0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Письмове приладдя Pilot

PILOT

Ручка ролер Pilot Frixion Point 0,5 мм, колір чорний 51.531 BL-FRP5-B
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
95.40
Ручка ролер Pilot Frixion Ball 0,7 мм, колір фіолетовий 51.211 BL-FR7-V, BL-FR07
Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
95.40
Стрижень гелевий Пиши-Стирай, Pilot Frixion Point 0,5 мм, колір синій 70.215 BLS-FRP5-BL-S3
Середня оцінка: 2 (1 відгуків)
Ви дали оцінку: Оцінити товар
64.50
1

Історія створення та розвитку ТМ Pilot.

Компанія Pilot у січні 2018 року перетнула 100 річний рубіж. Історія розпочалась з двох японських підприємців, які вирішили створити першу пір’яну ручку від початку і до кінця вироблену на території Японії. Так заснувалась Namiki Manufacturing Company. Перша модель японської пір’яної ручки отримала назву «Pilot». Пройшло 20 років і компанію перейменували на честь першої вдалої ручки.

Засновників бренду звали Ryosuke Namike і Masao Wada. Вони були інженерами в торговому флоті Японії. Економіка країни стрімко розвивалась, відбувалось переоснащення та модернізація промисловості. Як працівники флоту вони бачили кожен день розвантажування вантажних кораблів вщент забитих товарами західного ринку. Майбутні власники великої компанії мріяли тоді, щоб в Японії з’явився свій власний бренд популярний на весь світ.  

Оскільки Ріосуке Намікє і Масао Вада за своєю професією кожен день взаємодіяли з письмовим приладдям, яке завозилося торговими судами до Японії, вони бачили його основні недоліки і вважали, що якість повинна бути набагато кращою. Імпортне письмове приладдя швидко покривалось іржею на вогкому кліматі країни та було не зовсім комфортне для тримання у руці.

Колеги по праці не довго вагались і створили у 1918 році власну модель пір’яної ручки. У цьому ж році вони отримали патент від держави та почали серійне виробництво. Ріосуке Наміке і Масао Вада уклали між собою партнерську угоду та дали ім’я спільному бренду – «Виробнича компанія NAMIKI».

Стрімкий розвиток сприяв розширенню ринку збуту і у 1926 році компанія виходить на світовий рівень. Відкриваються філіали у Лондоні, Нью-Йорку, Шанхаї та Сингапурі. З 1927 року виробничій асортимент розширюється і з’являються перші механічні олівці, а також чорнила власного виробництва.

У 1938 році компанія Namiki Manufacturing Company перейменовується і стає Pilot Pen, а ще через деякий час успішного функціонування знову змінює назву на Pilot Corporation. У 1950-х роках відбувається ще більше зростання, компанія PILOT відкриває власні представництва, охоплюючи весь світ. Так, США, Великобританія, Франція, Італія, Німеччина, Бразилія, Індонезія, Тайвань, Гонконг та ЮАР користуються письмовим приладдям від PILOT.

ТМ Pilot сьогодні: здобутки і місце на сучасному ринку письмового приладдя

На сьогоднішній день компанія PILOT PEN Co продовжує слідкувати традиціям та означеним цілям. Вона вже ціле сторіччя є постачальником якісної та високотехнологічної продукції для письма. Представництва PILOT PEN Co відкриті у більш ніж 100 країнах по всьому світу, бренд має багато дочірніх підприємств і офіційних дистриб’юторів.

Виробничі потужності бренду PILOT розділені на п’ять окремих фабрик, а саме:

 1. PILOT Ink – виробництво чорнил для всіх типів ручок, маркерів, а також самі маркери.
 2. PILOT Precision – виробництво механічних олівців і грифелів до них.
 3. Hiratsuka Plant – виробництво пір’яних ручок, картриджів для принтерів і ювелірні прикраси.
 4. Isesaki Plant - гелеві та кулькові ручки масового виробництва.
 5. Ennacy Factory – виготовлення окремих видів ручок для внутрішнього ринку Франції.

Бренд Pilot не перестає вдосконалювати існуючий асортимент продукції і пропонує споживачам цікаві новинки. Нещодавно з’явились у продажі кулькові ручки серії Super Grip G доступні по вартості автоматичного типу та неавтоматичного. Вони пишуть чорнилами нового зразка, які роблять процес письма ще більш комфортним та плавним.

Окрім кулькових ручок Super Grip G, нова розробка компанії – перманентні маркери SCA-100 і SCA-400, які були представлені у стильному яскравому дизайні. Вони бездоганно пишуть на будь-якій поверхні та мають покращені властивості завдяки новому складу чорнил. Маркери можна залишити до 24 годин розкритими без ковпачка і вони будуть далі чудово продовжувати  писати.

Керівництво компанії Pilot піклується про стан навколишнього середовища і про майбутні покоління. Саме тому ще в 2006 році була запущена лінійка продукції Begreen, до складу якої входить 22 товарні одиниці. Дані канцелярські товари повністю виготовлені з переробленого пластику та інших відходів. Наприклад: гелева ручка Pilot і ручка ролер B2P Pilot вироблені з перероблених пластикових пляшок та зовні поверхня корпусу ручок також нагадує маленьку пляшечку. Таким чином Японія вносить свій вклад в розвиток еко-виробів у світі канцелярського приладдя.

Яке письмове приладдя ТМ Pilot можна купити в Україні?

ТМ Pilot купити в Україні зовсім не складно, дана продукція користується великим попитом серед українців. В нашому загальному каталозі товарів або пошуку по бренду знайдеться великий асортимент потрібних товарів.

Канцелярські товари Pilot розподіляються на такі групи:

 • Пір’яні ручки.
 • Кулькові ручки.
 • Ручки ролери.
 • Олівці механічні.
 • Чорнила для пір’яних ручок.
 • Маркери.
 • Фломастери.
 • Картриджі для принтерів.
 • Маркери для дошки.
 • Дошки для маркерів.
 • Набори каліграфічних пір’я та інше.

Інтернет-магазин «Час Пік» пропонує купити канцелярські товари від ТМ PILOT.

До вибору споживачам представлено широке розмаїття канцелярського приладдя: функціональні та якісні кулькові ручки, гелеві ручки, набори стрижнів для заміни. Ручка ролер насиченого фіолетового кольору сподобається кожній дитині шкільного віку. Пір’яні ручки Pilot стануть чудовим діловим подарунком у красивому футлярі з логотипом компанії.

Оформити у сучасному стилі офіс або клуб для раннього розвитку дітей допоможуть дошки для маркерів та набори кольорових, яскравих маркерів до них. Зробити замовлення в інтернет-магазині «Час Пік» дуже легко, а якщо виникнуть будь-які питання – менеджери компанії проконсультують та дадуть відповідь на кожне питання. Швидка доставка товарів діє у Львові, Луцьку та Києві, а якщо ви знаходитесь у іншому місті України – обрана кур’єрська служба доставить замовлення до найближчого відділення.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду PILOT доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 16 товарів бренду PILOT.