0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Trodat. Широкий спектр автоматичної штемпельної продукції

Trodat

Історія та розвиток TM Trodat

Торгова марка «Trodat» розпочала своє існування у 1912 році у Відні. Засновник компанії – Франц Юст. Саме він відкриває у зазначеному році невеличке підприємство, яке займається виготовленням штампів на замовлення. Назва фірми утворена шляхом злиття двох слів "TROlitul" (пластик, з якого раніше виготовлялися оснастки) і "DATer" (датер).
Справа потроху розквітає, збільшується кількість працівників на підприємстві, розширюється ринок збуту продукції. Післявоєнний 1947 рік для «Trodat» став поштовхом для розвитку. Компанія почала випускати пластмасові штампи із власним логотипом та датою. Штампи від Тродат перетинають межі Австрії та з успіхом починають розповсюджуватись по великим містам Германії і Швейцарії.
Невеличкі розміри підприємства у Відні стають за маленькими для кількості працівників та обладнання. Керівник компанії приймає рішення перевезти виробничі потужності у місто Вельс в 1951 році. Зростає кількість експорту, продукція розповсюджується по всій території Європи.
Офіційна реєстрація торгової марки «Trodat» відбувається у 1968 році. Назва торгової марки стає назвою компанії.
Справжній вибух по збуту продукції припадає на 1976 рік, коли у продаж виходить перший у світі штамп з автоматичним фарбуванням, виготовлений із пластмаси. Printi від ТМ Trodat – рекордсмен з продажу та попиту серед підприємств та підприємців.
 На даний час вироби продаються у більш ніж 125 країн світу. Компанія Тродат отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001. Крім цього керівництво бренду активно бере участь у захисті навколишнього середовища від шкідливих викидів в атмосферу СО2.

Основна продукція Trodat - штамп

Штампи – це головна спеціалізація австрійської компанії «Тродат». Окрім штампів випускається велика кількість супроводжувальних штемпельних товарів, таких як оснащення для печаток і штампів, лазерні гравера новітньої розробки, ексклюзивне приладдя для письма та інше.

Штампи підрозділяються на 3 категорії використання:

 • В офісі.
 • Дома.
 • По дорозі.

Кожна категорія має 2 види штампів:

 • Багатокольорові.
 • Однокольорові.

Штамп Тродат - переваги:

 • Безумовна якість. Міцний корпус виповнене із сталі, в середині якого знаходиться сам штамп. Добротна класика поєднується із стильним сучасним дизайном. Серед багатьох серій особливо виділяється серія Professional – взірець надійності та міцності серед аналогів.
 • Комфорт. Максимально зручний та легкий в експлуатації, його приємно тримати в руці. Натискається м’яко, плавно опускаючись до низу.
 • Чистота. Всі штампи нового покоління залишають руки користувача кристально чистими, навіть після щоденної заміни дати, завдяки новому покриттю стрічки. Додатково вбудована підсилююча перемичка для забезпечення оптимальної надійності.
 • Якщо Ви бажаєте стати власником якісного та надійного штампу ТМ Trodat, купити його легко і зручно у нашому інтернет-магазині. Великий вибір штампів із різних серій, комплектуючих до них, а також іншого канцелярського приладдя, уважні менеджери та швидка доставка залишать лише приємні враження.

Оснастка для штампу Trodat:

Що таке оснастка для штампу ? Оснастка для штампу – це спеціальний корпус до якого прикріплюється кліше. Оснастка дуже важливий елемент, тому що від неї залежить якість майбутнього відбитку. Оснастка повинна бути зручною та правильної форми і розміру під штамп.

Які бувають оснастки:

 • Ручні. Ручні оснастки виготовляють з пластику або металу. Вони бувають різного розміру та форми. До них прикріпляється штемпельна подушка з фарбою. Існують моделі, в яких подушка з фарбою є одразу, їх зручно брати із собою. Ручні оснастки часто дарують в якості подарунка.
 • Автоматичні. Автоматичні оснастки працюють на основі вбудованого механізму. Штемпельна подушка вже вбудована до їхнього складу. Перевага автоматичних оснасток полягає у безперервній роботі та рівного, чіткого відбитку. Виготовляються також із пластику та металу. Пластикові моделі більш розповсюджені та популярні, бо їх вартість значно менша. Металеві моделі значно дорожчі, проте їх собівартість окупається високою якістю та довготривалим строком служби.
 • Флеш. Оснастка для штампу Trodat наповнена фарбою (флеш) відрізняється від інших видів оснасток тим, що фарба наповнюється одразу в картридж та мікропористу гуму. Вони не мають подушок та вбудованого механізму. Виготовляються також із пластика та металу.

Штемпельна подушка Trodat

Давайте з`ясуємо що таке штемпельна подушка ? Штемпельна подушка – це елемент в роботі штампів, яку потрібно замінювати час від часу. Штемпельні подушки виготовляються спеціально для ручних штампів та автоматичних.

Штемпельні подушки настільного використання знаходяться в пластиковій упаковці з кришкою. Можуть мати кольори: чорний, синій, зелений, червоний, фіолетовий. Відрізняються між собою за розміром.

Штемпельні подушки для автоматичних штампів вставляються в корпус механізму. Представлені різними кольорами: чорний, синій, фіолетовий, зелений та червоний. Упаковані у пластикові коробочки зі зручною кришкою.

Штемпельна фарба Trodat

Штемпельна фарба від ТМ «Тродат» виробляється в зручних до використання пластикових скляночках з кришкою, яку зручно відкривати та закручувати. Виготовляється фарба на водній основі. Призначена для заправки штемпельних подушок. Має стандартні кольори: чорний, синій, фіолетовий, червоний та зелений. Штемпельна фарба від ТМ «Тродат» дуже якісна, зберігає первинний колір та чіткість зображення на довгі роки.

Штемпельна фарба представлена також на спиртовій основі. Її переваги у тому,ю що вона швидко висихає. Представлена стандартними кольорами. Скляночки мають розміри 25 мл і 50 мл відповідно.

Штемпельна фарба від ТМ «Тродат» є ще на гліцеринової основі у скляночках по 30 мл. Вона також швидко висихає та зручна у використанні.

Trodat штамп самонабірний

Штамп самонабірний від Trodat користується великим попитом серед фірм та підприємств. Головною перевагою є те, що за бажанням власника можна легко змінювати текст відтиску. Корпуси таких штампів міцні, переважно виготовлені із пластику. Кріплення тримається надійно. Відбиток має здебільшого прямокутну форму.

Штамп самонабірний виготовляється у вигляді комплекту. До його складу входить: штамп, каса з літерами та пінцет для заміни літер. За бажанням можна придбати літери з українського алфавіту, російського та латинського.

Обирайте тільки якісну канцелярську продукцію від світових брендів у нашому інтернет-магазині. Зробіть своє життя комфортнішим та зручнішим!

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Trodat доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 196 товарів бренду Trodat.