0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 162 товарів

Флешки в сучасному світі просто незамінні. Саме їх вважаються найпоширенішим мобільним носієм інформації. Завдяки своїй компактності і зручності користування, флешки заслужено отримали популярність серед користувачів ПК, адже зараз не знайдеться практично жодної людини, який би не був власником флеш-пам'яті.

І це не випадково, адже флешки володіють цілим рядом позитивних характеристик:

- Вони вміщають великий об'єм інформації, починаючи від 1 гігабайта до декількох десятків;

- Флешка має дуже компактні розміри і мало важить, тому її зручно носити з собою в сумочці або навіть в кишені. Таким чином у нас завжди під рукою цей надійний спосіб запису потрібної інформації;

- Флеш-пам'ять володіє великою швидкістю зчитування та запису інформації;

- Використовувати флешки можна в ПК з усіма існуючими операційними системами. Вона завжди буде розпізнаватися і працювати;

Сучасні розробники флеш пам'яті подбали не тільки про кількість ГБ, але і про оригінальні дизайни, завдяки якому Ви можете вибрати флешку на будь-який смак.

В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» є флешки різного обсягу і зовнішнього вигляду. Вибирайте класичні флешки темних кольорів або цікаві і незвичайні дизайнерські варіанти – у нас є все.

Пропонуємо також купити карти пам'яті для фото-, відеокамер, кишенькових персональних комп'ютерів (КПК), планшетів і мобільних телефонів. Така покупка завжди може стати в нагоді, адже дозволить суттєво розширити обсяг пам'яті того чи іншого пристрою.

Купуйте карту пам'яті для фотоапарата, і Ви зможете робити більше сотні знімків під час літньої відпустки, або придбайте карту пам'яті для мобільного, щоб мати можливість вантажити ще більше програм, ігор і фільмів.

 Карти пам'яті мають дуже високу швидкість зчитування, завдяки якій робота з ними більш комфортна. Завдяки сучасним розробкам їх можна перезаписувати понад 1 млн разів, крім того, вони стійкі до механічних впливів і витримають кілька десятків тисяч підключень до USB-портів.

Замовляйте карти пам'яті і флеш-пам'ять на нашому сайті, адже наша продукція неодноразово позитивно зарекомендувала себе серед сотень постійних клієнтів.