольорами. Вони чудово підходять для дитячої творчості, оскільки безпечні, а ще ними легко та приємно малювати.

На сайті можна вибрати маркери BIC: канцтовари в цій категорії представлені перманентними маркерами кількох кольорів для CD/DVD, маркерами для дощок із круглим або овальним писальним вузлом. Ціни на маркери коливаються від 32,40 до 38,70 грн.

Інші товари

В асортименті нашого інтернет-магазина також представлені засоби для бриття від французького виробника. У нас можна купити набори одноразових бритв для чоловіків і жінок, а також леза для багаторазового станка.

Переваги ручок BIC

Кулькові ручки BIC користуються великою популярністю в десятках країн по всьому світу. Це легко пояснити їх конкурентними перевагами.

Які особливості та плюси має ручка BIC:

 • пише вдвічі довше в порівнянні з ручками інших брендів;
 • не висихає протягом 1 року (навіть без ковпачка);
 • пише при будь-яких погодних умовах;
 • чорнило висихає на поверхні аркуша за 2 секунди – це запобігає патьокам;
 • відрізняється перманентністю та водостійкістю;
 • міцна завдяки додатковому запобіжнику на стрижні;
 • зручний корпус, рука не втомлюється;
 • широкий вибір кольорів чорнила.

Важливо зауважити, що ручка кулькова ТМ «БІК» ще й недорога, що помітно підвищує попит на ці канцтовари.

Де купити ручки та інші канцтовари BIC в Україні

У нашому інтернет-магазині можна купити ручки «БІК» для школи та товари для офісу з доставленням по всій Україні. Ми відправляємо письмове приладдя, аксесуари для навчання та роботи у Львів, Київ, Луцьк, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Вінницю, Івано-Франківськ, Стрий, Чернівці, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста. Фізичні магазини знаходяться в Луцьку, Львові, Самборі, Стрию, Червонограді та Дрогобичі. Тут можна забрати замовлення самостійно.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду BIC доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 33 товарів бренду BIC.

✔️ Скільки коштують кольорові олівці BIC?

У нашому інтернет-магазині можна замовити кольорові олівці BIC за вигідною ціною: