0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 20 з 20 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Країна виробник:
   Формат:
   Наявність дат:
   Колір блока:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Країна виробник:
   Формат:
   Наявність дат:
   Колір блока:
   Щоденник діловий недатований з гербом України 0304001007
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   4250.10
   Книга алфавітна А6 По 80 аркушів, 100 х 198 см, лінія, обкладинка баладек, колір асорті 210 05
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   60.00
   1

   Бізнес-щоденник – важливий атрибут ділової людини. Коли завдань стає настільки багато, що неможливо запам’ятати все, на допомогу приходить саме записник. Купить діловий щоденник відмінної якості за демократичною ціною можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Бізнес-щоденник— діловий аксесуар для успішного бізнесу

   Бізнес-щоденник користується величезною популярністю серед ділових жінок і чоловіків, які мають високу зайнятість по роботі. Такий планер дозволяє ефективно працювати, керувати часом, з максимальною користю організовувати різні процеси, не пропускати важливі завдання тощо.

   Щоденники мають високий попит, оскільки це універсальний аксесуар.

   Їх можна використовувати для наступних видів завдань:

   • записувати враження та зроблені за деньсправи;
   • фіксувати унікальні ідеї – «брейнштормити»;
   • вести список справ для виконання на день, тиждень або місяць, продуктів і речей, які потрібно купити;
   • записувати короткі історії для прокачування творчих здібностей;
   • розписувати цілі на день, місяць, рік, життя для їх ефективної реалізації;
   • записувати мотивувальні цитати та інсайти;
   • вносити в окремий розділ книги, які хочеться прочитати, фільми, які варто подивитися, місця, в яких мріється побувати;
   • створювати трекери нових звичок – так їх буде простіше ввести в життя;
   • записувати «за» та «проти», коли складно визначитися в чомусь тощо.

   Це лише невелика частина завдань, для чого можуть стати у пригоді записні книжки. Одні будуть використовувати блокнот для складання плану на день і тиждень, інші ж розширять його можливості до скетчбуку– і будуть малювати в ньому на нарадах або під час телефонної розмови, щоб просто зайняти руки.

   Асортимент бізнес-щоденників в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Каталог товарів інтернет-магазину «Час-Пік» містить десятки варіантів щоденників на будь-який смак, потреби та бюджет. На сайті можна вибрати щоденники для чоловіків і жінок, алфавітні книги від торгових марок «Поліграфіст», Lediberg, Bourgeois, «Аркуш», Brunnen.

   Блокноти-щоденники відрізняються один від одного такими параметрами, як кількість листів, матеріал обкладинки – картон, натуральна або штучна шкіра, аркуші з лініюванням або без лініювання, формат (А4, А5, А6), наявність дат, білий або кремовий колір внутрішнього блоку, звичайна або подарункова упаковка.

   Діловий щоденник

   Бізнес-щоденник – це записникдля планування справ по днях і часу. Він дозволяє розписати день по годинах, щоб не забути, коли й кому зателефонувати, коли та з ким зустрітися тощо. Блокнот-щоденник 2021для роботи може бути датованим або недатованими. Перший варіант дозволяє розписати деякі завдання на рік вперед. Використовуючи щоденник недатований,людина сама записує потрібну дату на сторінці.

   Бізнес-блокнот найчастіше компактний, щоб можна було зручно брати його з собою на зустрічі, в офіс та інші установи. Він може бути легким, якщо сторінок небагато, або досить важким, наприклад, при наявності 160-176 сторінок у блоці. Обкладинка може бути як лаконічною та однотонною, так і може бути прикрашеною яскравим зображенням.

   Планер-щоденник

   Планер-щоденник відрізняється від звичайного записника тим, що дозволяє планувати відразу тиждень і бачити всі завдання на 7 днів уперед. Це дає можливість оцінити загальну завантаженість, оскільки розворот планера відповідає не одному, а семи дням.

   Найзручніше мати в арсеналі як стандартний записник, так і щоденник-планер: купити їх можна в одному стилі, що буде мати гармонійний і стильний вигляд. Відразу можна розподіляти завдання по днях у планері, після чого конкретизувати їх і розписувати по годинаху щоденнику. Такий метод допомагає працювати продуктивніше.

   Алфавітна книга

   Ще один варіант ділового блокнота – це алфавітна книга. У неї зручно записувати контакти партнерів, співробітників, колег, клієнтів та інших важливих людей, які не хочеться втратити. Зараз усе більше людей покладаються на пам'ять телефону або інших пристроїв, тоді як алфавітна книга може виявитися більш доречною, корисною та ефективною. До того ж на робочому столі вона має солідний і красивий вигляд.

   Бізнес -щоденники — найкращий діловий подарунок

   Купити записник-щоденник можна не тільки для особистого користування, а й на подарунок діловій людині. У такій ситуації варто звернути увагу на чоловічі або жіночі щоденники від відомих брендів, які пропонують дійсно якісну та красиву продукцію.

   Дорогий щоденник може коштувати кілька тисяч гривень – такий варіант стане прекрасним подарунком важливому партнерові або солідному клієнту компанії. Подарувати бізнес-щоденникможна на професійне свято або, наприклад, на честь підписання угоди.

   Як купити бізнес-щоденник онлайн із доставкою по Україні?

   Одна з причин, чому варто придбати щоденник, – бізнес почне працювати ефективніше, адже всі завдання будуть розписані по пунктах. Купити щоденник для записів можна в нашому інтернет-магазині за чудовою ціною. Уся паперова продукція для офісу доступна до замовлення з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Черкаси, Вінницю, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Товари для ділових людей та аксесуари для робочого столу можна купити також у наших фізичних магазинах. Відвідати торгові точки «Час-Пік» можна в Самборі, Стрию, Дрогобичі, Червонограді, Луцьку та Львові. Тут можна самостійнозабрати блокноти, замовлені через інтернет. В інші міста продукція доставляється за допомогою транспортних компаній.

   Поширені запитання