0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Bohemia. Широкий вибір чешського хрусталю

ТМ Bohemia
1

Назва «Bohemia» асоціюється у людей з історичною областю в Чехії, яка відома своєю красою і дивовижними легендами. Адже тут в давні часи зародилося мистецтво створення приголомшливої посуди з порцеляни та скла. Тому зовсім не дивно, що ось уже протягом кількох століть торговій маркці «Bohemia», народженої на цій землі, вдається підтримувати репутацію виробника ексклюзивної продукції.

Фарфор і скло, що випускаються цією торговою маркою, вже давно стали еталоном досконалості в світі посуду, на який дорівнює велика частина виробників якісної посуду. Неповторна краса, унікальний дизайн і витонченість форм, вершиною яких стали фужери і келихи «Bohemia», вази з колекції «Cambridge» - ці вироби викликають непідробне захоплення. В асортименті даної продукції можна знайти келихи і фужери, вази і блюда з кришталю, порцелянові чайні сервізи і блюда для цукерок. Відчуття казки не покине Вас ні на хвилину. Посуд яскраво виблискує, кришталь прозорий і тонкий, а самі вироби видають заворожуючий дзенькіт при зіткненні один з одним. А неповторна палітра кольорів стирає всі межі між реальністю і світом виробів торгової марки «Bohemia».

Для додання кольору виробам майстри застосовують натуральні барвники, такі як залізо, марганець, мідь і інші. Дуже часто вироби прикрашаються сріблом, золотом і дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням. У розписі блюд часто зустрічаються мисливські мотиви, різні орнаменти, флористики. Досить побачити колекцію ваз «Sunny Day» з золотим напиленням, щоб раз і назавжди закохатися в розкіш, яку передає посуд «Bohemia». Весь кришталевий посуд виготовляється із застосуванням алмазного інструменту, тому якість шліфування і багатство візерунка вище всяких похвал. Чудова якість порцеляни і його багатобарвність давно завоювали популярність у всьому світі і підтвердженням тому є численні нагороди, завойовані компанією на міжнародних виставках-продажах.

З недавніх пір посуд, що випускається під маркою «Bohemia», став ще й предметом поклоніння колекціонерів. Багато знавців посуду не проти додати цю продукцію в число своїх експонатів. І хто його знає, чи не побачимо ми через пару десятків років в Ермітажі дивовижну вазу з колекції торгової марки «Bohemia».