0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

CENTROPEN. Письмове приладдя для письма та малювання

Centropen

Centropen: якісне та недороге канцелярське приладдя з Європи

Продукція чеського виробника Centropen добре зарекомендувала себе в Європі. Вона відповідає жорстким світовим стандартам якості, має сучасний дизайн і високі функціональні властивості.

Покупці обирають товари цієї компанії також через низьку вартість. Виробник пропонує письмове, художнє та креслярське приладдя для широкого застосування.

Історія розвитку компанії Centropen

Традиція виробництва письмових приладів виникла в місті Дачіцена початку 1940 року. Два підприємці вирішили випускати чорнильні авторучки. Перші моделі виготовляли в невеличкій майстерні майже вручну: на виробництві працювали близько 20 людей. Пізніше цей досвід допоміг запустити фабричний випуск чорнильних авторучок. Першим виробом цього підприємства стала ручка STENO. Її назва пішла від скороченої комбінації прізвищ двох підприємців-засновників компанії.

У 1948 році міністр промисловості провів націоналізацію приватних фірм, серед яких була і дачицька фірма. Компанію націоналізували і включили до складу великого чеського виробника канцтоварів Koh-i-Noor. Політичні зміни майже не позначилися на виробництві. Воно продовжувало рости й розвиватися, збільшувалась і кількість працівників. У середині 60-х років штат підприємства налічував уже понад 500 працівників. Саме тоді з’явились фломастери Centropen.

У 70-х роках асортимент продукції розширився завдяки першим ролерам і перманентним маркерам. Поступово виробництво дитячих фломастерів Centropenіз волокнистим стрижнем перевищило випуск чорнильних авторучок і стало основною виробничою програмою підприємства. Щоденно виготовлялось близько 15-20 тис. авторучок і 300 тис. фломастерів. Дачицький завод став монополістом для всієї Східної Європи.

У 1989 році Centropen вийшла зі складу Koh-i-Noor, а вже в 1992 перейшла у приватні руки. З часу заснування канцтовари Centropen стали відомі по всьому світу: підприємство співпрацює з 40 країнами, серед яких США, Франція, Великобританія, країни Східної Європи. Асортимент продукції продовжує розширюватися та вдосконалюватися.

Асортимент продукції чеського виробника Centropen

Centropen – це відома торгова марка, що поєднує у своїй продукції ергономічний дизайн, досконалі функціональні якості та 80-річний досвід у сфері виробництва та розробки письмового та креслярського приладдя. Покупці цінують товари цього бренду за демократичну вартість, відмінну якість, довговічність, зручність використання.

Нині купити Centropen можна практично в будь-якому магазині або інтернет-магазині канцтоварів – марка дуже популярна та має великий попит у покупців. Серед асортименту представлені різноманітні фломастери, маркери, капілярні ручки (ролери та лінери), рапідографи, таблиці для малювання тощо.Канцтовари Centropen постійно поповнюються новинками.

Маркери Centropen

У бренда Centropen маркер можна знайти для будь-яких цілей. Виробник пропонує широкий вибір маркерів для білих магнітних дошок, фліпчартів, для нанесення написів на скло та прозорі поверхні, для малювання та письма на папері, для розпису одягу та аксесуарів. Кожен варіант відрізняється довговічністю: чорнила вистачає на тривалий строк.

У асортименті чеської компанії представлені такі маркери Centropen:

 • перманентні та неперманентні;
 • на спиртовій та водній основі;
 • чорні та кольорові;
 • для скла, пластику, паперу, металу, дерева, текстилю, CD, DVD, BD;
 • стійкі до механічного стирання, води, ультрафіолету;
 • з круглим, циліндричним, клиновидним, тонким писальним вузлом;
 • з товщиною лінії від 0,3 мм до 5 мм;
 • з ергономічною зоною обхвату.

Більшість маркерів Centropen не висихають протягом кількох днів навіть у відкритому вигляді. Однак для збільшення строку придатності краще все-таки користуватися ковпачком та зберігати виріб горизонтально.

Лінери та рапідографи Centropen

Серед переваг, які мають лінери Centropen, можна виділити ергономічний дизайн, зручне використання, якісне та довговічне чорнило, міцний писальний вузол. За допомогою лайнера можна зробити дуже тонку лінію – від 0,1 мм. Його використовують як для письма, так і для креслень.

Технічні ручки-рапідографи Centropen– ідеальні для креслень. Вони роблять лінію насиченого чорного кольору товщиною від 0,18 мм.

Рапідографи чеського виробника відповідають нормам ČSN, ISO, DIN: їх можуть використовувати у професійній сфері.

Фломастери Centropen

Для малювання виробник Centropen пропонує маркери, фломастери, повітряні фломастери, які можуть використовувати діти та дорослі. Свій продукт знайдеться для будь-якої категорії покупців: для дітей, професійних дизайнерів, художників. За допомогою фломастерів Centropen можна створювати чудові малюнки на папері, склі, пластмасі, текстилі.

Які переваги та особливості мають кольорові фломастери Centropen:

 • ергономічна зона обхвату;
 • безпечні для здоров’я чорнила;
 • тривалий строк придатності – до 5 років;
 • легко змиваються з одягу та інших поверхонь (фломастери на водній основі);
 • безпечний вентильований ковпачок;
 • стійкий до вдавлювання циліндричний або клиновидний писальний вузол;
 • товщина лінії – від 0,1 мм.

Ще одна суттєва перевага фломастерів ТМ Centropen – вигідна вартість. Будь-який продукт у цій категорії має оптимальне співвідношення якості та ціни.

В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити Centropen за привабливою ціною з доставкою у будь-який куточок України. Асортимент товарів постійно оновлюється і поповнюється новинками. Дешевше придбати популярну продукцію можна під час проведення акцій і розпродажу.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Centropen доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 97 товарів бренду Centropen.