0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 61 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вага:
   Форма:
   Країна виробник:
   Об`єм:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вага:
   Форма:
   Країна виробник:
   Об`єм:

   Відобразити ще товари (21)

   Кава та чай цілком ймовірно найпоширеніші гарячі напої у світі. Історія вживання цих напоїв сягає корінням у давні століття, а сьогодні багато людей просто не уявляють свій день без чашки чаю, капучіно або еспресо. У каталозі інтернет-магазину «Час-Пік» широко представлений різноманітний асортимент кави та чаю. Ми підібрали продукцію поширених виробників, щоб насолоджуватися особливими смаками і ароматами кожної ТМ.

      Чай це напій, який отримують в результаті заварювання, настоювання або нетривалого кип'ятіння оброблених спеціальним чином листочків і пучків чайних кущів. Чай поділяють в залежності від типу сировини, що використовується при заготівлі, на вищі, середні і нижчі сорти. Виділяють наступні поширені види чаїв: чорний, зелений, білий, жовтий. Ще в стародавні часи люди використовували чай як лікарський засіб. Унікальний природний хімічний склад цього напою впливає сприятливо на організм людини. У багатьох сортах чаю містяться кофеїн і теїн, які надають тонізуючий ефект на серцево-судинну систему, зменшує спазм судин і нормалізує артеріальний тиск, і на роботу нервової системи, знімає втому і підвищує працездатність. Вітаміни групи В, вітамін Р, РР, С, а також калій, кальцій, фосфор, фтор і інші мікроелементи, що містяться в готовому напої, беруть участь в обміні речовин.

   Цукор – це продукт харчування з солодким смаком, який відноситися до категорії дисахаридів і складається з фруктози і глюкози.

   Існують такі види цукру в залежності від сировини виробництва:

   • тростинний цукор видобувається із стебел цукрової тростини;
   • буряковий цукор видобувається з коренеплодів цукрових буряків;
   • пальмовий цукор у регіонах Азії і в країнах, де ростуть пальми, добувають із соку цих дерев;
   • кленовий цукор виготовляють з цукрового клену у Канаді.

   Існує ще солодовий і сорговий цукор, але вони не достатньо поширені. За формою випуску буває цукор-пісок та спресований цукор-рафінад.

    Вибрати та придбати каву, чай та цукор можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.