0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 16 з 16 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Торгова марка:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Матеріал:
   Об`єм:
   Торгова марка:
   Країна виробник:
   1

   Чайник для заварювання - прикраса будь-якого чаювання  

   Чайник для заварювання чи заварник - голова на столі і прикраса будь-якого чаювання. Якщо підібраний дизайн виробу правильно, то він задає затишний тон настрою і обстановці за столом, а якщо правильно підібраний його матеріал - він створює багатий смак і аромат напою. Для багатьох є важливим знайти золоту середину, так, щоб і господині було зручно ним користуватися, і ціна товару повністю себе виправдовувала.

   Фахівці чайних церемоній рекомендують вибирати цей предмет за такими характеристиками:

   • для кращого розподілу тепла - круглої форми і середнього об’єму;
   • з зручною ручкою;
   • з внутрішнім грубозернистим ситом для фільтрації листочків чаю;
   • універсальні моделі зі звичайної або кістяної порцеляни.

   Також важливою відмінністю заварників є щільне прилягання кришки, наявність отвору для пари, а також розташування шийки і носика на одному рівні. Матеріал чайників для заварювання також дуже важлива характеристика. Для класичного чаювання підійдуть варіанти з кераміки або скла. Пориста структура кераміки вбирає аромат чаю, тому кожен наступний раз робить напій більш багатим за смаком. 

   Скло - це недорогий, але якісний матеріал, що легко компонується з сталлю та пластиком. Отже підібрати дизайн чайника зі скла під стиль кухні не складає труднощів. Але якщо Ви віддаєте перевагу крупнолистовим екзотичним чаям, які потрібно більш довше заварювати, то тонкостінні скляні чайники для цього не підійдуть. Бувають чавунні заварники, виготовлені з урахуванням всіх японських секретів, що найдовше тримають тепло напою. Крім того, вони міцні, легкі в догляді і досить довговічні. Зовнішній вигляд виробів для цінителів правильно приготовленого чаю створить елітний і оригінальний антураж кухні, кафе чи ресторану.

    Цукорниці – посуд для цукру, є предметом чайного сервізу. Їх також виготовляють ​​з різних матеріалів. Перевагою і практичністю цукорниці вважається акуратна кришечка та вишуканий дизайн. Вона дуже актуальна та доречна на будь-якому столі. Теж саме можна і сказати про цукерниці – посуд для цукерок.

      Вибрати чайник, заварник, цукорницю, цукерницю можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.