0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 9 з 9 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм пам`яті:
   Матеріал:
   Інтерфейс:
   Клас швидкості:
   Формат карти:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм пам`яті:
   Матеріал:
   Інтерфейс:
   Клас швидкості:
   Формат карти:
   Країна виробник:
   1

   Флешка

   в сучасному світі - річ дуже потрібна. Саме їх вважаються найпоширенішим мобільним носієм інформації. Завдяки своїй компактності та зручності користування, флешки заслужено отримали популярність серед користувачів ПК, адже зараз не знайдеться практично жодної людини, яка не була б власником флеш-пам'яті.

   І це не випадково, адже флешки володіють цілим рядом позитивних характеристик:

   • Здатність містити великий обсяг інформації, від 1 гігабайта до декількох десятків
   • Компактність. Невеликий розмір та вага дають можливість носити її із собою в сумочці або навіть в кишені. Таким чином у нас завжди під рукою цей надійний спосіб запису потрібної інформації
   • Висока швидкістю зчитування та запису інформації
   • Суміжність з усіма сучасними операційними системами

   Сучасні розробники флеш-пам'яті подбали не тільки про кількість ГБ, але й про оригінальні дизайни на будь-який смак.

   В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» є флешки різного обсягу та зовнішнього вигляду. Обирайте класичні флешки темних кольорів або яскраві та оригінальні варіанти – у нас є все.

   Де купити карти пам'яті в Україні

   Пропонуємо також купити карти пам'яті для фото-, відеокамер, кишенькових персональних комп'ютерів (КПК), планшетів і мобільних телефонів. Така покупка завжди може стати в нагоді, адже дозволить суттєво розширити обсяг пам'яті того чи іншого пристрою.

   Купуйте карту пам'яті для фотоапарата, і Ви зможете робити більше сотні знімків під час літньої відпустки, або придбайте карту пам'яті для мобільного, щоб мати можливість вантажити ще більше програм, ігор і фільмів.

   Карти пам'яті мають дуже високу швидкість зчитування, завдяки якій робота з ними більш комфортна. Завдяки сучасним розробкам їх можна перезаписувати понад 1 млн разів. Вони стійкі до механічних впливів і витримають кілька десятків тисяч підключень до USB-портів.

   Замовляйте карти пам'яті та флеш-пам'ять на нашому сайті, адже наша продукція неодноразово позитивно зарекомендувала себе серед сотень постійних клієнтів.