0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Матеріали для друку та папір ТМ Xerox

Xerox
1

Компанія Xerox – папір та інші матеріали для друку

На українському ринку бренд Xerox, що існує вже понад 7 років, стабільно займає перші позиції. Якщо потрібен хороший папір для принтера, однозначно варто розглянути товари відомої американської торгової марки. Папір Xerox – це всесвітньо визнаний стандарт бездоганної якості офісної паперової продукції.

Папір Xerox: асортимент та особливості застосування

Якщо потрібен якісний папір для принтера та інших типів обладнання, зверніть увагу на цей популярний бренд. З ним можна забути про напівпрозорі копії документів і підібрати найкращий варіант паперової продукції для конкретної задачі. При виборі варто враховувати вологість, щільність, рівень гладкості, наявність спеціального покриття – ці фактори впливають на чіткість відбитку.

Компанія Xerox випускає величезний асортимент паперу та різних товарів для друку.

Купити папір для принтера чи ксерокса та інші витратні матеріали для друку цього бренду можна в кількох серіях:

 • офісний – це лінійки Office, Performer, PerfectPrint, PerfectPrintPlus, «Марафон Стандарт», «Марафон Бізнес», «Марафон Прем’єр», Business, Premier. У цій категорії представлений як бюджетний, так і дорогий папір для принтера А4 та інших форматів. Знайти універсальний варіант з оптимальним співвідношенням ціни та якості нескладно;
 • папір і наклейки для кольорового лазерного друку – у цій серії представлений папір XeroxColotechplus, GlossCoated, Supergloss, NaturalWhite, Impressions, SilkCoated. Якщо потрібні аркуші для принтера для повноколірного лазерного друку, у цій категорії точно знайдеться хороший варіант, який порадує результатом у вигляді відмінного контрасту зображення та професійного вигляду документа;
 • текстурований – лінійка EmbossedPaper – це товстий папір для принтера для кольорового лазерного друку, що відрізняється щільністю 240 і 300 г/м²;
 • синтетичні матеріали для лазерного друку – RevolutionNeverTear, Premium NeverTear, DuraPaper, Premium NeverTearLabels, DuraPaperLabels являють собою інноваційні покриття та наклейки, що спеціально розроблені для лазерного друку та не потребують додаткового ламінування;
 • для плотерів – лінійки InkjetMonochromePaper, «Марафон», TracingPaper, InkjetMattCoated, InkjetYellowCoatedPaper, DrawingFilm, ColorInkjetCoatedEconomy, InkjetBluebackPaper призначені для використання на широкоформатних струменевих плотерах для створення креслень, презентацій, схем, рекламних банерів залежно від типу продукції. Це досить прозорий і тонкий папір для принтера в кількох варіантах розмірів;
 • інженерний – серії EngineeringPaper (XES), Architect, «Марафон» відXerox – папір у рулоні, призначений для використання на лазерних ксерографічних і широкоформатних струменевих системах;
 • інші широкоформатні матеріали – сюди ввійшли водостійкий ColorInkjet Premium, фотопапір PhotoPaper, матовий оформлюваний MattPresentationPaper.

Товари бренду Xerox мають великий попит не лише через відмінні технічні характеристики щільності, білизни, непрозорості, вологості та якості упаковки. Покупців приваблює також широкий асортимент продукції для конкретних цілей: можна купити папір для ксерокса звичайного формату чи знайти нестандартний варіант, наприклад, рулонний щільний папір А4 для принтера чи фотопапір.

Папір Colotech: особливості та розміри

Одна з найпопулярніших серій американського бренду – це Colotech, папір найвищого класу, який завжди залишається в моді. Він показує максимальну ефективність роботи та не пошкоджує обладнання. Папір XeroxColotech має гладку та рівну поверхню, хорошу щільність. Він прекрасно підходить для творчого та представницького кольорового та чорно-білого друку. Продукти Xeroxлегко передають сотні кольорових відтінків із тонкими налаштуваннями контрастності та яскравості.

