0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 10 з 10 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   1

   Засоби для приготування у духовці 

   Такі господарські товари, як фольга, пергамент, рукав для запікання, харчова плівка у кожному домі повинні бути під рукою.

   Плівка харчова та алюмінієва фольга є незамінними помічниками на офісній кухні чи в домашньому побуті. Вони допомагають не тільки захистити їжу від пересихання, але й подарують духмяність і соковитість будь-якої страви. Фольга харчова це важливий і незамінний предмет на кухні, адже її застосовують при зберіганні, запіканні, виготовленні випічки та смаженні.

   Під час приготування у фользі м'ясо, риба і навіть картопля готуються у власному соці, що допомагає зберігати смак і аромат продукту, а також не втрачати всі вітаміни та цінні складові. Якщо мова йде про зберігання, фольга і плівка перешкоджають попаданню повітря, а значить – страва не підсушується та захищена від стороннього запаху, а також поширення аромату страви з холодильника. Також страва буде тривалий час теплою, якщо огорнута фольгою.

   Пергамент традиційно використовується для випічки і упаковки харчових продуктів. Використовують як підкладку для печива, тортиків, тістечок з малим вмістом жиру і вологи, а ще це відмінний матеріал для розкочування і випічки тіста. При запіканні не прилипає до тіста і відмінно від нього відділяється, економить час, сили і чистий посуд. 

   Жаростійкий рукав призначений для запікання м'ясних страв, овочів, риби без додавання жирів і масел. Зберігає всі корисні вітаміни та мікроелементи та запах продуктів. Застосовується в газових, електричних духових шафах і мікрохвильових печах при температурі до 200° С.

      Вибрати та придбати фольгу, плівку харчову, пергамент, рукав для запікання можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.