0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 104 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Країна виробник:
   Торгова марка:

   Відобразити ще товари (40)

   Кружки, кухлі і скляні чашки - це посуд, без якого не обійдеться жодне чаювання в колі сім'ї та гостей.    

   Жодна кухня не обійдеться без посуди, яка повинна бути зручною, функціональною, ергономічною, безпечною та естетично привабливою. Кружки, кухлі і скляні чашки - це посуд, без якого не обійдеться жодне чаювання в колі сім'ї і гостей. Ці елементи кухонного інвентарю можуть не тільки служити функціональним предметом посуду, але бути чудовим подарунком, також здатні прикрасити інтер'єр. Чайна чашка і кавова чашка, призначені для різних напоїв, відрізняються один від одного - перш за все, об’ємом.

   • Для кави, як правило, використовується невелика чашка з блюдцем, яке найчастіше буває без заглиблення.
   • Для чаю використовуються більш великі по об’єму кружки. Кружки та чашки об'ємом від 250 мл представлені широкому асортименті кольорів і форм.

   Дуже зручна модель комплекту - кружки з ложкою, яка мають отвір в ручці, куди просовується маленька ложечка, це дає можливість розмішати чай, при цьому ложечка завжди поруч. Набори чашок - чудовий варіант подарунка для молодят або для новоселів. При цьому слід вибирати дизайн так, щоб він відмінно підходив під загальне оформлення кухні або вітальні. Якщо говорити про незвичайні варіанти, то дуже цікава сучасна модель хамелеон. Така чашка змінює свій колір при наливанні в неї гарячий напій, що виглядає дуже незвично і оригінально.

   Бульйонниці і супнинці - посуд для подачі перших страв

      Бульйонниці і супнинці призначаються для порційної подачі перших страв. Проте, супнинці мають більш великі розміри і входять до складу багатьох столових сервізів і наборів столового посуду. Бульйонниці мають невеликий об'єм від 250 до 700 мл і можуть мати вигляд як миски або чашки, так і піали. Бувають бульйонниці з двома ручками, але з часом великої популярності набули варіанти, виконані у вигляді великої чаші з однією ручкою. Також, постійним попитом користуються варіанти без ручок або, так звані, піали. Існують моделі цього предмета столового посуду, що додатково укомплектовують кришками, блюдцями або спеціальними підставками. Виготовляють такий посуд з кераміки, фарфору, фаянсу і вогнетривкого скла.

      Вибрати чашки, горнятка, кружки, бульйонниці можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.