Папір Colotech представлений у трьох форматах: SRA3, А4 і А3. Незалежно від розміру він підходить для багаторічного зберігання документів без втрати якості зображення.

Папір XeroxColotechPlus: основні характеристики

Не менш великий попит має папір А4 для принтераColotechPlus. Ця паперова продукція з рівнем білизни 170 за стандартом CIE, однорідною та непрозорою структурою гарантує чудовий контраст зображення та професійний вигляд документів. За її допомогою можна отримати відбитки та копії фотографічної якості.

Цей папір для принтера, ціна якого відповідає бездоганній якості, розроблений спеціально для високошвидкісного друку. Він залишається рівним під час офісного та промислового друку, забезпечуючи ідеальну передачу кольору та високу роздільну здатність.

Colotech+ Xerox – папір А4, А3 та SRA3 формату. Щільність листів представлена в широкому діапазоні – від 90 до 350 г/м². Виробник реалізує упаковки по 125, 250 та 500 штук.

Прозорий папір для принтера

Xerox – компанія, що виробляє не тільки стандартний папір для офісної техніки. В її асортименті є й не такі поширені товари для друку, наприклад, прозора плівка. Серія XeroxTransparencies – це папір для ксерокса та кольорового лазерного принтера форматом А4, висока якість якого перевірена тисячами споживачів.

Листи з поліефірного матеріалу відмінно вбирають фарбу, мають прекрасну передачу кольорів та високу роздільну здатність друку. Їх використовують у рекламному бізнесі, для дизайну інтер’єру та екстер’єру, для проведення презентації, при виготовленні обкладинок для брошур чи дипломних робіт, коробів для різноманітних конструкцій та красиво виглядають із підсвіткою. Прозорий папір для принтера стійкий до розривів, механічних пошкоджень, вигорання, перепадів температур.

Рулонний папір для принтера

Крім білого офісного паперу для дому та офісу, у виробника Xerox можна знайти також рулонну паперову продукцію. Вона призначена для оргтехніки різного типу: принтерів, плотерів, телетайпів та інших друковано-копіювальних апаратів. Вартість паперу для принтера в рулонах знаходиться приблизно в одному ціновому діапазоні з іншими продуктами американського бренду.

Рулонний папір для офісної техніки підходить для друку виставкових вивісок, репродукцій, афіш, високоточних креслень, схем. В асортименті можна знайти варіанти для струменевого та лазерного друку пігментними та водорозчинними чорнилами. Ширина листів для плотера складає від 0,297 до 1,067 м, щільність не перевищує 180 г/м².

Де купити папір для принтера від компанії Xerox в Україні?

Якщо знадобився папір для ксерокса А4 чи якісний папір А5 для принтера від відомого виробника, замовити його за привабливою вартістю ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік». Ціна паперу для принтера може знизитися в період акцій і розпродажу. На сайті представлений широкий асортимент товарів американської торгової марки для різних цілей.

Інтернет-магазин www.chaspik.uaреалізує продукцію в роздріб і гуртом з доставкою по Україні. Усі товари доступні до замовлення з відправкою у Львів, Київ, Черкаси, Рівне, Луцьк, Вінницю, Чернівці, Стрий, Тернопіль, Івано-Франківськ, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші населені пункти країни.

Якщо Вам терміново потрібна пачка паперу для принтера, Ви можете купити її, самостійно забравши замовлення в одній із наших торгових точок в Луцьку, Львові, Дрогобичу, Стрию, Самборі чи Червонограді. В інші міста – Київ, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Вінницю, Черкаси – товар в найкоротші строки привезе вибрана Вами транспортна компанія.

Компанія Час-Пік є партнером компанії Xerox з продажу паперу для друку зі статусом Офіційного Дистриб'ютора.

Поширені запитання

✔️Скільки товарів бренду Xerox доступно в магазині Час Пік?

На даний момент доступно 4 товарів бренду Xerox.