0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Transcend. Карти памяті та Usb флеш диски

Transcend
1

Transcend — це визнаний у всьому світі постачальник пристроїв для зберігання даних, мультимедійних, промислових продуктів.

Transcend володіє власними фабриками в Тайпеї і Шанхаї, на яких працюють 24 швидкісні виробничі лінії для поверхневого монтажу друкованих плат. Це дозволяє компанії успішно задовольняти мінливий попит на виробництво широкого спектру продукції. Починаючи від розробки і завершуючи масовим виробництвом, наша продукція піддається ретельному тестуванню на надійність, сумісність, стабільність до нагрівання, а також проходить перевірку інтенсивними циклами читання/запису і динамічними випробуваннями тривалими навантаженнями. Всі пристрої промислового класу піддаються повному циклу тестувань, що дозволяє нам переконатися у високій надійності та стабільності їх роботи.

Надійність і стабільність роботи стали обов'язковими характеристиками промислових продуктів Transcend, які створювалися для суворих умов експлуатації. Для управління виробничими процесами компанія застосовує власну інформаційну систему Transcend Information System, яка зберігає в своїй базі даних інформацію про кожній характеристиці продукту. Кожній характеристиці присвоюється номер UID, що допомагає знаходити і впорядковувати інформацію про основних компонентах і оновлення прошивок. Це допомагає забезпечити стабільне функціонування виготовлених пристроїв і збільшує ефективність виробництва.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Transcend доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 8 товарів бренду Transcend.