0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Waterman. Якісне письмове приладдя

Waterman
1

Історія бренду Waterman в Америці

Історія легендарного бренду Waterman бере свій початок в Америці. Першою зафіксованою датою існування офіційно вважається 1883 рік. Засновник компанії – Люес Едсон Ватерман мешканець Нью-Йорка, який працював на той час страховим агентом. Коли Люесу Ватерману треба було підписувати важливий документ (контракт) - угода не відбулася.

Винуватицею безглуздої ситуації стала пір’яна ручка, яка у самий відповідальний момент перестала працювати, заливши чорнилами текст надрукованої угоди. Саме тоді Ватерман вирішив, що таке більше не трапиться і почав вивчати конструкцію та механізми пишучого приладдя, існувавшего на той час.

Як виявилося головною проблемою всіх пір’яних ручок була нестабільна, погано допрацьована система подачі чорнил. Тому вони то не могли вчасно поступати, то просто розливалися на папері чорнильною калюжею. Розробка та введення в експлуатацію картриджної системи постачання чорнил належить Люесу Едсону Ватерману.

У 1884 році компанія офіційно зареєструвалася як L. E. Waterman Pen Company. І в цьому ж році засновник отримав від держави патент на свій винахід. Справи пішли в гору, компанія активно розвивалась і через кілька десятків років стала впевненим лідером на американському ринку канцелярського приладдя тих часів.

Початок ХХ століття ознаменувався для компанії експериментальним. Постійно йшла робота над вдосконаленням механізму для пір’яних ручок. Засновник бренду поступово відмовлявся від капілярного методу заправки, віддаючи перевагу більш прогресивному механізму на основі важеля. Деякі зразки моделей 20-х років ХХ століття дійшли до наших часів.

Важка фінансова криза, яка охопила Америку в довоєнні та післявоєнні роки зруйнувала бізнес процвітаючої компанії  WATERMAN. Виробництва закривались одне за одним, останній завод зупинив свою діяльність у 1954 році, призвівши компанію в Америці до розпаду.

Французька історія бренду  WATERMAN

Кінець чого-небудь завжди є початком чогось іншого. Так само сталося з компанією ВАТЕРМАН. Головний американський офіс відкрив своє дочірнє підприємство на території Європи саме у Франції. Керівником французької філії був призначений Жуль Фагард. Європейська компанія отримала власну назву Jif-Waterman. Вона з успіхом розвивалась на європейському ринку з 1926 року, продаючи пір’яні ручки вже відомого всім бренду та потроху постачаючи на ринок власні розробки.

Після 1954 року французька дочірня компанія стала фактично єдиною компанією Waterman, що залишилася. Вона стрімко розвивалася і к 1971 року змогла придбати всі філіали американського бренду, а разом з ними і повні права власності з реєстрацією товарних знаків. З 1971 року компанія остаточно називається Waterman S. A.

WATERMAN одна з перших вводить в експлуатацію картриджі для чорнил, а саме з 20-х років ХХ століття. Також компанія робить ставку на пластмасові картриджі та замінює ними більш тендітні і менш практичні скляні картриджі. Відбувається це в 50-х роках ХХ століття і європейськім споживачам прийшло до смаку таке нововведення.

На сьогоднішній день компанія ВАТЕРМАН успішно існує на світовому ринку канцелярського приладдя. За 130 річну історію існування бренд Waterman – один із найстаріших та найуспішніших. Входить до лідерської четвірки компаній на ринку ручок та інших канцтоварів.

Яке є канцелярське приладдя WATERMAN?

Канцелярське приладдя WATERMAN розподілено на такі групи товарів:

Пір’яні ручки Waterman

Кулькові ручки Waterman

Ручки ролери WATERMAN

Механічні олівці Waterman

Чорнила до пір’яних ручок

Картриджі ВАТЕРМАН

Стрижні ВАТЕРМАН

Пір’яна ручка Waterman –  перша та головна категорія продукції бренду.

Саме з пір’яної ручки та розлитих чорнил почалося сходження найстарішої компанії, яка функціонує і по сей день. Перші пір’яні ручки відWatermanповністю відрізняються по стилю та дизайну від сучасного асортименту. Виготовлялися пишучі пір’я виключно з чистого золота.

Використовуються в більш пізніших серіях пишучі пір’я також із металу, вкритого позолотою. Минулі американські колекції і сучасні французькі декоровані дорогоцінними металами: платиною, золотом, сріблом, родієм і паладієм.

Окремі преміум-серії бренду представляють пір’яні ручки від Waterman виготовлені повністю з чистого золота або срібла. Для більш масових колекцій корпуси виготовляються з алюмінію та нержавіючої сталі, а також із ювелірної латуні.

Кулькові ручки Waterman – популярне письмове приладдя

Ручки цього виробника не менш популярні, ніж пір’яні. Ексклюзивні колекції кульокових ручок пропонуються споживачам у футлярах класичного синього кольору з білою шовковою підкладкою у середині. До переваг сучасних кулькових ручок можна віднести комфорт та спрощену експлуатацію. Стрижні до них легко змінювати, а чорнила надзвичайно високої якості повністю висихають за лічені моменти.

Кулькові ручки ВАТЕРМАН також поділені на колекції за доступністю придбання та матеріалу, з якого вони виготовлені. Представлені вироби спеціально для жінок та чоловіків. Велике розмаїття універсальних моделей, що будуть достойним подарунком і коханій людині, і партнеру по бізнесу, і посадовій особі.

Механічні олівці Waterman - якість та зручність у використанні 

Механічні олівці ВАТЕРМАН, як і будь-яка продукція бренду відрізняються високою якістю, фірмовим стилем і дизайном компанії. Зручні у використанні, вони на зовнішній вигляд подібні до ручок. Відрізняються між собою за механізмом: поворотнім або натискним. Виготовляються з дорогих металів та декоровані золотом, платиною та сріблом. Є доступні моделі для використання щодня, корпус яких виготовлено з якісних полімерних матеріалів.

Механічні олівці Waterman можна придбати окремо або у наборах разом із шариковою ручкою. Кольорова гама включає ділові та стримані кольори благородних металів, а також моделі з яскравим забарвленням. Окремо можна підібрати як одиничні механічні олівці для жінок і чоловіків, так і подарункові набори механічного олівця з ручкою в єдиному стилі та кольорі.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Waterman доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 12 товарів бренду Waterman.