0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 179 товарів

  Відобразити ще товари (60)

  Щоденники сьогодні користуються величезною популярністю. В сучасну епоху, коли ділова людина постійно кудись поспішає і вимагає ефективного тайм-менеджменту для успішного ведення справ, бізнес-щоденники стали незамінною річчю в житті кожного.

  Спланувати день, зафіксувати розрахунки, сформулювати список справ, про яких треба не забути - все це входить в функції ділового блокнота. З його допомогою Ви не тільки можете ефективно і компактно вести записи про своїх справах, але і планувати майбутні зустрічі та наради. Саме тому бізнес-щоденники - чудовий ділової аксесуар, який завжди буде корисним подарунком.

  Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує Вам купити бізнес-щоденники на будь-який смак. В нашому асортименті різноформатні датовані і недатовані блокноти в твердій палітурці високої якості. Оснащені додатковою інформацією по телефонним кодам, поштовими індексами, календарем, картою України і зручно розграфлені, вони стануть вірним помічником своєму власникові і будуть супроводжувати його робочі будні. Крім того, такий бізнес-щоденник стане в нагоді не тільки на роботі. Сюди дуже зручно записувати особисті нотатки на будь-яку тематику.

  У нашому інтернет-магазині Ви з легкістю оберете найбільш підходящий для Вас бізнес-щоденник в твердій палітурці за максимально доступними цінами. У нас в наявності як стримані варіанти темного кольору, так і яскраві, жіночі записні книжки, які порадують будь-якого своєю оригінальністю і щодня будуть покращувати настрій.

  Не знаєте, що подарувати діловій людині? Не варто замислюватися - діловий щоденник стане чудовим сюрпризом, який неодмінно буде корисним його власнику. А в поєднанні з хорошим дизайном і оригінальною упаковкою бізнес-щоденник може стати вишуканим, ексклюзивним подарунком для кожного.

  У нашому інтернет-магазині Ви можете купити бізнес-щоденник за доступною ціною. Можете бути впевнені, якість наших товарів Вас не розчарує.