0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Faber Castell. Канцелярське приладдя світового рівня

ТМ Faber-Castell

ТМ Faber-Castell найбільший в світі виробник, що випускає широку гаму олівців більше 2000 мільйонів в рік (включаючи косметичні), ручок, маркерів і інших канцелярських товарів, товарів для художників (пастельні та акварельні фарби, олівці та ін), а також друкарські інструменти і товари з шкіри класу люкс.

Faber-Castell німецька компанія заснована ще в 1761 році, тому і є найстарішим у світі виробником канцелярського приладдя. Історія зберегла ім'я засновника ремісника Каспар Фабера, який проживав у селі Штейн, в передмістях Нюрнберга. У Фабера було одне хобі — у вільний час він виготовляв олівці, причому як для душі, так і для продажу. Руки майстра створювали чудові речі і олівці, та їх купували охоче. Незабаром ремісник зрозумів, що йому немає чого займатися меблями, адже його хобі стало вельми цікавим і прибутковим. Так і з'явилася компанія A. W. Faber. Спочатку крихітному кустарному виробництву судилося перетворитися в одного з найбільших гравців на світовому ринку. За багато років в історії компанії було чимало подій, чимало досягнень, але не менше і невдач, але A. W. Faber витримувала всі труднощі і невпинно розросталася.

Знаменна подія в історії компанії відбулося в самому кінці 19-го століття. Оттили фон Фабер - спадкоємиця бізнесу в 1898 році вийшла заміж за Олександра зю Кастелл-Рюденхаузен. Так назва змінилася на Faber-Castell. Лицарі, що б'ються  стали логотипом, а основний колір продукції — зеленим (імовірно, за кольором полкового прапора сімейства Кастелл).

ТМ Faber-Castell найбільший в світі виробник, що випускає широку гаму олівців більше 2000 мільйонів в рік (включаючи косметичні), ручки та інші канцелярські товари, товари для художників (пастельні та акварельні фарби, олівці та ін), а також друкарські інструменти і товари з шкіри класу люкс.

Головними і найважливішими складовими бренду є:

- компетенція та традиції;

- чудова якість;

- інновації та творчість;

- відповідальність перед суспільством і навколишнім середовищем.