0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

ТМ Eco-Eagle. Канцтовари для офіса та школи завжди під рукою

Eco-Eagle
Папка А4 Eco-Eagle на гумку 550 мкм, пластикова, 3 неонові кольори 3050-00Neon
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
51.90

Історія і розвиток ТМ Eco-Eagle

ТМ Eco-Eagle з’явилась на полицях українських канцелярських крамниць і в каталогах інтернет-магазинів нещодавно– з 2010 року. Українським споживачам одразу припала до душі та гаманця нова торгова марка. Вона повністю задовільняла потреби користувачів канцелярського приладдя, починаючи від школярів початкових класів і закінчуючи необхідним асортиментом для наповнення офісів, бухгалтерій та інших приватних або державних установ.

Компанія Eco-Eagle представляє собою окрему лінію продукції від ТМ EAGLE, яка була заснована ще в 1962 році. ТМ EAGLE за час свого існування перетворилася на справжнього канцелярського гіганта по виробництву та продажу товарів на всій території Південно-Східної Азії. Стрімко розвиваючись компанія EAGLE з кожним роком розширювала асортимент канцелярських товарів та вдосконалювала якість, а також зовнішній вид кожного окремого напрямку.

На сьогоднішній день ТМ EAGLE експортується у більш ніж 80 країн світу. На пострадянському просторі і зокрема в Україні успіх бренду принесло досконале вивчення потреб користувачів канцелярським приладдям і повне їх задоволення. Це у першу чергу стосується привабливого дизайну, функціональності кожного виду товару, демократичної вартості і високої якості канцелярських товарів.

ТМ Eco-Eagle – це вдале поєднання помірної цінової політики з достойною якістю. Правильно зроблені розрахунки дозволили охопити майже всі прошарки населення, а величезна кількість найменувань товарних одиниць зробили компанію однією з лідируючих за обсягами виробництва та обсягами продажів серед конкурентів.

Бренд Eco-Eagle не зупиняється на досягнутому, дизайн та колір виробів постійно змінюється, щоб бути на греблі модної течії. Свіжі ідеї та прагнення суспільства обов’язково враховуються виробниками при створенні чергової колекції. Компанія вирішила не зупинятись тільки на класичному стилі, ставка робиться на сучасні тенденції та смакові уподобання споживачів України.

Асортимент канцелярських товарів від ТМ Eco-Eagle широкий, його можна назвати мультиасортиментним. Зареєстрована в Україні торгова марка Eco-Eagle постачає у кожне місто повний перелік затребуваних канцелярських товарів, які потрібні для школи та наповнення офісів, починаючи від простої кулькової ручки та олівця і закінчуючи папками для паперів.

ТМ Eco-Eagle повністю орієнтована на сучасного користувача канцелярського приладдя. Постійне вдосконалення існуючого асортименту проводиться на основі аналізу попиту та потреб цільової аудиторії. Серед товарів, призначених для офісу і для школи є певне розмежування. Асортимент канцтоварів для офісу виготовлено в стриманих класичних тонах,  а для школярів більш яскраві та насичені кольори.

Яке канцелярське приладдя від ТМ Eco-Eagle користується найбільшим попитом в Україні?

Серед великої кількості найменувань канцтоварів Eco-Eagle, споживачі більше купують таке приладдя:

 • Ручка гелева.
 • Олівець механічний.
 • Олівець чорнографітний.
 • Ручка кулькова.
 • Маркер текстовий.
 • Маркер перманентний.
 • Ніж канцелярський в пластиковому корпусі.
 • Ножиці офісні з нержавіючої сталі.
 • Папка сегрегатор з кишенею формату А4.
 • Папки пластикові А3, А4, А5.
 • Швидкозшивач з прозорою верхньою обкладинкою.
 • Клей-олівець.
 • Візитниця для 40 візиток та більше.

Інтернет-магазин «Час Пік» пропонує купити всі вищеозначені канцелярські товари від ТМ Eco-Eagle. Окрім цього в каталозі товарів представлено повний перелік офісного приладдя: папки на кільцях, діркопробивач, папки пластикові, набори магнітів, біндери, ,бейджі, файли, папір для заміток, скріпки нікельовані, кнопки, зажими, підставки для паперу та інше.

Канцтовари Eco-Eagle купити в Україні вроздріб легко та зручно, достатньо подзвонити менеджерам компанії «Час Пік» або заповнити коротку форму зворотнього зв’язку. Доставка в межах України становить від 1 до 3 робочих днів.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Eco-Eagle доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 163 товарів бренду Eco-Eagle.